Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » ROZPOCZĄŁ SIĘ KONKURS "PERŁY INTERNETU"

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 ROZPOCZĄŁ SIĘ KONKURS "PERŁY INTERNETU" « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 09 Lip 2005, 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Co do Konkursu na forum http://forumweb.e-vip.pl/ to znamy ten konkurs - sami ze swoim Katalogiem startujemy w tym konkursie. Jak się przyjrzysz to na głównej stronie Katalogu Ciekawych Stron zobaczysz z prawej strony box NASI PRZYJACIELE - i tam jest znaczek nominacji w ich konkursie Cool

Przyjrzałem się jeszcze dokładniej regulaminowi tamtego konkursu i jeszcze raz przeanalizowałem - ZA i PRZECIW.
Po analizie stwierdziałem, że faktycznie nie musi być user zalogowany aby dodać swoją stronę do Konkursu. Regulamin nasz przecież wymaga znaczka nominacji umieszczonego na zgłaszanej stronie - a jeżeli ktoś zgłosi stronę i będzie umieszczony znaczek nominacji - to oznacza, że jest właścicielem strony - bo musi mieć dostęp do kodu źródłowego strony (aby wstawić znaczek nominacji). I to zdecydowanie przemówiło do mnie.

Zmieniłem 2 punkt REGULAMINU:
Cytat:
Zgłoszenia może dodać wyłączenie autor strony. Aby zgłosić stronę do konkursu nie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum, jednak wtedy nie otrzymasz możliwości ewentualnej późniejszej edycji swojego wpisu.


Została odblokowana tym samym część do ZGŁOSZEŃ oraz do KOMENTARZY I OPINII. Teraz każdy może głosić stronę do konkursu. Ta część została udstępniona publicznie, bez konieczności rejestrowania się, aby zgłosić stronę.

Dzięki Luise za sugestię Exclamation Cool
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Luise
PostWysłany: 09 Lip 2005, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 93


Jak konkurs stanie się sławniejszy, to na te "Komentarze i opinie" trzeba będzie uważać, bo nie raz zdarza się, że jakieś sfrustrowane dziecię zaczyna rzucać mięsem, gdyż jego "super, ekstra, zajebista" strona dostała za małe noty, a wygrał jakiś "lamer". Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 09 Lip 2005, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

To się wykasuje wpis - a na delikwenta urządzi się banicję Twisted Evil

dla tych co nie wiedzą co to znaczy:
Banicja - umożliwia zablokowanie logowania danego użytkownika lub logowania z danego adresu IP Cool
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 24 Maj 2006, 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Martin a co jeśli ma zmienne IP np. Neostrada? Zablokujesz wtedy dany zakres adresów IP, aby nie mógł wejść (każde woj. ma inne zakresy adresów IP dla Neo).
Aha i jeszcze jedno: mam takie pytanie dotyczące samego konkursu: czy w przyszłości planowane są inne nagrody za zajęte poszczególne miejsca w tym konkursie, np. licencje na program web2image itp.?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
max
PostWysłany: 24 Maj 2006, 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


extendet napisał:
co jeśli ma zmienne IP np. Neostrada? Zablokujesz wtedy dany zakres adresów IP, aby nie mógł wejść (każde woj. ma inne zakresy adresów IP dla Neo).


Zablokuje się po prostu nicka albo e-mail Smile i po kłopocie, albo domenę z której się logujesz.. Na wszystko jest sposób
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Maj 2006, 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

extendet napisał:
mam takie pytanie dotyczące samego konkursu: czy w przyszłości planowane są inne nagrody za zajęte poszczególne miejsca w tym konkursie, np. licencje na program web2image itp.?


A co chciałbyś sponsorować jakieś nagrody jako nowo powstająca firma? Wkrótce przewidujemy mały gadżet do nagród, a co do licencji na programik Jurija to pytanie skieruj do niego, bo to jego program i on decyduje co z nim robi i jak na nim zarabia Wink Program nie jest drogi więc możesz go sobie kupić w każdej chwili: www.web2image.com
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 24 Maj 2006, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

maxxi o proszę Smile A niby już myślałem, że o możliwości blokowania userów już wszystko wiem Smile

Martin dobre pytanie zadałeś Smile Owszem istanieje taka opcja lecz tę sprawę dogadamy już na PW lub e-mail (a może i nawet osobiście Smile )
A co do programu to sam go uzywam. Szkoda tylko, że demo ale jak narazie wystarcza Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » ROZPOCZĄŁ SIĘ KONKURS "PERŁY INTERNETU"
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group