Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 23 Lut 2006, 10:09    Temat postu: W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum:

Nowy user na forum Adagne natknął mnie, aby dowiedzieć się skąd i w jaki sposób do nas trafiacie. Jakich rzeczy szukacie np: w wyszukiwarkach co odesłało Was do Katalogu KCS lub tego forum. Może przeglądając inne strony znaleźliście informacje o katalogu, button, link do nas?? Może link w innym katalogu Was tutaj odesłał?

Jest to ciekawa informacja i niezwykle przydatna. Tak więc będziemy wdzięczni za odpowiedzi i rozmowę.

Zacznę od siebie: jako współtwórca KCS nie trafiałem do katalogu, po prostu go tworzyłem Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 23 Lut 2006, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Ja trafiłem z polecenia od Ciebie Martin Wink
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katrin
PostWysłany: 23 Lut 2006, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Ściągnęły mnie tutaj "rodzinne małżeńskie powiązania" z Redkatorem Katalogu KCS i Adminem na forum - Ci co nas znają wiedzą o kogo chodzi Wink
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 23 Lut 2006, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Google, kiedyś czegoś szukałem, zajrzałem, spodobało mi się i tak zostało.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość
PostWysłany: 23 Lut 2006, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone







No cóż Smile , również jak w przypadku Katrin ( którą serdecznie pozdrawiam) powiązania ...bardzo osobiste....z Maxxi n wciągnęły mnie w ten "świat".
Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 24 Lut 2006, 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a ja sam dobrze nie wiem alr chyba z pio wpadl mi link i konkurs www co nie wygrałem Sad
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 24 Lut 2006, 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ja poprzez wyszukiwarkę google.pl Smile
Juz nie pamiętam czego wtedy szukałem ale zobaczyłem nazwę katalogu i wchodząc zaskoczyło mnie to z jakim rozmachem jest on wykonany...no i te forum Cool

PS. Dla tych co wiedzieli dlaczego nie miałem dysku twardego powiem, że już mam spowrotem Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MacPain
PostWysłany: 24 Lut 2006, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Przez google, studia, prace no i zostlam dzieki milej atmosferze i pomocy Razz. Pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 24 Lut 2006, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

MacPain napisał:
zostlam


czzby k ? Very Happy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 25 Lut 2006, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Ja wyszukałem w Googlach "Katalogi stron" i znalazłem wasz.
Miałem za zadanie wypromować stronę mojego szefa. Spodobał mi się sposób dodawania stron do katalogu - wystarzcy adres i nie trzeba się bawić we wpisywanie Opisu czy słów kluczowych. Za to właśnie lubie wasz katalog. No i niema byle chłamu - dobra selekcja.
Pierwszą stroną była zatem strona mojego szefa - pierwsza komercyjna strona którą zrobiłem.
http://kataloog.info/strona-3059.html.
potem dodałem swoją prywatną (którą muszę wreszcie zaktualizować bo mnie dobija)
http://kataloog.info/strona-3813.html
i na końcu moja ulubioną Ramfandynkę
http://kataloog.info/strona-9818.html
Strony zostały szybko dodana i za to dzięki.

A co do forum - to trafiłem tu, bo chciłem zgłosić swoją stronę www.ramfandynka.prv.pl do konkursu "Perły internetu".
Zarejestrowałem się i zostałem.
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Lut 2006, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Odpisuję dopiero teraz bo byłem kilka dni offline w podróży Smile
Jak widzę "najwierniejsze" osoby na forum odpowiedziały na pytanie Wink Cieszę się, że dużo z Was trafia właśnie przez wyszukiwarkę Google, na której najbardziej mi zależy i od samego powstania katalogu pracuję nad tym, aby jak najwięcej ludzi do nas trafiało poprzez wyniki wyszukiwania w "wielkim bracie" Google.

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi i zapraszamy również pozostałe osoby do informowania nas skąd do nas trafiają.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 21 Mar 2006, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Ja trafiłem z jakieś strony o pixelkach - zajrzałem z ciekawości i powaliła mnie szata graficzna (oczywiście w pozytywnym znaczeniu). Dawno już nie widziałem tak ładnie wykonanego katalogu. Oczywiście nie omieszkałem dodać swoich stron ale....po przegladnieciu innych to się trochę boję że moje tutaj raczej nie bardzo pasują. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 21 Mar 2006, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Trafiłeś do nas ze strony o pixelkach? Nie mamy w swoich zbiorach takich stron, bo ich nie dodajemy do naszego katalogu stron. O tym, że nie dodajemy napisane jest w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=501
Mógłbyś zdradzić co za strona o tych pixelach?

Grafikę pod katalog ciekawych stron KCS wykonał redaktor katalogu i admin forum - Maxxi. Jest specjalista od grafiki, przy której tworzeniu czuje się jak "ryba w wodzie". Nasz katalog główny nacisk kładzie na wizualną prezentację stron, w związku z czym każda dodana strona ma swoją miniaturkę zrobioną ręcznie przy pomocy programiku drugiego naszego redaktora Jurija Szczegóły o programie w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=796
Miło nam, że jesteś kolejną osobą którą przyciągnął wizualny wyglad katalogu. W katalogu KCS w związku z tym, że wkładamy w to dużo pracy dodajemy jedynie Ciekawe strony, które wykonane są w ciekawy sposób, lub posiadają ciekawe informacje, jakie warto promować w Internecie.

Co za strone do nas zgłosiłeś? Bo w zgłoszeniach widzę 120 stron od rana zgłoszonych i nie wiem która to Twoja. Musze zrobić porządek i usunąć te których nie dodamy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 21 Mar 2006, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Strona z pixelkami? oto link (jak widać promują Was :) )
h**p://www.pixelki.pl/linki.htm
tam wśród katalogów jest i Wasz banerek a co do moich "skromnych " stron to tutaj pisałem
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1222
Hmmm teraz przejrzałem jeszcze wiecej stron w waszym katalogu - no muszę przyznać że ekskluzywne towarzystwo...chyba za wysoko mierzyłem z tymi swoimi. Hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 21 Mar 2006, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Witamy pasylw Miło że tutaj trafiłeś i już podążam popatrzeć na Twoje strony w poście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group