Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Lightbox - ciekawe wyświetlanie zdjęć na stronach

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 Lightbox - ciekawe wyświetlanie zdjęć na stronach « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
stachu_ok
PostWysłany: 10 Cze 2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 1


Ja mam znowu inny problem. Ogólnie skrypt działa bez zarzutu i bardzo go sobie chwalę, ale jest jedno ale...

W IE gdy otworzy mi się duże zdjęcie i np. nie mieści się całość w pionie (lub pionowe zdjęcie), nie ma paska scrolla przeglądarki, też się chowa. Nie wiem czemu?? W związku z tym nie mam możliwości przesunięcia fotki Sad

Aha mam jeszcze jedno pytanie, przy galerii z wielu zdjęć, na dole wyświetla się "Image X to X" da się to spolszczyć na "Obrazek X z X", jeśli tak to w którym dokładnie miejscu.

Już doszedłem co było tego przyczyną.... inny skrypt na stronie

Kod:
<!--[if lt IE 8]><link href=infobar.css rel=stylesheet>
<div id=infobar><a onFocus="blur()" href=http://www.inetcom.pl/glosujna.php?id=4368 target="_blank">
Zagłosuj na www.opocznianie.pl - Kliknij aby oddać swój głos właśnie na nas w konkursie InetCom.Awards - Promocja Twórców Internetu...
</a></div><div id=viewplot><script src=infobar.js></script><![endif]-->


Trzeba uważać, ponieważ niektóre skrypty mają niekorzystny wpływ na siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Suzos
PostWysłany: 14 Cze 2007, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Martin, podoba mi się sposób wyświetlania obrazków u Ciebie - dałoby radę abyś się podzielił tym - bo w sumie rzeczy w js kuleję a lightbox jest faktycznie ciekawym rozwiązaniem lecz u Ciebie to mi się najbardziej podoba - bardzo efektownie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 14 Cze 2007, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/ Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Suzos
PostWysłany: 14 Cze 2007, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Dziękuję Smile

A czy jest możliwości aby obrazek automatycznie był generowany?
Czyli wrzucam obrazek - on jest w wymiarach zmniejszonych już - nie muszę wrzucać miniaturki - tylko automatycznie rozmiar staje się mniejszy.
Zapewne to manipulacja kodem:
Cytat:
<a href="images/image-1.jpg" rel="lightbox[roadtrip]">image #1</a>
<a href="images/image-2.jpg" rel="lightbox[roadtrip]">image #2</a>
<a href="images/image-3.jpg" rel="lightbox[roadtrip]">image #3</a>

?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 14 Cze 2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

możesz wykonac zmniejszanie za pomocą PHP -> coś w tym stylu link
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lizzy
PostWysłany: 02 Sie 2007, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 5


Mam dziwny problem. Użyłam Lightboxa do wyświetlania zdjęć na mojej stronie i działa on tylko jeżeli wyśwetlam strone w IE. Pod Firefox 2 nie dziala, tzn po kliknieciu na zdjęcie zdjęcie wyświetla samo zdjęcie w tym samym oknie. Jest to moja pierwsza strona i bardzo proszę o pomoc jak ten błąd wyeliminowaćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 02 Sie 2007, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lizzy podaj link do swojej strony, bo ciężko wirtualnie pomagać bez zaglądania w kod strony...
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lizzy
PostWysłany: 03 Sie 2007, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 5


np:
http://www.zamarte.republika.pl/kosciol.html
Embarassed Embarassed Embarassed
Ale od razu musze sie wytlumaczyc, ze dopiero zaczynam robic ta stronke a wrzuciłam ją na serwer tylko po to żeby zobaczyć czy dziala no i okazalo sie ze nie do konca.. Jeszcze duzo przede mna.. A to ze nie dziala to pewnie dlatego, ze cos pokrecilam a nawet nie mam pojecia co Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 03 Sie 2007, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lizzy napisał:
Pod Firefox 2 nie dziala

Mam wersję Firefox 2.0.0.6 i zdjęcia poprawnie otwierają się przy pomocy skryptu lightbox.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lizzy
PostWysłany: 03 Sie 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 5


No to juz nic nie rozumiem.. Ani u mnie ani u znajomego nie dziala.. Mam Firefox 2.0.0.4.. No cóz.. magia Wink I tak zmieniam szatę graficzna i zobaczę czy cos innego sie bedzie dzialo;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 03 Sie 2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.
Misiek u mnie tez wszystko smiga jak trzeba.
Fotki sa - reklamy tez na swoim miejscu.
Poprostu wiekszosc twoich znajomych ma namieszane cos tam w optymalnym wyswietlaniu z tego powodu iz sa laikami w tym akurat klimacie - musisz tak dopasowac stronke zeby jechala wszedzie tak samo - to jest sztuka - pod kazda wyszukiwarka w miare identycznie.
Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
artlab
PostWysłany: 05 Sie 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 20

Skąd: Kraków

Martin napisał:
Jak ktoś znajdzie gdzieś lub sam stworzy inny ciekawy sposób na wyświetlanie zdjęć to z chęcią się z tym sposobem zapoznamy. Czekamy na forum! Na razie ten sposób najbardziej mi odpowiada. Wink


Witam, to mój pierwszy post na tym forum Smile
Podobny do Lightboxa efekt znalazłem pod adresem
http://orangoo.com/labs/GreyBox/
jest trochę lżejszy od LightBoxa.
Przykład działania np tu:
http://trysla.pl/galeria-albumy-26,0.html
_________________
pozdrawiam

Marcin

W wolnej chwili zapraszam, zagl?dnij na blog firmowy Laboratorium Sztuki Pi, a tak?e przegl?dnij portfolio firmy, w którym zawarte s? prace mi?dzy innymi z zakresu projektowania stron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 05 Sie 2007, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

artlab fajny sposób wyświetlania zdjęć. Muszę się mu przyjrzeć i może zastosuję go na jednej z moich stron w galerii zdjęć. Dzięki za link do GreyBox
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
point
PostWysłany: 20 Sie 2007, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 1


romino85 napisał:
Witam
Jestem tu nowy i mam problem. Chodzi o lightbox 2. Mam stronę internetową opartą na tabelach i mam wstawioną ramkę pływającą. Jak klikam w manu na galerie to wszystko jest dobrze i strona z galerią otwiera się w ramce i tak powinno być. I u zaczynają się schody. Jak klikam na obrazek to lightbox się odpala, ale działa tylko w obrębie ramki pływającej i zdjęcia w pełnej rozdzielczości nie mieszczą mi się w ramce. Czy jest taka możliwość żeby lightbox wyskoczył z ramki i pokazywał zdjęcia w obrębie całej strony a nie tylko ramki??
Z góry wielkie dzięki za pomoc.


Czy komus udalo rozwiac sie ten problem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
romino85
PostWysłany: 20 Sie 2007, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 2


Odpowiedź znajduje się na tej stronie:

http://www.dolem.com/lytebox/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny Strona 3 z 8


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Lightbox - ciekawe wyświetlanie zdjęć na stronach
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group