Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Google nie widzi mojej strony - dlaczego? pomóżcie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Google nie widzi mojej strony - dlaczego? pomóżcie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
yaro2003
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 13:20    Temat postu: Google nie widzi mojej strony - dlaczego? pomóżcie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 3


Przepraszam, zamknijcie temat. Strona już nie istnieje

Ostatnio zmieniony przez yaro2003 dnia 29 Lut 2008, 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Próbowałem Twoją stronę otworzyć w 3 różnych przegladarkach i NIE otwiera się Twoja strona w rzadnej z nich. Tak więc skoro nikt nie może wejść na stronie to tak samo Google nie wchodzi. Nazwa hosta fasthost.pl, na którym masz stronę - wskazuje na coś wręcz przeciwnego niż wskazywałaby na to nazwa w tłumaczeniu na polski...

Zmień serwer hostingowy tyle mogę powiedzieć na obecną chwilę - bo NIE widzę strony.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

No yaro będziesz miał problem z tym fasthost.pl (zresztą to to samo co bighost.pl - też mam z tym też doczynienia). Założyłem tam stronę w wrzesniu i do lutego działała super. A od lutego to ten serwer chodzi jak...nie powiem co. Ciekawi mnie jakim cudem te strone dziś otwarłeś skoro od wczoraj od poludnia transfer był taki jak przez modem a o 16 serwer umarł... Laughing i do dziś nie wstał.

Co do pozycjonowania na nim to nie jest źle moja w*w.oswhadle.bighost.pl po 2 tygodnaich zaistaniała w google,yachoo i msn - polskie robaki poza wyszukiwarką Wirtualnej Polski jej nie widziały do dziś.... a strona ma ze 3 tygodnie. Inna strona - takie moje prywatne CV - powiem Ci że specjalnie robilem tak żeby nie wypozycjonować a Smile google i tak znalazło i mimo zupełnego braku linków do niej nawet PR1 ma hahaha.

Wkurzył mnie ten bighost i juz dzis dzwonilem do kierownika z ośrodka wypoczynkowego ze nie bede sie bawił w zgłaszanie i pozycjonowanie jego strony na czyms takim jak bighost czy fasthost - chwile to pobędzie w sieci potem zniknie i cala zabawa z katalogami na marne. Namowiłem go na ten hosting fc.pl - co mi kiedyś Martin proponował - ma zaraz dzwonić a juto kupimy. Szkoda tylko mojej zabawy z tym pozycjonowaniem bo akurat na słowo hadle Wink to się dobrze wypozycjonowała (napewno jest w tym zasługa Twojego prywatnego katalogu Martin).

Wracając do Fasthosta - można się na nim pobawić ale do poważniejszych zastosowań szkoda zachodu (jak zresztą wiekszsć "darmowych" hostingów". osobiscie z niego rezygnuję moje CV juz przeniosłem na konto internetdsl naszej biblioteki (dałem alias www.pasylw.xt.pl - na wypozycjonowaniu mi i tak nie zależy) tobie też doradzam inny hosting - ten co Martn mi polecał nie jest naprawdę taki drogi a skoro katalog na nim stoi to i zły pewnie nie jest.
Uf ale się oklepałem Smile

Martin mam nadzieję że zmienisz link w swoim katalogu jak już wgram ja na konkretny serwer co? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

pasylw - nie będzie problemu ze zmianą - napiszesz mi na PW i ci podmienię co będziesz chciał. Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

No yaro stronka nadal nie chodzi....czarno widzę przyszłosc bighosta. Na mojej wczoraj pojawił się jakiś spamerski katalog Razz zamiast strony osrodka wypoczynkowego policji hehehe - o ironio - nie zauważyem go na innych na fasthost i bighost (tamtych sie nie da wyswietlic) tylko NA TEJ JEDNEJ albo im sie cos wali albo to celowe....odszuklałem gdzies maila do nich (tzn z innej strony co proponują hosting na bighost a wydaje mi sie ze cosik powiazani sa z nimi (swap.pl) napisalem ze takie zabawy ze strona zwiazaną co niebądz z Komendą głowną policji są nie na miejscu:wink: o dziwo dzis juz katalogu nie ma - moze to przypadek ale Wink
Tylko teraz jak to bedzie z google usunać jak do konta się nie mogę dostać Sad mam nadzieję ze google samo szybko zajarzy i ją wywali przynajmniej do tyłu.
Powiedzcie mi czy gdy teraz wgram tą samą stronę na płatny serwer powiedzmy oswhadle.fc.pl to google nie bedzie to przeszkadzac ze była niedawno taka sama pod innym adresem? I przez to nie będzie kłopotów z jej wypozycjonowaniem?
Martin usuń te moje wypociny oswhadle.bighost ze swojego katalogu bo jeszcze Ci zaszkodzi - a nie chce juz promować tego adresu. Musze jeszcze poodszukiwać w innych katalogach i jak sie da pousuwać....Sad
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

yaro2003 jak widzisz potwierdza się to co ci napisałem. Zmień hosting a Twoje życie w necie powróci do normy Wink

pasylw napisał:
Martin usuń te moje wypociny oswhadle.bighost ze swojego katalogu bo jeszcze Ci zaszkodzi - a nie chce juz promować tego adresu. Musze jeszcze poodszukiwać w innych katalogach i jak sie da pousuwać....


Piszesz i masz...strona usunięta. Jak będziesz miał na nowym adresie i serwerze to daj znać i zgłoś ponownie. Jak widziałem już google było na niej 12 razy (chyba, że to Ty testowałeś user agentem?)
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

I hosting zakupiony teraz stronka jest pod http://oswhadle.fc.pl . Mam nadzieję że to koniec kłopotów. Dzięki Martin za polecenie tego fc.pl - myślę teraz o zakupie miejsca dla siebie tam. Apropo znów ją zgłosiłem do Twojego katalogu - heh wiem że masz kupę roboty ale może w między czasie ją wrzucisz.

A na w*.w.oswhadle.bighost.pl znowu mi sie otwiera jakiś katalog - kupa dziadostwa w*w.topfind.biz - o takie coś - oby tylko google i inne robactwo wyp.... Wink to na sam koniec Arrow listy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

pasylw napisał:
Apropo znów ją zgłosiłem do Twojego katalogu - heh wiem że masz kupę roboty ale może w między czasie ją wrzucisz.


Tak jak obiecałem - zaakceptowałem już ją Wink
Moja drobna sugestia dotycząca adresu strony, która jest subdomeną www.fc.pl
Co zrobisz jak kiedyś zmienisz serwer? Lepiej wykup sobie jakąłś domenę teraz są bardzo tanie i przekieruj domenę na ten adres, aby pozycjonować już adres, z którym przenieść się możesz zawsze i wszędzie - nie tracąc linków jakie będziesz już miał z pozycjonowania.

----------------------------------------------------------

Ten post dotyczy innego tematu, tak więc w związku z tym prośba na przyszłość do Ciebie i innych, którzy chcą jakiś modyfikacji swoich wpisów w moim Prywatnym Katalogu Stron to najlepiej robić to, poprzez napisane tego w poście o Katalogu PKS lub proszę pisać prośbę na maila, który jest podany w regulaminie. Na pewno prośba nie pozostanie bez odpowiedzi Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Tak Martin masz rację to nie jest temat o mojej stronie Wink (zresztą ona nie jest moja - zrobilem ją znajomemu kierownikowi w zalozeniu ma byc sieci do 2 lat wiec mysle ze tyle ten hosting wytrzyma a potem to.... Wink ) choć : jak popatrzeć to zarówno serwer tytułowego bighosta ,fasthosta jak i fc.pl - czyli i KCS też to prawie to samo - obydwa stoją bodajże w Holandii (Ocom B.V.) z Utrechtu.
Prawie Wink robi wielką różnicę jak widać Rozpacz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pomyśl jeszcze a raczej namów właściciela strony, żeby zakupił własną domenę i dopiero pozycjonować własny adres. Nie opłaca się pracować nad subdomeną hostingu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 10 Kwi 2006, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

yaro2003 Bighost ruszył (podobno holendrzy łącze naprawiali) wiec radze szybko uciekać z tego hostingu - póki Cię jeszcze wyszukiwarki nie namierzyły hehehehe. Potem gorzej będzie usunąć..
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
PostWysłany: 10 Kwi 2006, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Martin napisał:
Pomyśl jeszcze a raczej namów właściciela strony, żeby zakupił własną domenę i dopiero pozycjonować własny adres. Nie opłaca się pracować nad subdomeną hostingu.


Podpisuję się pod tym i zwracam uwagę, że pozycjonowanie strony to też koszty, które należy ponieść - nawet jeśli jest to własna praca. Często zapomina się o tym. Zmieniając adres www koszty te w zasadzie trzeba ponosić od nowa. A jeśli wcześniej adres www, mail umieszcza się w prasie na ulotkach czy wizytówkach - koszt rośnie zdecydowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 07 Maj 2006, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

tak mysle o bighoscie, widze opinie negatywne ale i cos takiego... jeden z postow na innym forum...

gtasite.pl
opisy-gg.com
portal24h.pl
estatystyki.pl
emulek.com
emoty.pl
opisy-ggpl.info
gtaonline.info
statusy.pl
simsy.net
riva.swap.pl
opisy.com
nuty.org
www.x8.pl
eplik.net
gameone.pl
emoty.com.pl
gry-online.org

to lista stron z wiekszym ruchem z jednego z ich serwerow, swap.pl, swoja droga umieszczenie kodu zliczajacego ruch na stronie... no to chyba nic cie nie kosztuje? a skoro dzieki temu dostajesz konto na porzadnym hoscie to oplaca sie przechodzic.


zmienilo sie cos u nich?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasylw
PostWysłany: 08 Maj 2006, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Narazie wszystko OK ale domyśl się jak to jest z darmowym hostingiem......masz poważny serwis a taki bighost mogą bez podania przyczyny zwinąć np. patrz pkt 19 regulaminu "Zastrzegamy sobie także prawo do usunięcia konta bez podawania uzasadnienia." i co wtedy Wink a tak zapłacisz i masz pewność że w razie czego kogoś za d..e łapniesz.
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasylw
PostWysłany: 08 Maj 2006, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Pospieszyłem się......bighost znowu nie działa. Wink nadal chcesz się przenieść?
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Google nie widzi mojej strony - dlaczego? pomóżcie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group