Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » [pajeczyna.pl] strona nie dodana do katalogu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [pajeczyna.pl] strona nie dodana do katalogu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Romek D.
PostWysłany: 11 Lut 2006, 19:45    Temat postu: [pajeczyna.pl] strona nie dodana do katalogu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 2


Witam,
W ciągu kilku miesięcy próbowałem już 3 razy dodać do kataloog.info stronę www.pajeczyna.pl Jest to ciekawy serwis ogłoszeniowy, mający obecnie kilkadziesiąt tysięcy wartościowych ogłoszeń, ofert pracy za granicą itd. Nie rozumiem jednak powodu, dlaczego serwis nie został dodany do katalogu? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Mariusz
PostWysłany: 12 Lut 2006, 02:40    Temat postu: Re: [pajeczyna.pl] strona nie dodana do katalogu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 93


Romek D. napisał:
Jest to ciekawy serwis ogłoszeniowy, mający obecnie kilkadziesiąt tysięcy wartościowych ogłoszeń, ofert pracy za granicą itd. Sad



Moim zdaniem..

Nie zawsze ilość jest ważna...... Smile

Popracuj troszkę nad wyglądem ..........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 12 Lut 2006, 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Witam,

Mam podobne zdanie jak Mariusz. Brakuje mi czegoś co przyciągnęłoby uwage odwiedzającego. Wiem z doświadczenia, że grafika bardzo wykorzystuje transfer i trochę spowalnia ładowanie stron, ale na pewno urozmaica i upiększa serwis a także działa na nasz wzrok. Większość internautów to WZROKOWCY i dużą uwagę zwracają na graficzny wizerunek strony.

Twoja strona mi się podoba, ale brakuje mi ciekawej formy wizualizacji tych ogłoszeń. Oróćz tego wiele szukam rzeczy w Internecie i przyznaje, że nie trafiłem ani razu na Twój serwis - pomyśl nad pozycjonowaniem serwisu ogłoszeniowego pod treści i ogłoszenia znajdujące się na stronie.

Nie podobają mi się na stronach takie przekierowania jak u Ciebie, że wchodze na stronę http://www.pajeczyna.pl/ a jestem od razu przekierowany na http://www.pajeczyna.pl/categories/index.php
Pomyślałbym też o przyjaznych linkach w url:
Przykład:
http://www.pajeczyna.pl/display/?ID_T=51&ID_A=18852&ID_S=39&action=false
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Romek D.
PostWysłany: 12 Lut 2006, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 2


Co do wyglądu, to specjalnie nie zapychaliśmy serwisu grafiką, bo lubię proste, przejrzyste strony, nie drażniące wzroku tysiącami kolorowych, migających elementów. Co do pozycjonowania - cały czas nad tym pracujemy, ale niestety konkurencja jest tak duża i silna, że to wymaga trochę czasu. Nad przyjaznymi url także pomyślimy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PIKSAR
PostWysłany: 12 Lut 2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 148

Skąd: Cz?stochowa

Nawet bez uzycia tysięcy kolorów da się zrobić ciekawą stronke Wink
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » [pajeczyna.pl] strona nie dodana do katalogu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group