Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 15 Kwi 2006, 10:17    Temat postu: Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Rozpoczęliśmy współpracę w wymianie informacji na naszych stronach z RedTram News Search Engine, o którym już pisałem w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1323

Informacje wymieniane są przez nasze kanały RSS oraz skrypty przygotowane przez RedTram Z informacjami jakie pobieramy możecie zapoznać się na wszystkich podstronach kategorii w katalogu KCS w boxie

pod reklamą (allpay)

Współpraca ta sprawi, że większa ilość osób w Internecie będzie miała możliwość zapoznać się z Waszymi stronami dodanymi do zbioru Katalogu Ciekawych Stron.
Wasze strony po dodaniu ich do naszego katalogu KCS pojawią się na stronie głównej: http://pl.redtram.com/ wśród innych informacji. Oprócz tego Wasze strony wyświetlają się w na stronach RedTram w kategorii Internet:

Gospodarka i finanse → Branża usług → Internet
http://pl.redtram.com/catalogue/world/internet/

Również jest oddzielna podstrona stworzona specjalnie do umieszczania nowych stron w naszym Katalogu Ciekawych Stron:
http://pl.redtram.com/sources/kataloog.info/

Zachęcam do czytania informacji na naszych podkategoriach oraz do przeglądania bezpośrednio stron http://pl.redtram.com/

Oprócz umieszczania informacji o Waszych stronach na stronach RedTram informacje o nich również będą wyświetlane na innych stronach wpółpracujących z RedTram. Wink

Robimy i zrobimy wszystko, aby jak najlepiej promować Ciekawe strony

Good

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 18 Kwi 2006, 21:52, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Katrin
PostWysłany: 15 Kwi 2006, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Widać, że zależy Wam na ciągłym rozwijaniu Katalogu Ciekawych Stron i nie stoicie w miejscu jak większość katalogów w internecie. Zaczyna się robić mały portal z ciekawymi stronami, informacjami ze świata oraz forum. Cały czas coś zmieniacie i udoskonalacie, aby jak najlepiej promować ciekawe strony. Widac również, że NIE brakuje Wam pomysłów! Wink
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami


Ostatnio zmieniony przez Katrin dnia 21 Lis 2006, 13:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 18 Kwi 2006, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bardzo fajnie pobiera Wasze strony i umieszcza na stronach REDTRAM przeglądałem własnie: http://pl.redtram.com/sources/kataloog.info/

Macie głowę pełną pomysłów i widzę zależy Wam na jak najlepszej promocji stron znajdujących się w Katalogu Ciekawych Stron! Naprawdę WARTO dodać stronę do Waszego Katalogu bo na pewno zajmujecie się promocją stron!

Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 18 Kwi 2006, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak na razie wymiana newsów między naszymi serwisami jest OK. Oni promują strony z naszego Katalogu Ciekawych Stron a my ich informacje w podkategoriach.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Tak przeglam tą stronę z którą współpracujecie i naprawdę jest to bardzo wartościowy serwis wręcz wypchany informacjami z pierwszej ręki!
Jedyny minus jaki widzę to to, że na waszych podstronach w kategoriach oni wpuszczają Wam same prawie informacje motoryzacyjne. Dlaczego? Może niech dają więcej technicznych informacji ze świata Internetu tak jak to jest w Dzienniku Internautów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Odnośnie informacji motoryzacyjnych wpuszczanych na nasze podstrony z Redtram to już wysłałem maila do osoby z którą współpracujemy z prośbą o więcej informacji różno-tematycznych. Czekam na ich odpowiedz.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jurij
PostWysłany: 26 Maj 2006, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


KCS partnerem RedTram Smile
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 21 Lis 2006, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Przepraszam, że piszę w tym poście, ale jest trochę powiązany tematycznie.

Chodzi mi o to, ze znalazłem ostatnio tą stronę: www.inksalezone.com i łudzaco przypomina wygląd RedTram.

Czy wiecie na czym stoi system newsów RedTram i czy to jakiś ogólnie dostępny skrypt? Zastanawia mnie to, bo RedTram jest znakomicie indeksowany przez Google i w wielu przypadkach wśród wyników wyszukiwania są wyniki z REDTRAM. Jeżeli to ogólnie dostępny skrypt to może bym coś na nim postawił Wink
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 21 Lis 2006, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

skrypt redtramu napewno nie jest dostepnym skryptem . To calkiem sympatyczne narzedzie Smile tylko ruch mi maly generuje
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Lis 2006, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

kameleon napisał:
Czy wiecie na czym stoi system newsów RedTram i czy to jakiś ogólnie dostępny skrypt?

Niestety nie wiem.
Koniu napisał:
RedTram to całkiem sympatyczne narzędzie, tylko ruch mi mały generuje

Widocznie do nich nie generujesz przejść, lub jest ich mało. RedTram ma narzędzia, które monitorują ruch od Ciebie i starają się ustalać ruch wymienny na równym poziomie. Wiele razy rozmawiałem z przedstawicielem tej firmy i dokładnie zostało mi to wyjaśnione. Napisz do nich i zapewne odpowiedzą ci to co napisałem.

Koniu weź pod uwagę to co napisał kameleon:
kameleon napisał:
RedTram jest znakomicie indeksowany przez Google i w wielu przypadkach wśród wyników wyszukiwania są wyniki z REDTRAM.

Ich podstrony są często indeksowane przez roboty wyszukiwarek, a od nich przechodzą do Ciebie indeksując Twoje strony. Szybka i częsta indeksacja to bardzo duża korzyść.


Informacja od RedTram:
Strony z odwiedzalnością powyżej 300 UU unikalnych użytkowników dziennie zapraszamy również do bezpłatnej promocji w ramach programu partnerskiego RedTram pod adresem: pl.redtram.com
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 21 Lis 2006, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

wiem ze działa on na zasadzie równowagi dlatego postanowiłem gruntownie przebudować wszystkie serwisy Smile na pewno redtram sie znajdzie na głównej Smile

tylko szkoda ze to co wstawiamy na strony jest w js
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 22 Lis 2006, 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Dzięki za informacje.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 22 Lis 2006, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Cytat:
tylko szkoda ze to co wstawiamy na strony jest w js

Dobrze, że newsy są na JavaScript. Roboty tego nie widzą. Jak chcesz mieć content i podlinkowywać czyjeś strony, to poproś ich o inne rozwiązanie dla siebie Smile
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 22 Lis 2006, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

niestety osoba z która współpracuje nie wiedziala co to za kolor #ffffff . Nie wiem na jakiej zasadzie tam zatrudniaja . Mam pomysl na pare rozwiazan ale to po zmianach w serwisach Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


Koniu napisał:
niestety osoba z która współpracuje nie wiedziala co to za kolor #ffffff .


pewnie za duzo #XXX na monitorze Smile

ja mam zamiar "brac" content do niektorych kategorii w katalogu, ale za pomoca rss - wtedy ta tresc jest indeksowana przez G
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group