Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Płatność za zaakceptowaną stronę w Katalogu stron KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Płatność za zaakceptowaną stronę w Katalogu stron KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dzięki kameleon za sugestię, która na pewno zostanie wzięta z czasem pod uwagę Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 22 Kwi 2006, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Kameleon dobrze gada Very Happy polac mu Very Happy
n
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak widać osoby zgłaszające strony do katalogu KCS wykorzystują ten fakt, że na zapłacenie za zaakceptowaną stronę jest 7 dni i domyślamy się że są wśród nich również takie które NIE zapłacą.

Obecnie zaakceptowaliśmy trochę nowych stron (od dnia wprowadzenia płatności) z czego opłacone jest 11 stron (1/4 zaakceptowanych). W związku z tym, domyślamy się że są takie osoby, którym wydaje się, że po 7 dniach strona zostanie usunięta a oni ponownie ją zgłoszą i my dodamy i tak od nowa cały etap nie płacenia za akceptację...to grubo się mylą! Stworzona została specjalna baza CZARNA_LISTA, na którą trafiają wszystkie strony, które zostały przez nas zaakceptowane a NIE opłacone w ciągu 7 dni. Jeżeli taka strona się już tam znajdzie to na 100% NIE zostanie już po raz kolejny przyjęta do Katalogu Ciekawych Stron. Stworzone zostały sktypty, które już na etapie zgłaszania strony - sprawdzają czy zgłaszany adres url nie znajduje się w bazie czarnej_listy! Następnie dodatkowo (na wszelki wypadek) każda strona w panelu admina jest sprawdzana czy przypadkiem nie znajduje się na tej liście.

JEŻELI KTOŚ RAZ NIE ZAPŁACIŁ TO JUŻ GO WIĘCEJ NIE DODAJEMY! NIE TOLERUJEMY OSZUSTÓW I OSÓB KOMBINUJĄCYCH

Każdy już na etapie zgłaszania strony jest informowany o tym, że w przypadku akceptacji jego strony - należy dokonać płatności SMSem lub przelewem. Jeżeli komuś to nie pasuje to ma wybór już przed zgłoszeniem strony. Decydując się jednak na dodanie do płatnego katalogu - niech osoba będzie świadoma, że jeżeli NIE opłaci to już więcej nie pojawi się w Katalogu KCS.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bardzo fajny pomysł z tą czarną listą.
Good
Zaczną ludzie szanowac Waszą pracę w katalogu i będą dodawać się jedynie wartościowe strony, którym naprawdę zależy na promocji i pozycjonowaniu. Teraz tylko podwyżcie ceny, bo są za małe według mnie! Cena jest za niska w porównaniu do tego jakie korzyści przynosi zaistnienie w Katalogu KCS. Relacja cena <> korzyść - jest nie proporcjonalna!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jak tak patrze to macie (Redkatorzy KCS) głowy pełne pomysłów! TAK TRZYMAĆ! Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hej kameleon czy ty jestes odpowiedzialny za jakies public relation, marketing itd KCS? Laughing
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Katalog Ciekawych Stron jest moim ulubionym katalogiem stron, który odwiedzam. Byłem na wszystkich katalogach jakie są dostępnie na topliście katalogów MAR: http://www.katalogiseo.info/ i KCS to jedyny katalog, który ma swój urok, klimat oraz tętniące życiem forum.

Jako, że polubiłem to miejsce to piszę o swoich sugestiach jakie przychodzą mi do głowy. Chcę pomóc, bo może moje sugestie kiedyś zostaną wykorzystane. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolek
PostWysłany: 26 Kwi 2006, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


Tak trzymać! Jak komuś zależy na odpowiedniej promocji strony to nie pożałuje 2 czy 3 zł, co jest bardzo atrakcyjną ceną za zaistnienie w takim katalogu jak wasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 26 Kwi 2006, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Skończyły się żarty i właśnie dostałem informację wysłaną automatycznie przez sktypt, że 3 strony dodane 7 dni temu do katalogu nie dokonały płatności i zostały usunięte ze zbiorów katalogu KCS. Oczywiście identyczne informacje skytpt również wysłał do osób zgłaszających te strony do naszego katalogu:

Cytat:
Minęło 7 dni od zaakceptowania Twojej strony ....................... w Katalogu Ciekawych Stron - do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy płatności za dodaną stronę. W związku z tym Twoja strona ....................... została dzisiaj usunięta z bazy katalogu KCS.


Miejsce, w którym jest adres stron usuniętych specjalnie został wykropkowany. Tak więc dzisiaj minęło 7 dni od wprowadzenia płatności w katalogu KCS i polecały pierwsze strony.

Informacja: po 5 dniach od akceptacji również jest wysyłana informacja do osób z przypomnieniem o płatności. Dzisiaj takie przypomnienie przez skrypt zostało już wysłane do 4 kolejnych stron. Wkrótce kolejne strony zostaną usunięte.

Jak widać potwierdza się zasada, że nie wszyscy zgłaszający strony są poważnymi ludzmi.

Pozdrawiam Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Witam po przerwie , i co ja widze kcs płatny wsio spoko za prace i wysiłek nagroda sie nalezy ale nie widze podstawy do radosci z powodu czarnej listy a przynajmniej w takim wymiarze , ze raz i bum , sam jestem zapominalskim i wiem ze moze sie zdarzyc zapomniec komp pieryknie net ect sadze ze bann powinien isc za 2 razem ale to moja opinia i tak wkladacie duzo pracy możliwosc wyjecia jeszcze paru $ jest . a i jeszcze ze jedno cenny Martin bardzo lubie was , katalog i forum ale przesadziłes z cennami do góry z nimi i to duzo wiecej .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Do zapominalskich właśnie wysyłany jest mail z przypomnieniem po 5 dniach po akceptacji strony Wink Co do cen za zakceptację, to na razie zostaną takie, ale nie mówimy NIE... Mamy kilka jeszcze w kieszeni zmian odnośnie płatności, ale o tym w swoim czasie któryś z redaktorów KCS napisze Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jak dla mnie Martin to za duzo piszesz ze pousuwasz strony, itd. wyslij po prostu maila do ludzi ktorzy nie zaplacili ze dostali bana Wink w kcs, usun ich strony i koniec... a dla zapominalskich wprowadz oplate spozniona, np razy 3 i luz Wink bo tak mozna zwlekac, pisac maila z przeprosinami, itd. a sorry jak komus zalezy na tym by byc w katalogu to zaplaci. jak nie zalezy, to ty masz sie tym przejmowac?

pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Informacje pisane są na forum, aby każdy nam potem nie zarzucił że nie został o niczym poinformowany. Po to mamy forum, aby na nim wszystkich informować co się dzieje w Katalogu KCS i co jest zmieniane. Nie pisząc tego kolejne osoby nie wiedziałyby, że tak poważnie to potraktowaliśmy i bez skrupułów skrypt usuwa nie opłacone strony.

Lepiej napisać raz na forum niż potem 10 razy powtarzać - dla każdego z osobna. Mając taką informację na forum, w przypadku maila od urażonej osoby - wysyłam jej link do posta i niech sobie przeczyta.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 28 Kwi 2006, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Chyba dzisiaj też usunęło kilka stron bo jakoś mniej się zrobiło jak patrzę na:
Cytat:
W katalogu ciekawych stron jest stron: 4833, strona: 1 z 605

Wydaje mi się, że wczoraj było więcej...albo to złudzenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 28 Kwi 2006, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jesteś spostrzegawczy Wink Tak w nocy zostały usunięte przez skrypt kolejne strony, które nie opłaciły akceptacji strony w naszym katalogu. Tym razem skrypt usunął 6 stron. Jak widzicie ludzie nie są uczciwi i nie wszyscy decydując się na zgłoszenie strony opłacają ją po akceptacji. Jak tak dalej pójdzie to zaczniemy pobierać opłatę od każdej zgłoszonej strony przed zgłoszeniem. Ale jeszcze obserwujemy zachowania ludzi, właścicieli zaakceptowanych stron.

Strony nie opłacone przez 7 dni usuwane są przez skrypt codziennie tak więc codziennie będzie widać zmiejszające się ilości stron w katalogu KCS, ale wynika to tylko z powodu niepoważnego podejścia właścicieli stron zgłaszających swoje strony do KCS.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Płatność za zaakceptowaną stronę w Katalogu stron KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group