Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Prośba o poprawne wypełnianie formularza zgłoszeniowego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Prośba o poprawne wypełnianie formularza zgłoszeniowego « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 03 Kwi 2006, 12:45    Temat postu: Prośba o poprawne wypełnianie formularza zgłoszeniowego Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Prośba o poprawne wypełnianie formularza zgłoszeniowego. Są osoby, które za wszelką cenę już kilkakrotnie zgłaszają swoje strony NIE poprawnie wypełniając formularz zgłoszeniowy w Katalogu Ciekawych Stron.

Wydaje mi się, że w formularzu zgłoszeniowym jest jasno i wyraźnie zaznaczone, że adres zgłaszanej strony ma być w postaci: http://www.adres_strony.pl/ a nie www.adres_strony.pl jak to zgłaszają niektóre osoby. Szczególnie ten post wystosowałem do osoby zgłaszającej strony z firmy: inetmedia.pl Wydawałoby się, ze osoby zajmujące się pozycjonowaniem o czymś takim powinny wiedzieć i wypełniają formularze poprawnie. W dniu dzisiejszym wykasowałem 40 zgłoszeń, gdzie były nie poprawnie zgłoszone adresy. Już nawet nie przeglądam tych stron bo szkoda na to czasu. Jeżeli komuś szkoda czasu na poprawne wypełnienie formularza to mi szkoda czasu na przeglądanie źle zgłoszonych stron. Wydaje mi się, że wyraziłem się jasno i osoby mające z tym problemy - zaczną poprawnie zgłaszać swoje witryny. Jest jeszcze kilka innych osób, które nagminnie zgłaszają tak swoje strony, ale to raczej prywatne osoby i nie będę tutaj ich wymieniał. Wszystkie niepoprawnie zgłaszane strony są od razu usuwane z bazy!

Dodatkowo wprowadziłem pole adresu strony w kolejnym kroku zgłoszenia tj. podstrona zgłoszenie1.php (gdzie są pobrane dane z META) - TYLKO DO ODCZYTU i już nie będzie można edytować tego pola w kolejnym kroku. Widzę, że nie można liczyć na zgłaszających i trzeba wszystko blokować.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 03 Kwi 2006, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Widze nowy avatarek Wink a co do olewania przez zglaszajacych wtycznych, to ich strata. Wpisanie "http://" to zadna filozofia wiec jak sie komus nie chce tego zrobic to redaktorowi moze sie nie chciec zajmowac jego zgloszeniem
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 03 Kwi 2006, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Avatar jest stary, ale dawno go nie miałem a lubie zmieniać. Na innych forach dyskusyjnych, na jakich się udzielam cały czas mam taki, więc postanowiłem na jakiś czas i tutaj powrócić do niego Wink

Odnośnie zgłoszeń to najdziwniejsze jest to, że jak się wchodzi na podstronę dodawania (zgłaszania) nowej strony: http://kataloog.info/zgloszenie.php to jest już domyślnie w polu input napis: http:// i każdy powinien się domyśleć, że właśnie taką formę adresu wymagamy Crazy
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Patrząc na to z jakimi problemami czasami się borykacie przy prowadzeniu katalogu stron to stwierdzam, że nie nadawałbym się na moderowanie katalogiem. Usuwałbym chyba wszystko jak popadnie.
Tease
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Prośba o poprawne wypełnianie formularza zgłoszeniowego
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group