Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Dzisiaj zamykamy Katalog Ciekawych Stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Dzisiaj zamykamy Katalog Ciekawych Stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 12:05    Temat postu: Dzisiaj zamykamy Katalog Ciekawych Stron Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dzisiaj wieczorem zamykamy Katalog Ciekawych Stron

Decyzję podjąłem dzisiaj po gruntownych przemyśleniach na temat tego jakie korzyści przynosi ten katalog stron KCS. Okazuje się, że nie jest on nikomu już potrzebny i każdy bez wsparcia mocnego linki z Katalogu Ciekawych Stron poradzi sobie w pozycjonowaniu swoich stron. Dodatkowo nie mamy z funkcjonowania katalogu korzyści finansowych a jedynie tracimy czas na ciągłe zmiany w funkcjonalnej stronie kodu Katalogu KCS. Stwierdziłem, że nie jest już to opłacalne i trzeba zwijać interes...

Tak więc do końca dzisiejszego dnia możecie jeszcze podziwiać Katalog Ciekawych Stron i umieszczone w nim 4619 strony, bo wieczorkiem dostęp do katalogu zostanie zablokowany i zwijamy "graty"...

Planuje sprzedać cały katalog i prawa autorskie do niego na Allegro tak więc pilnie obserwujcie nowe aukcje, bo może niedługo zobaczycie aukcję sprzedaży Katalogu Ciekawych Stron.

Było mi miło Was wszystkich poznać i mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy się w innych "sytuacjach życiowych"...

Pozdrawiam!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


hehe dobry żart na 1 kwietnia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katrin
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Ta decyzja ma swoje plusy, bo ostatnio cały czas coś robił przy tym katalogu i teraz będzie miał więcej czasu dla rodziny Wink
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Katrin napisał:
Ta decyzja ma swoje plusy, bo ostatnio cały czas coś robił przy tym katalogu i teraz będzie miał więcej czasu dla rodziny Wink


No tak rodzina przede wszystkim. Wink
P.S. Moja strona dostała dziś PR 7 Wink - zapewne dzięki temu iż wziąłem sobie do serca parę porad z tego forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Dokładnie tak zamykacie jak był pożar w domu sąsiada.
Mam przesympatycznego sąsiada, (domy są na sąsiednich posesjach) bardzo uczynnego, który z powodzeniem hoduje na sprzedaż iglaki.
Niestety, albo stety ma nieco opóźniony refleks i kompletnie nie zna się na żartach.
Dłubie, więc dziś rano mój sąsiad na swojej plantacji, a ja do niego krzyczę z tarasu, KAROL U CIEBIE W KUCHNI WIDAĆ JAKIŚ OGIEŃ.
Resztę możecie sobie tylko wyobrazić.
Jego bieg (ma sporą nadwagę) i moje okrzyki, aby się zatrzymał, bo to tylko żart.
Naprawdę już zacząłem się obawiać o jego serce.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

prima aprilis a mnie nie zmylis Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 01 Kwi 2006, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ufff...na początku po temacie się wystraszyłem ale teraz juz jestem spokojny Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 02 Kwi 2006, 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Potwierdzam - to był żart związany z Prima Aprilis Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 02 Kwi 2006, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Przyznam, ze tez sie dalem nabrac, bo dosc przekonywujaco bylo to napisane Wink A ze sam jakos nie czulem atmosfery prima aprilis to nie wzialem tego faktu pod uwage Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 02 Kwi 2006, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie tylko Ty potraktowałeś to poważnie. Dostałem wczoraj maila od kilku osób z pytaniem za ile chce sprzedać Katalog Ciekawych Stron Wink Jak zacząłem odpisywać, że to żart związany z 1 kwietnia - Prima Aprilis, to były również słowa wielkiego oburzenia.

Do osób, które zbyt poważnie potraktowały ten post - WYLUZUJCIE Laughing

Mimo braku dochodów z Katalogu Ciekawych Stron nie mamy zamiaru się go pozbywać. Planujemy w najbliższym czasie uruchomienie kilku rzeczy w katalogu - tak więc to nie koniec naszej przygody z moderowaniem Katalogu Ciekawych Stron. Niektóre zmiany jakie planujemy zrobić w Katalogu KCS mogą okazać się drastyczne dla właścicieli kiepskich stron i dzięki zmianom pozbędziemy się ich "tragicznych" stron w zgłoszeniach. Ale o tym już niedługo...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 02 Kwi 2006, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin napisał:
Mimo braku dochodów z Katalogu Ciekawych Stron nie mamy zamiaru się go pozbywać.

To sie nazywa pasja... skas to znam Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 02 Kwi 2006, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zgadzam się z Tobą - to jest PASJA i tak mnie to wciągnęło, że poświęcam na to obecnie połowę swojego wolnego czasu a teraz doszedł kolejny Prywatny Katalog Stron - który również moderuję. Dlaczego doba ma tylko 24h Question Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

A przy okazji mam takie pytanie: czy kiedykolwiek jest przewidziane udostępnie skryptu instalacyjnego Katalogu Ciekawych Stron? Jakoś tak mnie to zainteresowało. Albo ile ewentualnie byście jako jego administracja za niego wołali kasy?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

extendet nie jesteś pierwszą osobą, która o to pyta. I nie będziesz pierwszą osobą, której odpowiem, że Katalog Ciekawych Stron nie został stworzony w celu udostępniania. Katalog KCS jest atrakcyjny wizualnie (zasługa Maxxi), posiada wpisy wartościowych i ciekawych stron (zasługa 3 Redakatorów), ale Nie jest idealny pod kątem kodu i wymagałby zmiany przed udostępnieniem, a na to nie ma nikt czasu.

W poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=660 są wymienione skrypty jakie ludzie udostępniają za FREE i jest ich na tyle dużo, że można sobie coś z nich wybrać. Między innymi dlatego mój Prywatny Katalog Stron powstał na bazie jednego z udostepnionych skryptów katalogów. Naprawdę można wśród nich wybrać coś dla siebie i nie musi to być kolejny qlWeb Wink

Myślę, że udało mi się odpowiedzieć na Twoje pytanie - jeżeli jeszcze masz(cie) jakieś ptanie to pisz(cie)?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Też tak myślałem i już moja ciekawośc jest zaspokojona Smile Powiem Ci, że masz rację nie udstępniając go innym. Dlaczego? A to dlatego, że wielu osoba nie chciałoby się dostosowywać kodu do własnych potrzeb etc. Oby tak dalej a może powstanie idealny pod kątem kodu katalog stron internetowych w sieci www? Życze tego jak najbardziej Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Dzisiaj zamykamy Katalog Ciekawych Stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group