Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » Dziwne ale przydatne narzędzie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Dziwne ale przydatne narzędzie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
pasylw
PostWysłany: 12 Kwi 2006, 19:46    Temat postu: Dziwne ale przydatne narzędzie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

http://www.sitening.com/tools/seo-analyzer/ - może to jest znane ale ja trafiłem tu dziś przypadkiem. Hmm przetestowałem swoje stronki i doszedłem do wniosku że im wydawała mi się gorsza to dostała w teście wiecej punktów wyszło mi od 45 do 70 hmmm KCS dostał 35 tyle co google.pl - Katalog martina bodajże o 10 wiecej - nawet strona którą martin ostanio dodał do najgorszych miała wiecej. No ale np http://www.w3.org/ ma 100 na 100.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
GulaNET
PostWysłany: 12 Kwi 2006, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 47

Skąd: Warszawa

Nasz katalog dostał 90, ale to nic nie znaczy, podejrzewam że dane bierze tylko z wyszukiwarki google.com a to nijak się ma do polskich warunków, jeśli chodzi o pozycjonowanie polskich stron.

Pozdrawiam
_________________
GulaNET
*Elitarny Katalog Stron*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pasylw
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

http://www.silktide.com/ kolejna ciekawostka Wink do testowania stronek.

P.S jesli wynik wyjdzie powyzej 8.8 to pojawi się link do tej strony na liscie top 750 Wink z PR 6 hehehe. (chyba - nie wiem na 100% bo moje miały niższy ale google dodałem Wink - ma 8.3 i sie pojawiło)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

65 na 100. ale to nie ma wielkiego sensu. Wink

a tym drugim dostalem 7.5 i jakis tam button Wink trzeba sie wczytac moze warto to na strone dac hehe. mialbym 9, gdyby nie jakies dostepnosc dla inwalidow... co to jest?? ;P


pozdrowionka
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

idaho666 napisał:
mialbym 9, gdyby nie jakies dostepnosc dla inwalidow... co to jest?? ;P

to sa wymogi unijne, ze wszelka infrastukrura musi byc zoptymalizowana z mysla o inwalidach Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

szuman napisał:
idaho666 napisał:
mialbym 9, gdyby nie jakies dostepnosc dla inwalidow... co to jest?? ;P

to sa wymogi unijne, ze wszelka infrastukrura musi byc zoptymalizowana z mysla o inwalidach


Pewnie czcionka za mała Laughing
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
suave
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 17

Skąd: Szczecin

Raczej możliwość odczytania przez osoby niewidzące - tekst zawsze zamiast/oprócz obrazka.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Ja sprawdzilem www.Mistrzostwa-Swiata.net i w tym pierwszym dostałem 90 na 100.

Punktów z drugiego 7.1 Wink
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pasylw
PostWysłany: 26 Kwi 2006, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

http://www.linkstore.pl/ Wink ciekawi mnie ile według tego warte są linki na Waszych stronach. Moja jedna dostała by aż Wink 6 zł za link 30 dniowy hehehe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
suave
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 17

Skąd: Szczecin

Ja to się nawet nie przyznaję.. Embarassed
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

pasylw napisał:
http://www.linkstore.pl/ Wink ciekawi mnie ile według tego warte są linki na Waszych stronach.


Według mnie te narzędzie jest nie obiektywne i nie poprawnie działające, bo z tego wynika, że raczej do wyceny linku biorą ilość różnych linków na stronie (linki wychodzące). Szkoda, że NIE brana jest pod uwagę moc linków, bo to tylko ocenić potrafi Google.

Dla przykładu Katalog Ciekawych Stron który ma bardzo mocne linki, ale ma dużo linków na swoich stronach wychodzących automatycznie dostał mniejszą cenę (3zł) za link niż np: moja strona prywatna Borkowscy, która ma mało linków wychodzących i system wycenił tam link na 29.59 zł [ktoś chce kupić? - sprzedam taki link na każdej podstronie prywatnej strony za 30 zł/miesiąc - chętnych zapraszam na PW] Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Martin napisał:
moja strona prywatna Borkowscy, która ma mało linków wychodzących i system wycenił tam link na 29.59 zł [ktoś chce kupić? - sprzedam taki link na każdej podstronie prywatnej strony za 30 zł/miesiąc - chętnych zapraszam na PW


To hehe może warto się zarejestrować Wink u nich i posprzedawać parę linków. Mały link i 30 zł w kieszeni Wink
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hehe ale nedza. moja strona zostala wyceniona na 0.46zl!!!

powiem tak. system sie mocno nie sprawdza. link vendor wycenil juz na 4.44 [oni maja w $ ?]

ale najlepsze jest np www.ling.pl - maja ponad 8 milionow odslon miesiecznie, mase reklamodawcow, a wycena linku na 35 zl...
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jednym słowem w wycenie linku ze swoją prywatną stroną mogę rywalizować z ling.pl Smile stąd stwierdzam, że ich wyliczenia można sobie w d.....e wsadzić! Z całym szacunkiem Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Na tej stronie tez mozna sobie policzyc Wink ino w walucie n
http://www.linkvendor.com/seo-tools/linkvalue.html
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » Dziwne ale przydatne narzędzie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group