Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Podszycie się pod boot robota indeksującego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Podszycie się pod boot robota indeksującego « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
stefek
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 10:41    Temat postu: Podszycie się pod boot robota indeksującego Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 1


Jak mozna podszyc sie za bota wyszukiwarki ?? chce sprawdzic czy mi bedzie logi botow zapisywalo na mojej stronie i dlatego chcialbym aby strona www widziala mnie jako bota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jeżeli używasz Firefoxa to ten dodatek do przeglądarki Ci to umożliwi:

User Agent Switcher
https://addons.mozilla.org/firefox/59/
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Wgrałem Ci na w*w.free.of.pl/s/slapal/useragent.rar spakowane 3 pliki rejestru windows 1 to googlebot a 2 pozostałe po to byś po sprawdzeniu nie łaził po necie jako google hehehe -> to standardowy win XP razem z IE6 a drugi udaje Linuksa i przeglądarkę Konqueror/3.4 (nawiasem mówiąc sam tak mam - zauważyłem ze mniej badziewia mi się instaluje jak po różnych stronkach łaże - czyżby wirusy były na tyle inteligentne że nie chcą się na udawanym linuxie instalować hehe).sciagasz klikasz i powinno działać (ale nie gwarantuje). Tylko szybko bo wieczorem musze plik usunąć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Fajna sprawa z tym dodatkiem do Firefox, o którym napisał Martin. Dzięki za link, na pewno się przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Podszycie się pod boot robota indeksującego
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group