Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
mtx
PostWysłany: 28 Maj 2006, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Chcę powiedzieć uwaga mam stronę i nie uważam tego za coś dziwnego.. Chyba każdy robi po to stronę. Chce coś dac innym, ale chce też być zauważonym..

obrazki mogę wywalić, ale nie pomaga to w przejrzystości.. po prostu robi się szaro..
kogo obchodzą konkursy? tych, którzy tam klikają.. a jest takich sporo. Ale masz rację.. mogę to dać na dół..
- Galerię odwiedza ponad 20% osób, które tu przychodzi.. wywalenie jej niżej byłoby samobójstwem Smile
Nie rozumiem o co ci chodzi tym chwaleniem się co mam w serwisie..
trzy wyszukiwarki są po to, że indexsowanie bywa różne- czasem coś znajdziesz w jednej, czasem w drugiej.. poza tym przecież to miejsca nie zajmuje poza linkiem, a pamięć na dysku mam więc..
pilot polega na pierdołach.. a co tam ma być? trochę info. i dostęp szybki do panelu użytkownika..

To jest w pierwszej kolejności wortal
w drugiej gazeta..
logiczne że jest tu dużo komponentów
obok artykułów gazetowych..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 29 Maj 2006, 02:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

hmm.. zastanawialas sie nad tym, co ci przyjdzie z takich konkursow, jesli strona bedzie zniechecala? Duzo osob, potencjalnych stalych gosci Twojej strony zwyczajnie znajdzie sobie bardziej przejrzyste miejsce w sieci. Nie lepiej zainwestowac w serwis pod tym katem, aby byl atrakcyjny? to jest najlepsza inwestycja, bo uzytkownik bedzie taki przyjazny, atrakcyjny serwis polecal (sam teraz przerabiam jedna ze stron, bo uznalem, ze nie jest tak przyjazna w nawigacji jak byc powinna i jakos "podejrzanie" statystyki mi skoczyly n. Co do tych pierdół w pilocie to wiekszosci uzytkownikow one nie interesuja. Kliknij tutaj i zobacz swojego pilota moimi oczam Winki - na zielono zaznaczylem to, co na twoim miejscu zostawilbym, skreslilem swoim zdaniem zbedne pierdóły, a pytajnik to miejsce, gdzie powinna miec miejsce mniejsza czcionka. Te wielkie litery wprowadzaja sporo chaosu. Administrowalem kilkoma i obecnie administruje trzema serwisami, w ktorych jest opcja zakladania konta i wierz mi, ze przewazajaca wiekszosc osob nie uzupelnia w profilach pól, ktore nie sa wymagane przy rejestracji. Dopiero gdy zagrzeja miejsce w serwisie to zaczynaja zagladac na swoje profile, interesowac sie nimi, uzupelniac dodatkowe dane. Skup sie na tym, aby serwis byl atrakcyjny, aby internauci nie wstydzili sie go polecic Smile "Na chama" nic trwalego nie zyskasz.

Z tymi obrazkami w menu zle sie wyrazilem Wink Chodzilo mi o to, abys wybrala jeden (jakis punkcik, kwadracik itp) ktory bedzie przy kazdej pozycji (tak jak np. to "W" na mojej stronie www.wudeka.net ), ale i tak juz jest o wiele bardziej przejrzyscie Very Happy
Moduły "Link", "Znajomi", "RSS" sa moim zdaniem niepotrzebne na stronie glownej, podobnie jak cale forum. "Link" zrob np. jako podstrone "Promocja serwisu" (nie kazdy ma swoja strone internetowa, a kto bedzie chcial cie promowac, to sam znajdzie w menu odnosnik do podstrony z materialami promocyjnymi), podobnie RSS. Forum tylko zagraca strone glowna: zrob je tez na oddzielnej podstronie z linkiem w menu. A galerii i subskrypcji (listy mailingowej) nie da sie umiescic gdzies z boku wsrod modulow? A co do wyszukiwarek, to skoro tak sie na nie uparlas, to umiesc tylko dwie: własną i Wikipedii obok siebie, a Google jest tak popularne, ze nikt nie bedzie plakal jak zniknie, a przy dwoch innych wyszukiwarkach tylko zagraca strone. Logowanie tez najlepiej zrob w jednym miejscu (najlepiej tylko w pilocie), bo obecnie w czterech miejscach mozna sie logowac Razz

PS. Jak nietrudno zauwazyc, chce ci pomoc a nie dobijać, wiec nie klnij czasem w myslach na mnie Razz
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 29 Maj 2006, 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


mało estetyczny serwis i (jak napisal chyba Martin juz) panuje tu niezły bałagan
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mtx
PostWysłany: 29 Maj 2006, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 13


Zauważyłeś chyba, że pewne zmiany zachodzą. To się nazywają negocjace. Ty coś proponujesz, ja to weryfikuję z moimi oczekiwaniami i tak do czegoś dochodzimy.

Znajomi to prosty bloczek, gdzie można sobie wrzucić kogoś i zobaczyć czy jest nie zajmuje dużo miejsca Razz

Ale jeśli rss i link jest niepotrzeby- no ok. wierzę Ci na słowo Smile

a co do pilota- osiągnęliśmy kompromis. Galerii i subskrypcji do bocznego się nie da.. tzn z galerią powalczę, ale mailing jest za duży.

Co do logowania.. Ludzie w różnych miejscach go szukają.. w lewym górnym wiedzą ci, którzy się na stronach znają. W bloku, jeśli ktoś zwróci na niego uwagę. W newsie, bo piszę o koncie testowym. A 4 miejsce, to nie wiem gdzie masz??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » 3o.69.pl - coś więcej niż gazeta
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group