Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
mtx
PostWysłany: 30 Kwi 2006, 17:58    Temat postu: 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Strona z internetową gazetą, darmowymi komponentami (blog, konto, narzędzie do pozycjonowania, tworzenia petycji, katalogu zdjęć i wiele innych).

Warto zajrzeć..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 30 Kwi 2006, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

No, tytuł strony dość oryginalny:
3o gazeta dla Ciebie >> wortal dla Ciebie: darmowy blog, ksiêga go¶ci, galeria zdjêæ, upload zdj&ecir... Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mtx
PostWysłany: 01 Maj 2006, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Hosting jest zagraniczny, może mieć kłopoty, ale szczerze powiem, że się jeszcze z nimi nie spotkałam, bo wszędzie, gdzie sam ładował opis, tytuł i słowa kluczowe, to było wszystko poprawnie. Gdzie Ci się tak wyświetla?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szuman
PostWysłany: 02 Maj 2006, 03:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Na Operze taki tytul mi wyswietlilo Wink Nie wiem jak na innych przegladarkach - chcialem teraz sprawdzic - bo teraz wogole strona nie dziala Confused
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mtx
PostWysłany: 02 Maj 2006, 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Już poprawiłam tytuł- dziękuję za zwrócenie uwagi. Strona się może długo ładować, bo niestety mam trochę słaby hosting- muszę zmienić na płatny..

może ktoś coś poleci?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szuman
PostWysłany: 02 Maj 2006, 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Nie ma sprawy Wink Ale w nocy wogole nie dzialala, bo wiele razy probowalem wejsc i lipa n Jesli zalezy ci na darmowym hostingu to ostatnio chwalony jest ovh, a z platnych to warto zastanowic sie nad i365.pl - swietny support, uptime, a ceny jeszcze lepsze. Przenioslem sie tam i wery zadowolony jestem Very Happy Albo ten, na ktorym stoi KCS - fc.pl Wink A jesli chcesz placic przy minimum formalnosci to zajrzyj na rwi.pl - mozna za kazdy pakiet hostingowy placic SMS-ami Wink ilosc i cena SMS-ow w zalezonosci od pakietu, mialem u nich konto wczesniej, tez stabilny hosting, ale bardziej odpowiadajace parametry konta znalazlem w i365.pl Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mtx
PostWysłany: 02 Maj 2006, 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


dzięki bardzo. rozejrzę się.. strona właśnie działa (bo mi się otwiera).. może trzeba troszkę poczekać
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mtx
PostWysłany: 27 Maj 2006, 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Teraz powinno być lepiej, bo się przerzuciłam na lepszy hosting Smile Ładuje się sprawnie i ładnie i zawsze Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martin
PostWysłany: 27 Maj 2006, 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Oprócz hostingu przydałaby Ci się całkowita zmiana wyglądu serwisu, bo panuje na nim NIE porządek - bałagan. Czy to zamierzone? W serwisie masz więcej buttonów do innych serwisów niż informacji. Dół strony masz czysto spamerski. Stworzyłeś na stronie wielką "choinkę" z buttonów.

Wymiany banerów do jakich się dodałeś nic nie dają, ale to tylko moja opinia. Szczególnie jak gdzieś widzę wymienę banerów ir.pl to od razu serwis ze zgłoszeń w katalogu KCS i PKS ląduje w koszu (DELETE). Jeżeli myślisz o pozycjonowaniu to na pewno banery Ci nie pomogą, bo stosowane są linki pośrednie. ODRADZAM! Bo nic nie zyskujesz a do tego zaśmiecasz swoją stronę. Powinieneś mieć wydzielone miejsce na buttony i bannery. U ciebie są one wszędzie...

Dodatkowo zastanawiają mnie buttony w boxie: Nagrody czytaj: Złote strony Wprost oraz Witryna Dnia PC WORLD Komputer? Nie jesteś w tych serwisach tak więc po co Ci te buttony w nagrodach? Nie zdobyłęś tych wyróżnień i na coś takiego nabierają się 10 letnie dzieci oglądające serwisy internetowe.

Podsumowując moją wypowiedź i Twój serwis to tytuł jaki podałeś w poście: 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta całkowicie nie pasuje do Twojego serwisu. Raczej gazeta kojarzy mi się z czymś przejrzystym i co najważniejsze czytelnym. U Ciebie mi tego brakuje!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mtx
PostWysłany: 27 Maj 2006, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Jakbyś poczytał w bloku nagrody co wyświetla się po najechaniu linkiem byłoby inaczej Smile proszę o zgłoszenie mnie tam, a nie piszę, że zdobyłam Razz

Bałagan.. to, że w stopce mam takie a nie inne banery to rzecz chwilowa, bo muszę stronę rozreklamować, ale na razie póki co, kilkanaście osób weszło przez te wymiany. Tu nie chodzi o pozycjonowanie. Bo co wypozycjonuje? Hasło: artykuły? Pozycjonowanie? Forum? A może 3o? Smile

A co do innego bałaganu: sprecyzuj.. bo nie bardzo wiem o co Ci chodzi..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Koniu
PostWysłany: 27 Maj 2006, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

patrze sobie na ta stronke i nie wiem o czym jest az niechce sie patrzec dalej zmien to i laduje sie drama nie wiem czy wina sajtu czy serwera
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 27 Maj 2006, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

popraw błąd ma głównej stronie.... Wszystkim matrzystom: połamania pióra! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mtx
PostWysłany: 27 Maj 2006, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Ciekawe Koniq jakie masz łącze, bo jeszcze nie słyszałam, żeby się komuś długo ładowało na home.pl ta strona..

I nadal czeka na sugestię co zrobić, żeby było czytelniej..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szuman
PostWysłany: 28 Maj 2006, 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Na pierwszy rzut oka strona sprawia wrazenie serwisu, ktorego autor chce zademonstrowac wszystkie mozliwosci swojego skryptu, a watpliwej jakosci reklamą chce uglosic: UWAGA! Teraz ja mam strone internetowa!

- z menu wywal te rozmaite obrazki i np. zostaw jeden niewielki
- kogo obchodza konkursy, w ktorych bierzesz udzial? nie wymuszaj klikniec umieszczajac na pierwszym planie bannerow, bo nie po to internauta wchodzi na twoja strone, zeby klikac i glosowac na ciebie, ale po to, aby znalezc interesujace go informacje. Jesli nie znajduja sie one "pod reka" to najprawdopodobniej opusci twoja strone i juz na nia nie wroci. Jak chcesz glosy to popros o nie w newsie!
- Galerie daj gdzies indziej, np. na sam dol
- Nie chwal sie tym co masz w swoim serwisie: wywal ze strony glownej to, co moze znalezc sie na podstronach i daj do tego linki
- na co ci az trzy wyszukiwarki? Shocked
- w "Pilocie" wieksza polowa pierdół to.. pierdóły n

Ogolnie strona sprawia wrazenie choinki, na ktorej wywieszono (oprocz niewielkiej ilosci ozdob choinkowych) wszystko, czym chcialoby sie pochwalic: nowy pilot do TV, funkiel nówka patelnia, portmonetka z klimatyzacja i nawet lodówka Wink Wyciagnij wnioski z tego, a zrozumiesz, co jest lodowka, co skarpetkami czy widelcem a co pelnowartosciowa ozdoba choinkowa Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 28 Maj 2006, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

uwiez mi ze szybkie łacze mam Smile co nie zmienia faktu ze strona ma kupe niepotrzenych rzeczy jak powiedział szuman Smile bannerami sie nie wyreklamujesz tylko dobre pozycjonowanie Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group