Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] Layout'y o róznej tematyce

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 [ sprzedam ] Layout'y o róznej tematyce « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neeon
PostWysłany: 18 Cze 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Adamek , w sumie to masz racje lepsze to niż kopiowanie cudzej treści Wink , także nie atakuj może aż tak bardzo bo poco .. troszkę dystansu do siebie .. , poza tym nie widzisz, że koordylier'owi nie zależy na opiniach i że to tylko oferta handlowa ? to poco się tak denerwujesz i atakujesz innych

stanę też w obronie kristooki , może ci się nie podobać jego strona ale poco obrzucać się od razu błotem , na pewno kristoki ma leprze strony od ciebie nie wspomnę o koordylier ,
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
MacPain
PostWysłany: 18 Cze 2007, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Musi chłopak troche poćwiczyć tutaj mamy pare darmowych można porównać http://www.pixel2life.com/search/4/layout/1/ i zrobić samemu do tego można się trochę poduczyć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 18 Cze 2007, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Proszę Was, aby nie atakować siebie na wzajem. Może na niektórych forach tolerują wzajemny atak, ale na tym forum nie będzie to tolerowane. Każdy może ocenić czyjąś pracę, bo opinie są budujące i mobilizujące do dalszej pracy. Jednak nie zapominajcie się. Utrzymajmy na tym forum kulturalny ton wypowiedzi i wymiany opinii. Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 18 Cze 2007, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

neeon powiedziałbym co coś ale szkoda mi języka strzępić i za cienki w uszach jesteś do mie by mi coś zarzucać..
już miałem się tu nie udzielać ale gdy zobaczyłem te idiotyzmy.. musiałem zabrać głos bo co niektórzy myślą, że wszystkie rozumy pozjadali a tak naprawdę są zwykłym zerem
już się nie odzywam bo szkoda nerw.. narx
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 18 Cze 2007, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Proponuję nie rozwijać dalej tego tematu, i tak jak napisał Martin podtrzymać dobrą tradycję tego forum. To nie jest temat o który można by kruszyć kopie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 18 Cze 2007, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no to ja też to przemilczę ..
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 19 Cze 2007, 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

wśród ludzi zachowujcie się, a prywatne wycieczki na PW sobie urządzajcie, bo nie wszyscy mają ochotę to czytać :]
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 21 Cze 2007, 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

adamk napisał:
projekty koordylier bynajmniej coś w sobie mają a ten twój lay

Weź słownik i poszukaj różnicy między bynajmniej i przynajmniej.
adamk napisał:
i nie krytykuj kogoś jeżeli sam nie robisz czegoś "w miare dobrze"

Wyobraź sobie, że kupujesz w sklepie np odtwarzacz mp3 który psuje się po 2 dniach. Co robisz? Krytykujesz producenta, czy może siedzisz cicho i potulnie, bo sam nie jesteś w stanie zrobić fajnego odtwarzacza mp3?
Pomyśl, a potem dopiero pisz.

A te laye są imnsho tragiczne.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 21 Cze 2007, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

powiem szczerze, nigdy nie podobaly mi sie ani prace adamk ani jego wypowiedzi, ale w tym temacie chlopie udowodniles ze powinienes dostac bana. juz nie chodzi o slowa krytyki, ale poziom zobowiazuje, i piszac o czyms, broniac to, nie atakujesz innych. jesli uwazasz ze cos jest nie tak, to napisz to jak osoba inteligentna.

moje zdanie jest takie: wszystkie prace wystawione do sprzedazy, zrobilby chlopak z podstawowki, wiec powinien sie wstydzic ze w ogole je pokazal.

a jesli ktos chce krytykowac moje strony to zapraszam na pw, bardzo chetnie przyjme konstruktywna krytyke, jako iz ona powoduje iz widze na co zwrocic uwage przy ewentualnych zmianach Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamk
PostWysłany: 21 Cze 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

idaho666 nie musi ci się nic podobać z tego co robie i mam to głęboko bo znam swoją wartość i wisi mi to co jakiś "ktoś" o tym sądzi ale nie lubie gdy ktoś krytykuje kolesia za to co robi bo wszystko ma swoją wartość
twoja strona e-ang.. jest również jedną wielką k... ponieważ wygląda jak zlepek nierównych boksów i tabel w kolorach dobranych nadzwyczaj dziwnie Confused skoro się nawzajem krytykujemy
tylko pamiętajcie pisząc takie bzdety, że dla jednego taka krytyka jaką tu prezentujecie jest czymś przykrym a w dodatku teksty: "rany boskie.... albo ja mam wypatrzony gust, albo każda z tych prac to shit...
Słyszałeś człowieku o zasadzie trzech kolorów i wogóle o doborze kolorów?" - co to ma być?? myślałem że tu piszą dorośli ludzie? Laughing Confused a dla innych może to być budujące lub zachęcające do dalszej pracy
ale dość tych wywodów bo i tak do większości to i tak nie dotrze.. więc szkoda czasu.. lepiej zająć się robieniem nowych sitów niż czytać te wasze... chore wywody
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 21 Cze 2007, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

czekalem na twa odpowiedz. uwierz mi, delektuje sie twymi wypowiedziami Wink no, ale w koncu tez mialem 12 lat.

zaada trzech kolorow: http://www.pomoc.adamku.com/ - rewelka

a czekaj, znalazlem lepsza http://www.sprawniwsieci.adamku.com/

przykro mi iz nie podoba ci sie moja strona. liczylem ze ja skrytykujesz, choc mialem nadzieje iz wyrazisz sie prymitywniej Wink

ps. jak twoje strony zaczna zarabiac tyle ile moje zlepki nierownych tabeli i zle dobranych kolorow, moze humor ci sie poprawi i przjedzie to ogolne zgorzknienie, ktore mozna wyczuc w kazdej wypowiedzi.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 21 Cze 2007, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idaho666 tak coś się obawiałem że temat topu z angielskiej znów wypłynie na powierzchnie Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 21 Cze 2007, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Idahoo -proponowałbym wziąć przykład z Neeona i nie odpowiadać na podobne najazdy typu "nie podoba Ci się to co mi, to spójrz na swoje badziewie".

Jest takie powiedzenie: Big dogs don't have to bark.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 21 Cze 2007, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

no niby tak, ale z natury nerwowy jestem Wink

ps. niedlugo nowa wersja www.e-angielski.com ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 21 Cze 2007, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

czy mi sie wydaje ale kolega plagiator adamku miał sie tu nie udzielać?
Jeżeli sie udzielasz zachowaj chociaż oodrobineczkę kultury bo ja nie mowie ze twoja strona to istna k...
Powiedziałem ci kiedyś myślisz ze ci wszytko wolno bo jesteś sprawny inaczej .
Zajmij sie swoim portfolio i naprawdę nie psuj rodzinnej atmosfery na tym forum bo naprawdę jest tu super.

A koledzy krytykowali rrzeczowo , szkoda ze ty tego nie zrobiłeś

Wiem twoje strony to istne cudo a wszystkie inne to gówna.

Ps. Martinie sadzę ze kolega się kwalifikuje do kolejnego ostrzeżenia a nawet do bana
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] Layout'y o róznej tematyce
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group