Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] Wyświetlenia bannera

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ sprzedam ] Wyświetlenia bannera « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 07 Maj 2006, 11:42    Temat postu: Wyświetlenia bannera Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Witam
Sprzedam miejsce pod banner 750 x 100 portalom ,firmą z branzy nieruchomości , budownictwa oraz braż pokrewnych. Zapraszam
Wszystkkie szczegóły na pm.
Pozdrawiam
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 08 Maj 2006, 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Raczej możesz liczyć tylko na małe sersiwy nieruchomości. Duże i znane nie reklamują się bo są znani.

A jakie ceny za umieszczenie takiego bilborda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 08 Maj 2006, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

a nie powinno byc w ofercie jakis danych typu grupa docelowa, statystyki???
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 08 Maj 2006, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a moze i data rejestracji domeny i numer buta admina , bez przesady jest podane co trzeba

kameleon
wiem nie licze na nich ale juz skorzystała firma przeprowadzkowa i bannerek sie kreci , cena jest negocjowana indywidualnie[/img]
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 08 Maj 2006, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Koniq napisał:
a moze i data rejestracji domeny i numer buta admina , bez przesady jest podane co trzeba[/img]


odpowiedz chamska i prostacka. jesli ktos oferuje reklame to jest dla mnie normalne iz podaje staty, itd gdyz jesli ma wartosciowy serwis sie tego nie wstydzi... a wrecz chwali ogladalnoscia, co zacheca klienta. tak sie ich m.in zdobywa. nie wystarczy powiedziec, "hej mam serwis, jest fajny - kup se pan reklame".

unikanie podawania takich podstawowych informacji, kojarzy mi sie z reklamami na allegro typu sprzedam banner na stronie o psie antka...

over
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 09 Maj 2006, 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

jak widac w ofercie jest okreslone co i jak ktos jest zdecydowany napisze na pm i tyle , dam mu namiar na staty obejrzy sobie ect ( ja takie wyznaje zasady )
Pozdrawiam
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 09 Maj 2006, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Koniq napisał:
jak ktos jest zdecydowany napisze na pm i tyle , dam mu namiar na staty obejrzy sobie ect

Po takiej odpowiedzi:
Koniq napisał:
a moze i data rejestracji domeny i numer buta admina , bez przesady jest podane co trzeba

nie wiem ilu zdecyduje sie napisac na priv, a ilu wogole zrezygnuje.

Jak skladasz oferte to przedstaw dokladnie co masz do zaoferowania, a nie na raty i po kawalku, bo niektorzy nie maja czasu, ani ochoty na zabawe w podchody.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 09 Maj 2006, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

po uno to moje ogłoszenie i formułuje je według mojego uznania. I nie mam zamiaru wyjasniac nie zainteresowanym co za co i za ile . Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z NIM ustalamy wszelkie warunki.
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] Wyświetlenia bannera
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group