Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Zgłoszeni pogotowieogrodnicze.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Zgłoszeni pogotowieogrodnicze.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
pogotowieogrodnicze
PostWysłany: 03 Lut 2006, 21:08    Temat postu: Zgłoszeni pogotowieogrodnicze.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 15

Skąd: Cz?stochowa

Moja strona www.pogotowieogrodnicze.pl dotyczy diagnostyki ogrodowej zgłosiłem ja do działu Hobby ale tak do końca nie jestem przekonany czy dobrze?

Janusz Zaremba
_________________
Internetowa diagnostyka chorób i szkodników drzew i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych przy pomocy SKYPE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Ivellios
PostWysłany: 03 Lut 2006, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Ja bym to raczej dał do działu "Przyroda i natura"... ale to tylko moje zdanie Smile
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
pogotowieogrodnicze
PostWysłany: 03 Lut 2006, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 15

Skąd: Cz?stochowa

To czy mam to jeszcze raz zrobić .Jak rejestrowałem firmę to musiałem zwracać sie do Urzędu Statystycznego w Lodzi o numer PKD i zakwalifikowali mnie do projektowanie i urządzanie terenów zielonych

Janusz Zaremba
_________________
Internetowa diagnostyka chorób i szkodników drzew i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych przy pomocy SKYPE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 03 Lut 2006, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Bardzo mnie tematyka strony zainteresowała, ponieważ mam przydomowy, spory ogródek, bardzo zadbany.
Nie samą rafą koralowwą człowiek żyje.Smile
Jest niestety pewne ale.
Zacząłem czytać stronę i rozczarowanie, po prostu tam prawie nic nie ma.
Może temat jest na tyle obszerny, że strona jest w trakcie rozbudowy w treści.
Ja niestety ze SKYPE nie korzystam, pewnie napiszesz, że moja strata, ale może choć zasygnalizować choćby niektóre problemy.
Widzę, że strona jest nastawiona na zarobek, ale mimo to zasygnalizowałbym niektóre sprawy.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pogotowieogrodnicze
PostWysłany: 03 Lut 2006, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 15

Skąd: Cz?stochowa

Prowadzę firmę więc sam rozumiesz że ma mi pomóc w zagospodarowaniu czasu w okresie zimy.
Nie wyobrażam sobie prawidłowej diagnozy choroby i szkodnika np na GG
już to przerabiałem i żeby sie dogadąć trzeba conajmniej 30 minut a dzięki Skype i tym samym obrazie na monitorze zajmuje mi to 5 minut(i to tak jakbym był u Ciebie w ogrodzie )no można to przez telefon ale koszt rozmowy może przekroczyć koszt rośliny
Ja wiem że jak coś NOWE to trudno się przyjmuje.Zadająć pytania pomocnicze razem wiemy o co chodzi.

Janusz Zaremba
_________________
Internetowa diagnostyka chorób i szkodników drzew i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych przy pomocy SKYPE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 03 Lut 2006, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

pogotowieogrodnicze
Doskonale Cię rozumiem.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 04 Lut 2006, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Mam podobne odczucie po obejrzeniu strony jak Waldek. Brakuje mi na stronie jakiś informacji. Jest to raczej wizytówka firmy ze sposobem skontaktowania się. Uważam (moje skromne zdanie), że może przydałoby się jakaś podstrona zawierająca chociaż podstawowe informacje np: na temat:
szkodników drzew, krzewów, oraz naszych ogrodów, informacje o chorobach drzew i krzewów, sposoby ochrony roślin itp. Coś ala mała skarbnica wiedzy o chorobach i szkodnikach, żeby internauta mógł też coś przeczytać na stronie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pogotowieogrodnicze
PostWysłany: 04 Lut 2006, 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 15

Skąd: Cz?stochowa

Strone mam od 7 miesięcy średnią wejść dziennych ponad 50 nie chce wstawiać zdjęć nie swoich Z czasem powstanie galeria zdjęć szkodników
i chorób ale jak wszystko co wiem umieszcze na stronie to raczej nikt nie bedzie korzystał z kontaktu ze mną tylko skopiuje co go interesuje
Moja diagnostyka jest pierwszą taką w Polsce, więc nie mam na czym się wzorować.A ludzi z tą wiedzą i praktyką nie jest dużo w Polsce. W okolicach Częstochowy obsługuje ponad 600 ogrodów. Skoro to działa tutaj to dlaczego ma nie działać w całym kraju. Dotychczs każda moja wizyta w ogrodach zaczyna się od przyjazdu do roślin które już nie żyją, albo takich których nir da się już uratować. A ja chce stworzyć taką formę działania, aby stosować formy zapobiegawcze bo są znacznie tańsze od leczniczych. Jeżeli stwierdzę pojawienie choroby lub szkodnika i chciałbym ochronę wykonać sam to to dotrę do ostaniego klienta za 2 miesiące a to się mija z celem mojej działalności. Przy niewielkiej opłacie rocznej lub miesięcznej klient będzie miał moją wiedzę do dyspozycji 24/dobę i jednocześnie pełną informacje o tworzącym się zagrożeniu i w porę zapobiegnie. Jak zaczynałem tą działalność to sam nie wierzyłem w sukces ponieważ wszyscy mają opryskiwacze,książki ,literaturę fachową,dostęp do środków ochrony roślin,mase poradników i forum w internecie . Ale jak czytam te wskazówki na forach od osób które nie mają o temacie żadnego pojęcia to jestem bardzo zażenowany. Potem taki ogrodnik musi stosować rosyjską ruletkę aby coś wybrać lub intuicję.
Odpowiadam czasem na róznych forach i dziele się swoją praktyką a nie podpieram różnymi linkami i literaturą. Wszędzie występuje pod jednym nickiem>pogotowieogrodnicze< i podpisuje się imieniem i nazwiskiem bo nie wstydzę się tego co piszę.

Janusz Zaremba
_________________
Internetowa diagnostyka chorób i szkodników drzew i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych przy pomocy SKYPE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pogotowieogrodnicze
PostWysłany: 05 Lut 2006, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 15

Skąd: Cz?stochowa

wstawiłem link z kodem na strone ale on jakiś dziwny wyszedł. Nie macie ładniejszego.Psuje mi wygląd strony

Janusz
_________________
Internetowa diagnostyka chorób i szkodników drzew i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych przy pomocy SKYPE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Lut 2006, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Kto szuka nie błądzi - na jednej z podstron są buttony i bannery katalogu KCS np. taki:



Banner 400x50px [http://kataloog.info/img/kataloog_info.gif]

Dzięki za banner.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pogotowieogrodnicze
PostWysłany: 07 Lut 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 15

Skąd: Cz?stochowa

Witam!
Baner już wymieniłem dodaje uroku tej podstronie
nieprawdaż

Janusz
_________________
Internetowa diagnostyka chorób i szkodników drzew i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych przy pomocy SKYPE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 07 Lut 2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Prawdaż prawdaż dodaje uroku bo dobrze kontrastuje z zielonym kolorem strony Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Zgłoszeni pogotowieogrodnicze.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group