Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » mity i kity - page rank meta keywords

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 mity i kity - page rank meta keywords « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 08:55    Temat postu: mity i kity - page rank meta keywords Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


PageRank i slowa kluczowe meta keywords wg. wielu informacji jakie ostatnio udalo mi sie zdobyc (znalezc) - nie maja (juz) wielkiego znaczenia dla google'a jednoczesnie kazdy zwraca uwage na to aby dbac aby PageRank stron linkujacych byl odpowiednio wysoki a takze na odpowiedni dobor slow kluczowych min. wskazujac na umieszczenie ich w taku keywords. Jak jest naprawde - czy moze raczej jak wynika to z Waszych doswiadczen?
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zgadza się meta keywords nie ma wielkiego znaczenia dla Google, bo roboty indeksując nasze strony - słowa kluczowe umieszczone w znaczniku:
Kod:
<META NAME="Keywords" CONTENT="słowa kluczowe">

traktują jako zwykły teskt.

Patrząc na Twój podpis Said nasuwa mi się pytanie: zajmujesz się stronami Panoramy Firm?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


w pewnym sensie tak - moje aktualne zajecie to znalezienie nowych mozliwosci i sprawdzenie jak mozna jeszcze wycisnac z tych stron wiecej, a ze jestem jeszcze zielony..... to idzie jak idzie
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sloonik
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Problem Panoramy Firm to problem bardziej zlozony, z tego bez odpowiednich zmian nie da sie wycisnac wiecej niz jest teraz, z kilku dosc istotnych powodow, ktorych z wiadomych celow nie bede przyblizal Smile

Nie chce Cie zalamywac ani dobijac, ale raczej nie wierze, ze uda Ci sie to podniesc bardziej bez odpowiedniej wiedzy i doswiadczenia i prosze nie traktuj tego osobiscie. Podobnie jak nie wierze w to ze uda sie pomysl z netsprintem.
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


jakie powody masz na mysli? jestem nie tylko swierzy jesli chodzi o pozycjonowanie Rolling Eyes
domyslam sie ze wiesz cos czego ja nie wiem...

a jesli chodzi o pozycje - to coz, nie ludze sie ze efekty przyjda juz i bez wiedzy, wlasnie staram sie ta wiedze zdbyc - od czegos trzeba zaczac Wink
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Said napisał:
moje aktualne zajecie to znalezienie nowych mozliwosci i sprawdzenie jak mozna jeszcze wycisnac z tych stron wiecej, a ze jestem jeszcze zielony..... to idzie jak idzie


Uuuu..zastanawiający jest fakt, że taka firma jak Panorama Firm zleciła pozycjonowanie ich stron komuś z "zielonym pojęciem". A może jesteś pracownikiem PF i w związku z redukcją kosztów wykorzystują pracowników np: Informatyki do zajmowania się pozycjonowaniem Wink (nie traktuj tego osobiście) Znam takie firmy, które właśnie takie praktyki stosują, bo skoda im pieniędzy na opłacenie osób zajmujących się tematem pozycjonowanie od dawna i mających: doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze do tego.

Jest dużo rzeczy które należałoby zmienić w strukturze stron Panoramy Firm i tak naprawdę to przydałaby się zacząć od całkowitej przebudowy ich stron pod kątem SEO.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


no nie do konca jest jak mowisz(piszesz) Wink
ja mam sie zajac tematem - zastanowic sie co zrobic zeby bylo lepiej, sprawdzic co przynosi jakie kozysci, ogolne rozeznanie, kto bedzie ostatecznie zajmowal sie pozycjonowaniem i jak daleko bedzie ono posuniete - nie wiem.
Pozatym zajmuje sie www juz od baaardzo dawna - do tej pory pracowalem w firmach ktore (chocby ze wzgledu na pozycje na rynku)
nie musialy przykladac wiekszej wartosci do pozycjonowania, temat jednak interesowal mnie juz od dawna i zajmowalem sie niem 'amatorsko' teraz mam okazje poglebic wiedze, wiec kozystam jak moge Smile
Jezeli chodzi o sprawy budzetowe to jestem tu za krotko zeby oceniac jak jest pewnie przekonam sie o tym niedlugo Laughing
to ze tu jestem i tym sie aktualnie zajmuje swiadczy ze pf zdaje sobie sprawe z ulomnosci serwisu.
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


aaaa... i pominalem - jestem pracownikiem pf.
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Said napisał:
to ze tu jestem i tym sie aktualnie zajmuje swiadczy ze pf zdaje sobie sprawe z ulomnosci serwisu


Zgadza się - jak na tak duży Katalog Firm to bardzo kiepsko Panorama Firm wypada w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach np: Google. O wiele mniejsze katalogi firm są na pierwszych stronach wyników a PF...dalekoo

Tak więc gruntownych wskazówek tutaj nie otrzymasz (książki o tym nawet piszą), ciężko jest zebrać to w kilku słowach, ale ogólnie można napisać to co podają wszyscy wszem i wobec:
1. Przebudowa serwisu pod kątem SEO.
2. Pozycjonowanie w szerokim tego słowa znaczeniu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


1. Przebudowa serwisu pod kątem SEO.

hmm, to widze nawet ja Wink

2. Pozycjonowanie w szerokim tego słowa znaczeniu.

nie licze ze ktos mi da odpowiedz na tacy, mimo ze jestem goracym zwolennikiem przeszukiwania internetu i wymiany pogladow te jestem takze przeciwnikiem pojscia 'na latwizne'. to moja praca, dostalem zadanie za ktore dostane pieniadze i chcialbym uczciwie na nie zarobic Smile
a i satysfakcja wieksza no i wiedza na dluzej zostaje - wiec zaglebiam sie w temat pozycjonowania juz kilka dni przeszukuje siec w poszukiwaniu wartosciowych informacji, ale przyznaje ze czasem sie gubie, trafiam na sprzeczne info, stad np. moje pytanie ...
wynika to z braku doswiadczenia w koncu czlowiek najlepiej uczy sie na wlasnych bledach Very Happy
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


natomiast jako ciekawostke podam Ci ze wpisujac link:www.pf.pl
w googlach Twoja strona rodzinna jest no.1 (przynajmniej ja tak to widze)
Smile
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Już na początek polecam poczytać starsze posty na tym forum. Jest na nich wiele wiedzy ukrytej "między wierszami", jak wydobędziesz tą wiedzę to będziesz miał sukces. Oprócz tego polecam jako lekturę do łóżka również forum: Pozycjonowanie i Optymalizacja - SEO forum jest dużo przydatnych informacji, ale dobra rada na początek jeżeli chodzi o forum PiO: usiądz poczytaj tam posty i informacje pisane przez specjalistów, a potem zadawaj rozsądne pytania.


Odnośnie linku z mojej prywatnej strony Borkowscy to już od dłuższego czasu pracuje nad stroną. Jest dobrze podlinkowana i automatycznie linki na mojej stronie prywatnej też są mocne. Adres do www.pf.pl został jeszcze z czasów jak robiłem sobie na prywatnej stronie listę katalogów. Obecnie nie rozbudowuję tej listy bo mam 2 katalogi stron KCS i PKS
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 04 Kwi 2006, 13:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


no to jestem chociaz na dobrej drodze Smile
forum PiO przegladam od tygodnia - i nie zadaje pytan Very Happy
a raczej zadaje ale w bardzo ograniczonych ilosciach ...
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


O prosze jaka miła wizyta osoby z Panoramy Firm. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Said
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


mam nadzieje ze szczerze Wink
im dluzej tu pracuje i czytam rozne zeczy w necie, mam mieszane uczucia co do opinii krazacych na temat mojego pracodawcy, zaczynam ogladac sie za siebie Smile

natomiast poki co firma spelnia moje oczekiwania Smile
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » mity i kity - page rank meta keywords
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group