Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wasze konkursy » konkurs stron www darmax.70.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 konkurs stron www darmax.70.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
darmaxsk
PostWysłany: 18 Lut 2006, 19:38    Temat postu: konkurs stron www darmax.70.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Zapraszam do udziału w Konkursie na ciekawą stronę www.
Do wygrania atrakcyjne nagrody.Zapraszam zainteresowanych.
Szczegóły tutaj darmax.70.pl
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 18 Lut 2006, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Powodzenia Wink
Trzymam kciuki za rozwój konkursu.

darmaxsk powinieneś swoją stronę przenieść z republiki na serwer wsieci.info, w końcu współpracujecie ze sobą.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darmaxsk
PostWysłany: 18 Lut 2006, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

tak ale mam opłacony serwer i na razie tak zostanie do końca września.Dzięki za trzymanie kciuków może nie będzie problemu ze zgłoszeniami oby tylko były to wartościowe serwisy a nie typu "Zarobek w sieci".Pozdrawiam max
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 18 Lut 2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jeżeli będą takie to ich nie będziecie akceptowali - prosta sprawa Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 18 Lut 2006, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

zapisalbym sie , ale nie interesuje mnie czekanie 2 mce na wyniki buttek nominacji nieciekawy , ale zycze powodzenia
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darmaxsk
PostWysłany: 03 Mar 2006, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Konkurs - ruszył . I edycja Konkursu od 01.03 do 01.05.2006
Masz ciekawą stronę ?! - zgłoś do Konkursu - zgarnij atrakcyjne nagrody.
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 03 Mar 2006, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Patrząc na strony jakie macie zgłaszane to nie ma w czym wybierać Wink poza małymi wyjątkami jakie pojawiały się już kiedyś w konkursie katalogu ciekawych stron
Niektóre to zbiór jedynie buttonów do różnych konkursów i właściciele stron chyba jedynie myślą o promocji swojej strony zamiast popracować nad jakimś wizerunkiem swojej strony i atrakcyjnym wyglądem, o treści już nie wspominając Twisted Evil
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darmaxsk
PostWysłany: 03 Mar 2006, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

No cóż.Konkurs przerósł oczekiwanie.Po częsci nie mam wpływu na zgłaszane strony.I tak przeszły sito.Zdziwiony byś był jak wszystkie adresy by się znalazły na liście nominowanych.Całkiem poprostu jak w życiu bywa nie wszysce mają samokrytykę w genach i muszą się jej nauczyć.Dzięki za posta.max
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 03 Mar 2006, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

To Wasz konkurs, jednak przeglądając niektóre strony nominowane to stwierdzam, że kiepskie "sito" robicie i jedyne kryteriu jakie chyba macie to button nominacji. Jest kilka adresów u Was, które mimo buttona nie zaakceptowałbym do konkusu. Czy wogóle sprawdzane jest przy akceptacji do konkusu - czy strona wyświetla się poprawnie w innych przegladarkach niż Internet Explorer?? Chyba raczej na to nie patrzycie, a warto bo otwieram np:
http://republika.pl/darmax/konkurs1.html napisał:
[www.drzewokabaretowe.webpark.pl] Drzewo kabaretowe

w Firefox i co widzę - NIC NIE WIDZĘ Twisted Evil

Sugestia: Sprawdzajcie coś takiego bo Wasz konkurs przy starcie straci tych co posiadają wartościowe serwisy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darmaxsk
PostWysłany: 04 Mar 2006, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Cieszy mnie to ,że maiałeś ochotę na przejrzenie stron nominowanych.Miałem wielki dylemant co zrobić ze stronami,które nie są dostępne w innych przeglądarkach niż IE.Ale jednak większość internautów korzysta w dalszym ciągu z IE/bez komontarza/.Ponieważ jest to pierwsza edycja można by nazwać testowa konkursu dla sprawdzenia czy jest zainteresowanie pozostawiłem pozostawić tak jak jest a uwierz jest sito i to znaczne.
Ale to nie miejsce na dłuższe wywody.Nie stawiam na button a wiem co miałeś na myśli.Nie absolutnie nie o to chodzi.Poprostu ta edycja odbędzie się najprawdopodobniej w tej formie.Myślę,że czytający lub nie co pewnie jest w większości zdają sobie sprawę,że są kryteria
których nie mają możliwości przejść.Mam nadzieję,że II edycja będzie zupełnie inna w formie.Moim błędem był żle napisany regulamin.Ale jest to nauczka na przyszłość bo trudno zmieniać go w trakcie trwania konkursu.Dzięki za posta z którego napewno wyciągnę daleko idące wnioski.A tak na marginesie to powiem szczerze to mój pierwszy organizowany konkurs więc pierwsze koty za płoty.Jeszcze raz dzięki jeżeli post za długi to go poprostu skasuj.
Pozdrawiam max
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 04 Mar 2006, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

darmaxsk ja nie mam nic przeciwko promocji innych konkursów na naszym forum Smile W tym celu zrobiłem odrębny dział, w którym można reklamować swoje konkursy lub prowadzić własne na łamach naszego forum.

Przenosze Twój post do tej części forum Wink

Co do sprawdzania poprawności wyświetlania strony w różnych przeglądarkach to jest jedno z kryteriów jakie jest brane pod uwage aby dostać się do naszego katalogu lub do konkursu stron jaki sami organizujemy. Nie akceptujemy stron takich jaką wspomniałem powyżej.
POWODZENIA.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darmaxsk
PostWysłany: 04 Mar 2006, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

oki dzięk więcej nie będę przynudzał.Wiem wszystko
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
darmaxsk
PostWysłany: 21 Mar 2006, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Nowy Sponsor Konkursu.Wiele atrakcyjnych nagród ZAPRASZAM zainteresowanych do udziału w Konkursie.
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 21 Mar 2006, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

No, strony nominowane raczej nie sa na najwyzszym poziomie Wink Strona http://www.pruszczvw.info wogole sie nie wyswietla oprocz tła Razz Ale bede sledzil konkurs bo ciekawy jestem jtora wygra Cool
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Mar 2006, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

darmaxsk z całym szacunkiem i może się będę powtarzał, ale stwierdzam, że przyjmujecie wszystkich jak leci... Przyjmując jak leci niestety zaniżacie poziom swojego konkursu. Sprawdzajcie chociaż poprawność wyświetlania pod różnymi przegladarkami. Jak widąc idziecie na ilość. Niestety jak widać większość nie trafia do naszego konkursu - i bardzo dobrze, bo z miejsca bym je usunął (niektóre nie nadają się do ogladania a co mówiąc do oceniania). To moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. Pozdrawiam!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wasze konkursy » konkurs stron www darmax.70.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group