Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


khax napisał:
ja mam zamiar "brac" content do niektorych kategorii w katalogu, ale za pomoca rss - wtedy ta tresc jest indeksowana przez G

Na tym właśnie opiera się cały content jaki ma RedTram. Wszystko pobierają z kanałów RSS.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a nie prawda Smile nie wszytko pobieraja z rss , maja wlasne narzedzia do zczytywania info z sajtów Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Koniu napisał:
nie wszytko pobieraja z rss , maja wlasne narzedzia do zczytywania info z sajtów

Wiesz co sami sobie pobierają? Według mnie jeżeli sami zczytują zawartość stron to coś mi tu "śmierdzi". Osoba wystawiając RSS sama decyduje co chce udostępniać innym, ale takie zczytywanie informacjie nie przez RSS może być nie legalne...
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


jeśli mają zgodę na to od wydawców treści to nie widze przeszkód - ale w sumie po to jest rss ...
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

jak wiecie materialy zawarte w redtram sa pobierane za zgoda , bo strona musi byc przyjeta do systemu nazwijmy to tak. Ci którzy nie maja rss a chca udostepniac dane czekaja na rozwiazanie redtramu Smile podejrzewam ze maja pajonczka co czyta www Smile i ladnie u nich sie pojawia content Smile

JankesM redtram pobiera dane ze stron partnerskich i te które chcesz a nie te co oni chca .

P
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 22 Lis 2006, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

ja tez pobieram RSS z kataloogu Very Happy wyswietla się dobrze i widze sporo redirectów - zwłaszcza google Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 12 Gru 2006, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Mam problem z Redtramem albo Pani która mnie obsługuje nie umie mi odpowiedzieć na moje pytania . Mam stronke mam na niej 2 bloki jeden na głownej , drugi w artach i newsach . I dopytałem ile odsłon maja te bloki i pani powiedziala ze 40 ja sie pytam jak skoro dziennie mam 250.000 odsłon i blok wyswietla sie na głównej za kazda odsłona . Więc o co tu chodzi ?
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 12 Gru 2006, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


moze pani powiedziala Ci ile masz przeklikniec ze swojej strony do nich?

w sumie nie wiem po co pytales o odslony, skoro masz swoje statystyki - przeciez nie mozesz miec mniej odslon tych blokow niz odslon strony z tym blokiem
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 12 Gru 2006, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

klikniec to wiem ale powiedziala o odsłonach ich bloków a blok na głownej nie moze miec 40 odsłon skoro sajt ma 250.000
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna
PostWysłany: 13 Gru 2006, 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Nie wiem dlaczego tak Ci zależy na przejściach od nich skoro oni oferują bardzo dużo -> szybka indeksacja w Google.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 13 Gru 2006, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ok , indexacja indexacja ale zależy mi też na wejściach to chyba oczywiste Smile
dobrze zaindexowany serwis bes userów to daleko nie zajedzie.
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 13 Gru 2006, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
dobrze zaindexowany serwis bes userów to daleko nie zajedzie

Dobrze zindeksowany serwis przyciągnie uwagę userów w wynikach wyszukiwania na różne fazy. Tak więc szybka indeksacja jest bardzo ważna i na tym przede wszystkim zależy mi przy współpracy np: z RedTram. Oni pomagają ci podlinkować podstrony, które indeksują roboty, a potem ludzie trafiają do ciebie z wyników wyszukiwania. Tak więc w statystykach masz wejścia z wyszukiwarek, ale oni przyczyniają się do szybszej indeksacji. Doceń to Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 13 Gru 2006, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

doceniam , czyli nie nastawiać sie na kliki bezpośrednie od redtram do mnie ?
bo zmieniamy wszystkie sajty i zastanawiam się czy nie planować większego miejsca pod bloki redtram
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 13 Gru 2006, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
doceniam, czyli nie nastawiać sie na kliki bezpośrednie od redtram do mnie

Kiedyś też chciałem więcej przejść od nich, ale zacząłem doceniać inne rzeczy związane z tym, że linki są u nich (napisałem powyżej).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 18 Gru 2006, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


czy jesli pokaze newsy z rss za pomoca javascriptu (http://itde.vccs.edu/rss2js/build.php) to ta tresc bedzie indeksowana przez google?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Współpraca Katalogu stron KCS z RedTram News Search Engine
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group