Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Minął rok od powstania Katalogu Ciekawych Stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Minął rok od powstania Katalogu Ciekawych Stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:20    Temat postu: Minął rok od powstania Katalogu Ciekawych Stron Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Minął rok od powstania Katalogu Ciekawych Stron

Ostatnio byłem tak zapracowany, że zapomniałem o tym, że niedawno minął rok jak powstał Katalog Ciekawych Stron. Pierwsza strona dodana została do KCS 2005-05-10 i była to oczywiście moja strona prywatna Borkowscy: http://kataloog.info/strona-1.html Wink

Poniżej macie zdjęcie z początków funkcjonowania Katalogu Ciekawych Stron pod adresem http://katalog.borkowscy.pl/ i jak możecie zobaczyć pierwsza strona tak naprawdę dodana była już w lutym 2005 (wtedy pojawił się pomysł na katalog rodzinny - Borkowskich), ale przyjęliśmy, że datą powstania katalogu KCS będzie data zmiany wygladu katalogu jaki wykonał Maxxi i jest obecnie, oraz przyjęcia nazwy KATALOG CIEKAWYCH STRON (wcześniej był Katalog Borkowscy). Na hostorycznym screen'ie widać również jak wygladała kiedyś dość rozbudowana strona redkatora Maxxi, gdzie miał kiedyś również fajne forum. Może wkrótce zmotywuje go to do stworzenia swojego serwisu, na który ostatnio nie ma czasu...



Jak widać już od początku katalog miał miniaturki stron, wtedy wykonywane ręcznie a obecnie przy pomocy programiku web2image redkatora Jurij
Na początku 2005 roku było mało katalogów stron, a na pewno nie było katalogów z miniaturkami stron. Dopiero obecnie przyjęty został trend, że każdy prawie katalog jaki powstaje ma pobierane miniaturki z MSN, Alexa itp... W pewien sposób czujemy się osobami, które zapoczątkowały wizualną prezentację stron w katalogu wzbogacając je screenami.

ROK działania sprawił, ze Katalog został zauważony przez wiele osob, które z chęcią zgłaszają nam swoje strony. Przez forum przewinęło sie sporo osob, które współtworzyły lub dalej współtworzą z nami te miejsce, w którym staramy sie wymieniać doświadczeniem i informacjami. Chcę podziękować, tym którzy są z nami na forum, a przede wszystkim tym którzy są z nami przez cały czas i biorą czynny udział w życiu forum i katalogu ciekawych stron. Korzystając z okazji chce tez podziękować firmie Future Communication, bez której miejsca na serwerze Katalog KCS i to forum nie mógłoby istnieć w Internecie przez taki okres. Rok czasu sprawił, że trochę się zmieniło w sposobie działania katalogu KCS i wprowadzone zostały opłaty za zaakceptowane strony, abyśmy mogli opłacać transfer wykorzystywany przez Katalog KCS. Nadal strony zgłaszane są chętne, a dzięki opłatom mamy mniej kiepskich stron, które usuwamy. Oczywiście nikt z Redkatorów KCS (Maxxi, Jurij, ja) nie spoczywa na laurach i cały czas staramy się coś zmieniać, dodawć funkcjonalności oraz jak najbardziej staramy się promować Wasze strony na wszystkie możliwe sposoby i nie ograniczmy się jedynie do akceptacji Waszych stron.

Również prawie rok czasu (od lipca 2005) istnieje Konkurs Perły Internetu, w którym wyróżniliśmy sporo stron. Jak ostatnio przegladałem to niektóre mają problemy z dostępnością lub już nie istnieją. Szkoda. Ale u nas pozostaną w wyróżnionych, aby pozostał jakiś ślad po ich istnieniu.

To pierwszy rok funkcjonowania katalogu KCS - ale na pewno nie ostatni Wink Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Gratuluje!! i życze dalszych sukcesów, bo wasz sukces jest także naszym sukcesem (właścicieli stron w katalogu) Smile

Ps: Szukałem waszego katalogu w archiwum stron internetowych i nieznalazłem Sad
Jest tylko twoja prywatna strona Borkowscy internetowa.
http://web.archive.org/web/*/http://www.borkowscy.pl
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Niestety nie zaarchiwizował nam http://web.archive.org/ strony katalogu od początku istnienia. Jednak cały czas mam pliki źródłowe z kodem jaki był na początku. Archiwum domowe na kilku CD jeszcze się zachowało.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Waszego katalogu niema w tym archiwum wogóle - czemu? Sad
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GulaNET
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 47

Skąd: Warszawa

Witam,

Dołączam się do gratulacji. To Wasz katalog zmotywował mnie do stworzenia katalogu, który również wyróżniałby się na tle innych i dostarczał użytkownikom informacji o wyjątkowych stronach polskiego internetu.
Życząc nadal wytrwałości w tworzeniu, moim zdaniem najlepszego katalogu w Polsce, dziękuję za dotychczasową współpracę, która mniej więcej w rocznicę w powstania naszego katalogu, na jesień tego roku, również będzie trwała już rok.

Pozdrawiam
_________________
GulaNET
*Elitarny Katalog Stron*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
GulaNET
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 47

Skąd: Warszawa

kristooki napisał:
Waszego katalogu niema w tym archiwum wogóle - czemu? Sad


Przestali archiwizować strony, bodajże w kwietniu 2005 roku.
_________________
GulaNET
*Elitarny Katalog Stron*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 20 Maj 2006, 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Oczywiście chciałbym również w imieniu Redaktorów KCS podziękować za współpracę między katalogami: GulaNET Elitarny Katalog Stron oraz Sloonik Praktyczny Katalog Stron

INFORMACJA: http://kataloog.info/wspolpraca.php
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sloonik
PostWysłany: 20 Maj 2006, 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Martin skoro to już rok upłynał, to życzę, aby kolejny rok był jeszcze bardziej udany i owocny, aby do Waszego katalogu trafiało jak najwięcej perełek internetowych! Smile
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 20 Maj 2006, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Gratuluje Wink I oby tak dalej !!!
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 20 Maj 2006, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

tylko pogratulowac Smile dobrze ze niezchodzicie w strone katalogstron.pl tylko wyzej Smile Pozdrawiam
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 20 Maj 2006, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Kolejnych lat istnienia i rozwijania KCS zycze Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 20 Maj 2006, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Zdążyłem tego dnia - powodzenia dalej !
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 21 Maj 2006, 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Przyłączam się do gratulacji i życzę Redkatorom Katalogu KCS jeszcze więcej wytrwałości niż mają obecnie, aby katalog przetrwał w Internecie jak najdłużej.

Good

p.s. jak zobaczyłam ten screen pierwszej wersji katalogu to przypomniały mi się nieprzespane noce Martin'a - jak siedział całymi nocami i coś przy nim robił.
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 21 Maj 2006, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Wszystkiego najlepszego i stu lat życzę nie tylko samemu katalogowi ale także i jego twórcą! A, że w tak uroczystej chwili coś słodiekgo należy podac więc skromny torcik Wam zostawiam Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
saylla
PostWysłany: 31 Maj 2006, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 37


Serdzeczne gratulacje i najlepsze zyczenia powodzenia na nastepne lata. Projekt juz przestal byc projektem, lecz wszedl w zycie pelna pra. Czy pomyslalbys Martin kilka lat temu, ze Twoje (Wasze) dzielo osiagnie taki poziom w tak krotkim czasie? No, no Wink
Pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Minął rok od powstania Katalogu Ciekawych Stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group