Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Dodanie do katalogu reklamowa.malopolska.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Dodanie do katalogu reklamowa.malopolska.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
md
PostWysłany: 13 Lut 2006, 14:38    Temat postu: Dodanie do katalogu reklamowa.malopolska.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 6


Witam.
Usiłuję zgłosić swoją stronę www.reklamowa.malopolska.pl do katalogu,
wysłałem zgłoszenie, rownocześnie dodałem link zwrotny na zgłaszanej stronie, w myśl informacji na temat przyjaciół katalogu.
Liczę na jakąś odpowiedż od administratorów.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 13 Lut 2006, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Patrząc na Twoją stronę i na te jakie są akceptowane w katalogu ciekawych stron to chyba twoja nie będzie dodana (ale to moja opinia). Jest jakaś taka bez ładu i składu. Wszystko tak jakoś dziwnie ułożone....jakbyś jeszcze ta strona była w fazie budowy. Nie jestem specjalistą, ale przy moim osobistym odczuciu nie podoba mi się strona.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PIKSAR
PostWysłany: 13 Lut 2006, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 148

Skąd: Cz?stochowa

kameleon napisał:
Jest jakaś taka bez ładu i składu.


Zgadzam się z tym, jakoś wszystko tak porozrzucane nie wiadomo gdzie patrzeć Very Happy
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
md
PostWysłany: 13 Lut 2006, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 6


Witam Panowie.
Dziękuję za cenne uwagi. Są mi one bardzo przydatne. Webmasterką nie trudnię się zawodowo a gdy ktoś robi coś dla siebie, nie ma do tego dystansu i albo wywala za przeproszeniem to co nawet dobre albo, ciszy się tym co zrobił a w gruncie rzeczy to... pozostawia wiele do życzenia.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 13 Lut 2006, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jakoś nie leży mi Twój serwis. Na pewno na Twojej stronie jest za dużo zbędnych reklam. Za duży TOP masz na stronie (nie proporcjonalny do całego serwisu). Według mnie ta wyszukiwarka Google na Twojej stronie całkowicie tam nie pasuje. Każdy zna adres google.pl Na stronie jest za dużo róznych rzeczy, a treści dotyczącej Twojej firmy jest po kilka zdań. Serwis bardzo haotycznie ułożony.

Zbędne znaczniki w kodzie - przykład:
Kod:
<meta name="ROBOTS" content="ALL">
<META NAME="GOOGLEBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">
<META NAME="ROBOTS" CONTENT="INDEX,FOLLOW">
<META NAME="MSNBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

Wystarczy jeden wpis:
Kod:
<META NAME="Robots" CONTENT="Index, Follow">


To tyle ode mnie po 1 minucie na Twojej stronie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 13 Lut 2006, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


md napisał:
Webmasterką nie trudnię się zawodowo a gdy ktoś robi coś dla siebie, nie ma do tego dystansu


Może lepiej zlecić to komuś znajomemu, żeby zrobił bardziej profesjonalny i poukładany serwis. Niestety ja się tym nie zajmuję, ale chyba rekatorzy katalogu KCS zajmują się wykonywaniem stron na zlecenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: 13 Lut 2006, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone







Pozwolę sobie to napisać: Tak zajmują się, Maxxi i Martin tworzą prawdziwe cudeńka Smile
Powrót do góry
md
PostWysłany: 13 Lut 2006, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 6


Cóż.
Nie twierdzę, bynajmniej że jest to serwis wybitny. Widuję jednak gorsze również w KCS
Chętnie przyjmuję uwagi krytyczne.
Co do stwierdzenia, że mam za dużo "zbędnych reklam"?
Hmm... zajmuję się reklamą..., a po co w katalogu KCS są reklamy Goo..., Hel..., Onepr...(żeby nie było, że coś tu reklamuję)??? No właśnie, w tym samym celu są i u mnie.
Książki wiążą się tematycznie z moją stroną niezależnie czy wejdzie na nią reklamodawca, czyli szumnie mówiąc biznesmen czy reklamotwórca, wszak nie reklamuję Baśni Andersena.

Co do chaotyczności.
Cóż tego akurat nie mogę oceniać w końcu ja wiem, gdzie co umieściłem i nie mogę obiektywnie ocenić czy ktoś, kto wszedł na stronę pierwszy raz potrafi się odnaleźć, starałem się jednak w jakiś sposób to pogrupować.
Szablony www, hosting i książki, mają linki w przyciskach.
Informacje o mojej firmie są w głównym rzędzie przycisków.
Informacje o zakresach działania są na podstronac uruchamianych z linków po lewej i z pod zdjęć pod przyciskami.
Pewna chaotyczność wynika z dość dorywczego zajmowania się stroną, jak wspominałem wcześniej nie jest to moim najistotniejszym zajęciem.

Dzięki za sowa krytyki, na pewno się przydadzą.

Rozumiem z tego, że nie mam co liczyć na dodanie do katalogu.
Ciszę się, że większość pozostałych katalogów nie stawia taak wysokich wymogów, i że mimo tej nieudolności zdarza mi się pod pewnymi interesującymi mnie zapytaniami bywać w pierwszej 30 Google.

Pozdrawiam

i jeszcze p.s.
Zgadzam się, że kod strony jest archaiczny, skopany itd itp.
co do tagów meta ... skłonny jestem polemizować:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 13 Lut 2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Rekalama zastosowana w Katalogu Ciekawych Stron została zastosowana w sposób umiejętny i nie przykrywający głównego celu strony jakim jest katalogowanie ciekawych stron.

md napisał:
Hmm... zajmuję się reklamą


Szkoda, że zajmujesz się tylko taką formą reklamy jak: wyklejki reklamowe, flagi, neony, reklamy, foldery, ulotki, wizytówki, zdjęcia, reklamowe, kalendarze, kalendarzyki. Na dzień dzisiejszy dużo można osiągnąć poprzez odpowiednią reklamę w Internecie, a strona internetowa to wizytówka Twojej firmy i powinieneś na nią również zwrócić uwagę.

md napisał:
Rozumiem z tego, że nie mam co liczyć na dodanie do katalogu. Ciszę się, że większość pozostałych katalogów nie stawia taak wysokich wymogów, i że mimo tej nieudolności zdarza mi się pod pewnymi interesującymi mnie zapytaniami bywać w pierwszej 30 Google.


Tym właśnie różnimy się od innych katalogów, że staramy się przeprowadzać selekcję wśród stron i nie dodajemy wszystkich zgłoszonych stron.

Aby Ci troszkę pomoc w zmianie pozycji na pierwszą 10 zapraszam do skorzystania ze spisów innych katalogów, których adresy url znajdziesz w poście:
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=99
Nie tworzymy konkurencji innym katalogom, tak więc polecamy wszystkim również inne katalogi.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
md
PostWysłany: 13 Lut 2006, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 6


Żebyśmy dobrze się zrozumieli. ja bynajmniej nie staram się być impertynencki.

Jednakże sądzę że mam prawo do obrony swojego. I trudno mi, pomimo wad jakie w mojej stronie występują, zgodzić się z opinią, że jest bezwartościowa.

Być może Cię zaszokuję ale zdarzały się pytania czy nie zrobiłbym komuś podobnej:] (nie od znajomych) Każda ocena niesie w sobie jakiś pokład subiektywizmu...
Nie, nie będę pisać stron dla innych nie uważam aby to co prezentują moje wytwory w tej dziedzinie mogło stanowić obiekt handlowy. Choć widziałem dorobek paru "webmasterów" i ...ręce i nogi się uginają.

Z Twojej jednak wypowiedzi należałoby mniemać, że to, co napisałem sam dla siebie, jest odpychające.

Hmm...
bez komentarza


Martin napisał:
Szkoda, że zajmujesz się tylko taką formą reklamy jak: wyklejki reklamowe, flagi, neony, reklamy, foldery, ulotki, wizytówki, zdjęcia, reklamowe, kalendarze, kalendarzyki.


Tu odniosłem wrażenie, że pokpiwasz ze mnie.
Dziękuję.

Wyobrażasz sobie 40 milionów webmasterów w tym kraju?
Są również inne branże które nie są gorsze od webmasterstwa, e-biznesu, net-marketingu...i pokrewnych. ze tak powiem świat się w necie nie kończy i kilku, którym tak się zdawało jednak nieco zweryfikowało swoje poglądy.

Weź też pod uwagę, że przeciętny śmiertelnik odwiedzający witrynę nie zaczyna od weryfikacji kodu itd.

Dobra starczy, rozpisałem sią
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 13 Lut 2006, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak widzę nadinterpretowujesz wszystkie moje wypowiedzi.
Ja jedynie wyraziłem swoją opinię, o którą prosiłeś w swojej pierwszej wypowiedzi:
md napisał:
Liczę na jakąś odpowiedż od administratorów.

Jest 3 redkatorów w Katalogu KCS, lecz ja najczęściej wyrażam swoje opinie, może jestem gadułą, ale uważam, że posty nie powinny pozostawać bez naszej odpowiedzi.

md napisał:
Z Twojej jednak wypowiedzi należałoby mniemać, że to, co napisałem sam dla siebie, jest odpychające.


Nie napisałem nigdzie, że Twoja strona jest odpychająca a jedynie że nie jest w moim guście. Jak możesz przeczytać w naszym regulaminie:
regulamin KCS napisał:
22. Katalog stron - kataloog.info jest stroną prywatną i decydujemy o dodaniu stron na podstawie odczuć subiektywnych, nie stanowi to wyniku jakichkolwiek badań i nie powinna być brana pod uwagę przy podejmowaniu lub prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.


Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
md
PostWysłany: 13 Lut 2006, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 6


I tu własnie tkwi podstawowy problem.
Z wielką niechęcią. rozpoczynałem wątek na forum publicznym.
Niestety, w żaden inny pomimo prób nie uzyskałem odpowiedzi.
Wygląda to trochę tak jakbym ja rozmowę z klientem prowadził przez megafony na dworcu centralnym:]

Oki.

Przyjąłem słowa krytyczne, czegoś się nauczyłem, czegoś się dowiedziałem, nie stałem się przyjacielem Katalogu, przynajmniej formalnie.

P.S.
Dzięki za linki do katalogów sprawdzę, czy pokrywają się z moimi:]

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Dodanie do katalogu reklamowa.malopolska.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group