Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Angielski w pigułce www.angielski.nauczaj.com

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Angielski w pigułce www.angielski.nauczaj.com « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 02 Maj 2006, 11:02    Temat postu: Angielski w pigułce www.angielski.nauczaj.com Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Angielski online

Na tej stronie znajdują się pomoce naukowe głównie dla początkujących, ale również dla osób, które chcą sobie powtórzyć materiał. Nie od razu Rzym zbudowano Wink tak samo na tej stronie na razie jest niewiele gramatyki, ponieważ początkowo skupiłam się głównie na wypracowaniach, a ostatnio dodałam nowy dział - słownictwo i w pierwszej kolejności właśnie do niego dodam parę rzeczy: lista czasowników nieregularnych i najciekawsze phrasal verbs z przykładami z popularnych piosenek - tak bay łatwiej było je zapamiętać. Najbardziej zależy mi na propozycjach co do tego, co jeszcze powinno się na niej znaleźć. Jeśli chodzi o grafikę to na razie nie planuję zmian, ale w wakacje chciałabym przebudować stronę i zrobić ją w php, ale wygląd jeśli się zmieni, to w niewielkim stopniu. Zapraszam na stronę i czekam na propozycje.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 10 Lip 2007, 22:43, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Miałem wypowiedzieć się, ale zauważyłem - że zgłosiłaś tą stronę do konkursu i niestety do czasu zakończenia tej edycji nie mogę się wypowiedzieć. Jednak zapraszam innych do pisania, o tym co myślą o stronie. Wasze sugestie i opinie na pewno będą pomocne w rozbudowie strony!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Sie 2006, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ponownie proszę o ocenę. Strona została przebudowana na php, zmieniła adres (zmieniłam go już w tytule i pierwszym poście), wygląd także się nieco zmienił, bo doszło górne i prawe menu. Kod się waliduje, a formularz kontaktowy w obecnej formie jest chwilowy. Interesują mnie również propozycje nowych działów bądź bajerów, które mogłyby być wstawione w prawe menu. W tej chwili i tak sporo przede mną pracy nad obecnymi działami, ale może któryś z proponowanych dałoby się szybko zrobić Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Angielski w pigułce www.angielski.nauczaj.com
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group