Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Strony, bannery, prezentacje w technologii flash

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wykonam ] Strony, bannery, prezentacje w technologii flash « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
alanbor
PostWysłany: 27 Mar 2006, 07:34    Temat postu: Strony, bannery, prezentacje w technologii flash Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 3

Skąd: Pozna?

Wykonuje różnego rodzaju zlecenia we flashu. Oferuje łądną grafike, szybkość moich usług, terminpowość i bardzo niskie ceny (np. strona dla firmy z kilkoma podrozdziałami już od 20zł!). Kontakt najlepiej na GG: 4709311 lub maila.
Moje portfolio www.alanbor.prv.pl
Zapraszam do współpracy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 27 Mar 2006, 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bardzo skromne masz swoje portfolio i nie powala na kolana jeżeli chodzi o technikę wykonania. Może i we Flash potrafisz coś zrobić, ale do tego trzeba mieć też zmysł artystyczny. Ten pan z widłami na portfolio NIE pasuje...zdejmij go, bo odstrasza ze swoimi widłami.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alanbor
PostWysłany: 27 Mar 2006, 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 3

Skąd: Pozna?

Nie martw się, bo też mam gust i wiem że to portfolio nie jest za dobre, ale zrobiłem je wczoraj wieczorem i napewno je jeszcze w dużym stopniu musze dopracować... Odwiedź je tak za tydzień. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 27 Mar 2006, 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Na pewno odwiedzę, bo zawsze robią na mnie duże wrażenie dobrze zrobione strony we flash, choć jestem przeciwnikiem wykonywania stron w 100% w tej technologii. A portfolio to podstawa, która jest wizytówką umiejętności w Internecie, jeżeli myśli ktoś o zdobywaniu klienta.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 27 Mar 2006, 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Mi akurat przypadl do gustu pomysl z tym facetem z widłami, bo lubie abstrakcje, ale moglby np. jeszcze jakis bimberek sobie pociągać i klubowego kopcić, ale ogólnie to jestem za tym, abyś w portofolio wlozył 95% swoich umiejętności Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

kurcze, moze mnie ktos oswiecic? wszedlem na strone i poza tekstem widze jakies 3 prace. to jest cale portfolio???
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alanbor
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 3

Skąd: Pozna?

hmmm, dzieki za szczerosc, ale niestety nie urodziłem się od razu z całą biblioteką prac wykonanych przeze mnie (nie kupiłem sobie też już gotowego portfolio z pracami o których nie mam pojęcia - już się z czymś takim spotkałem:p). Moze zapomniales, ale każdy musiał od czegoś zaczynać... Na brak zleceń póki co nie narzekam, bo nawet nie mam czasu aktualizować tej strony, a i tak na pierwszym miejscu stawiam nauke, a dopiero później zarobek. Możesz powiedzieć, że powinienem założyć portfolio dopiero jak będę mieć na koncie kilkadziesiąt prac, ale wierz mi, bez strony która cię reprezentuje nie masz praktycznie szans na rynku (nawet takiej strony, która widze nie przypadłą ci do gustu).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mczaja
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Skromne portfolio... ale jak mówisz, że będzie ono się rozwijac to spoko! Pomysł tez nad domeną płatna potencjalny klient może zwracać na to uwagę !
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie mowie ze to syf. pytam czy wszystko, czy moze na firefoxie nie wyswietla sie wszystko. ale szczerze. z punktu widzenia klienta jest fatalnie. bo w takim wypadku i tak nie wiem czy portflio to templat czy robiles sam. dla mnie sie liczy co mozesz mi zaprezentowac. i widzac tyko 3 prace ide szukac dalej. poza tym darmowy serw i reklama z boku co cos zaslania... pomysl faktycznie nad sserwerem, sa juz stosunkowo tanie, szczegolnie ze chcesz zarabiac na tym.

ps. moj znajomy grafik twierdzi ze wystawic portfolio nie zrobione w 100% to osmieszac sie. albo masz co pokazac albo nie

nie obraz sie, bo spoko jak sie bedzie rozwijac itd, ale poki co tam nic nie ma

pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MacPain
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Nic tak nie motywuje do boju jak pożądna krytyka na forum KCS oczywiŚnie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Strony, bannery, prezentacje w technologii flash
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group