Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Page Rank update informacje

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Page Rank update informacje « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Slavo
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 08:19    Temat postu: Page Rank update informacje Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 79


Witam
Niniejszym oznajmiam, że dziś rano (lub wczoraj wieczorem) PageRank został uaktualniony Very Happy Zgodnie z przewidywaniami francuskiej wróżki, z PR=0 udało mi się wejść na PR=5. Gratuluję wszystkich wzrostów i pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W Google nadal jest "bordello" a PR u Ciebie to może efekt przygotowania do ponownego update, ale coś byłoby za wcześnie. Google próbuje dojść do ładu ze swoja bazą, bo cały czas są zauważalne wahania w wielkości Page Rank.

Tutaj nic nie piszą o tym
http://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html

Na innych swoich stronach nic nie zauważyłem. Tak więc na razie polecam wziąć na "wstrzymanie" i poczekać...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dokladnnie wachniecia sie zdarzaja bez zbednej podniety Razz
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jak widać Google dalej sprząta na serwerach i pojawiają się różne dziwne sytaucje. Z tego co ja zauważyłem, to wiekszość nowych serwisów dostała PR=3 do PR=5 a stare serwisy nadal mają taki sam poziom PR. Coś jest nie tak. Ciekawe kiedy Google zrobi porządek u siebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aks
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 49


Z tym PR jakoś dziwnie jest w ostatnim czasie. Dziś sprawdziłem moje stronki i ku memu zdziwieniu jedna awansowała z 0 -> 4 (a w sieci jest od lutego) pewnie znowu są jakieś wachniecia jak to napisał Koniq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wszędzie jest głośno o tym, że Google "świruje" bo przydzielił wysokie PR młodym stronom a stare domeny (strony) pozostawił bez zmian. Tak jak pisałem poprzednio - na razie zaczekajmy co będzie się działo dalej... Oby nie było tak, że Google szybko porozdawał młodym stronom wysokie PR i bardzo szybko może im je zdjąć...wszystko jest możliwe. Wzieli by się wreszcie do roboty w tym wielkim "G" i przeprowadzili update raz a dobrze.

Slavo - jeszcze nie na wszystkich DC masz nowy PR:
http://livepr.raketforskning.com/?u=slavo.info
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Aks napisał:
Z tym PR jakoś dziwnie jest w ostatnim czasie. Dziś sprawdziłem moje stronki i ku memu zdziwieniu jedna awansowała z 0 -> 4 (a w sieci jest od lutego) pewnie znowu są jakieś wachniecia jak to napisał Koniq

Ja mam strone od 7 marca i tez dostalem PR=4 na wszystkich DC. Zobaczymy, czy utrzyma sie jak zrobia porzadek Rolling Eyes Choc ta wrozka od dawna wrozyla mi "4" to narazie bez podnietki: poczekam na oficjalne wyniki Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slavo
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 79


Jak na razie wszystko się utrzymuje Wink Wiadomo, że nie robi się stron pod PR, czy pozycje w wyszukiwarce, tylko na odwrót, ale zawsze to jakiś malutki sukcesik Smile
Cytat:
Slavo - jeszcze nie na wszystkich DC masz nowy PR:

Oj już na wszystkich, Panie Martin Smile
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 12 Kwi 2006, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Ku mojemu zaskoczeniu http://ramfandynka.ovh.org posiada PR=5

http://livepr.raketforskning.com/?u=ramfandynka.ovh.org

Laughing
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 09 Cze 2006, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

wiadomo cos o planowanym na poczatek czerwca update? Nadal wszystko po staremu, zauwazylem jedynie aktualizacje IP a jedno narzedzie http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction nie dziala - wyglada tak, jakby DC, z ktorego korzysta bylo wyczyszczone z danych... ma ktos jakies info o planowanym update?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 09 Cze 2006, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

no przydal by sie juz update pr ale narazie nic nie wskalzuje zeby cos sie dzialo
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
infoszyb
PostWysłany: 19 Cze 2006, 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 130

Skąd: Pozna?

Jak dla mnie to wielka loteria.
Brak reguły i wielki bałagan.
_________________
Ad@m
DM "Never let me down again"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
j00seph
PostWysłany: 19 Cze 2006, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 31

Skąd: Where the shadow lie

Ogolnie google ostatnio jakos swiruje Sad

No i zaczyna byc widoczny fakt ze ich serwer maja niewyróbe Sad - jak tak dalej pójdzie to bedzie kleska Sad
_________________
JOSEPH
-------------------
http://www.pozycjoner.net
http://forum.pozycjoner.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Puma
PostWysłany: 23 Cze 2006, 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 94


Moja strona jest z 14 maja i ma 263 linki. Czy po takim czasie już mógłbym liczyć na coś lepszego np. na PR 2?
_________________
Tapety na pulpit | Atualno?ci i komentarze na aktualne tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 23 Cze 2006, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Możesz mieć i 3000 linków, ale duże znaczenie ma też moc linków. Jeżeli strony na których jest Twój link mają mocne linki i są wartościowe dla Google to możesz liczyć i na więcej.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Page Rank update informacje
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group