Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 21 Mar 2006, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Trafiłem tu przez Google, aleczego szukałem to już nie pamiętam Razz Ale nie szukalem katalogu stron tylko jakiejs konkretnej strony, w wynikach zobaczylem tytul strony, ktory mnie zainteresowal i kliknalem nie patrzac na domene ponizej Razz W sumie planowalem dodac strone do katalogow, ale dopiero za kilka dni (bo planowalem zakup domeny), ale gdy zobczylem, ze nie jest to pierwszy lepszy katalog postanowilem dodac strone jeszcze pod starym adresem, bo bylem pewny, ze mozna pozniej zmienic I nie mylilem sie Wink A sam katalog jest swego rodzaju serwisem internetowym, w ktorym wszystko jest Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Skril
PostWysłany: 31 Mar 2006, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 2


Natrafiłam na wasz katalogu przegladając strone www.spis.mar.az.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » W jaki sposób trafiłeś do Katalogu Ciekawych Stron lub forum
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group