Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] Pomóż w pozycjonowaniu serwisu mistrzostwa-swiata.net

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 [ wspó?praca ] Pomóż w pozycjonowaniu serwisu mistrzostwa-swiata.net « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 27 Maj 2006, 10:03    Temat postu: Pomóż w pozycjonowaniu serwisu mistrzostwa-swiata.net Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Witam!

Chętnie wymienię się linkami, moja strona PR4 = http://mistrzostwa-swiata.net Cool

Jesteśmy na 5. miejscu pod frazą mistrzostwa świata w Google i to jest niepokojące, bo mieliśmy 3 miejsce non stop od dłuższego czasu - chcę tę pozycję poprawić dzięki kolejnym wartościowym linkom - minimum PR 4 potrzebuję !

Pilne!

Kod do wstawienia na stronę:
Kod:
<A HREF="http://mistrzostwa-swiata.net" title="Mistrzostwa Świata">Mistrzostwa Świata</A>


Z góry dzięki!
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 27 Maj 2006, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zdecyduj się na jedną opcję:
http://mistrzostwa-swiata.net lub http://www.mistrzostwa-swiata.net
bo Wasz błąd w pozycjonowaniu jest taki, że z różne hiperłącza macie na różnych serwisach. To są 2 różne adresy dla Google.

Zastosujcie przekierowanie 301, żeby Google inne linki przypisał do właściwego adresu. W Katalogu Ciekawych Stron masz z "www" daj znać jaką opcję wybieracie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 27 Maj 2006, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Wiem - wkleiłem Ci link z działu Reklama gdzie był nieprawidłowy (czytaj z www). Wrzuć taki jak powyżej - przepraszam za zawracanie głowy.

Teraz poprawiłem dział Reklama i mam już tam link bez www - bez www wymienialismy sie z innymi serwisami, a że podałem Tobie taki to mój błąd Sad

Z góry dziękuję, jednak to ma jakies większe znaczenie Wink
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 27 Maj 2006, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bartek już wszędzie podmieniłem na http://mistrzostwa-swiata.net
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 27 Maj 2006, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Bartek - a może byś sobie tak w podpisie na forum dodał reklame twojego serwisu? ...obok Maybacha Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 27 Maj 2006, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Dodałem, dodam na wszystkich forach gdzie jestem zarejestrowany to sprawdzimy efekty Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 27 Maj 2006, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Jeśli chodzi o strony które ja reklamuje, to muszę przyznać że jest wiele wejść właśnie z forum.
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 27 Maj 2006, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

zgodze pojawiaja sie wejscia Smile nie sa to astronomiczne wartosci ale zawsze cos Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Maj 2006, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bartek liczy na linki pozycjonujące, a wy piszecie o wejściach z forum. Forum to forum i nie będziecie mieć bardzo dużej ilości wejść z podpisu. Podpis na forum jest bardziej linkiem pozycjonujących niż reklamą do zwiększenia ilości wejść. Do reklamy i zwiększania ilości wejść służą inne metody niż link w podpisie na forum Wink

PRZYKŁAD:
Weźcie mój link z podpisu np: porady dla webmasterów i programistów i spójrzcie na Google - link
Cytat:
Porady dla webmasterów i programistów - Katalog Ciekawych Stron KCS
Porady dla webmasterów i programistów - Katalog Ciekawych Stron - Tysiące gotowych skryptów, porady, pomoc online, kursy, usługi. Możesz zamówić skrypty i ...
kataloog.info/porady-dla-webmasterow-programistow.php - 63k - Kopia - Podobne strony

Widzicie o co chodzi z podpisami? Ja nigdzie więcej nie mam takiego linku tylko w podpisie na forum. Forum jest teraz bardzo dobrze podlinkowane z różnych moich serwisów i Google często odwiedza forum KCS właśnie z tych podlinkowań na innych serwisach. Sam podpis nie wystarcza. Trzeba się często udzielać, aby posty z waszymi wypowiedziami były widoczne np: tutaj Co słychać na forum Katalogu Ciekawych Stron, albo w boxie (co na forum piszczy) w Katalogu KCS, lub najnowsze posty forum KCS na Borkowscy.pl. Tylko najbardziej aktywni na forum otrzymują nagrodę w postaci podlinkowanej swojej strony Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 27 Maj 2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

czyli że co - bo chyba za dużo już dzisiaj myślałem w pracy i mi mózg nieprzyjmuje Wink

To jak skonstruować podpis na forum żeby było najlepiej?
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 27 Maj 2006, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

chodzi o to zeby nabijac posty Very Happy pisac duzo i madrze Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Maj 2006, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

kristooki napisał:
To jak skonstruować podpis na forum żeby było najlepiej?


Używając w achor - słów kluczowych na jakie pozycjonujesz swoje strony + aktywny udział w postach (pisanie nowych postów również) widocznych dla wszystkich userów i robotów tj: wszystkie działy oprócz postów w Tematy bez granic, one nie są widoczne dla robotów - zobacz co widzi Google - forum w Google (kopia)
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 30 Maj 2006, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Jęsli chcesz Bartek to mogę sie z toba wymienić. Moje strony to:
http://kristooki.ovh.org PR=4
http://ramfandynka.ovh.org PR=5
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 30 Maj 2006, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

kristooki napisał:
Jeśli chodzi o strony które ja reklamuje, to muszę przyznać że jest wiele wejść właśnie z forum.


no u mnie tego nie widac, jak do tej pory tylko 27 wejsc z tego forum, no ale w koncu chodzi o to zeby googlebot linki zauwazyl Wink

hmmmm.. choc wlasnie mnie naszla pewna mysl... caly czas mialem na wszystkich forach anchor jezyk angielski, zmienilem na gramatyka angielska i spadlem z 3 na czwarte miejsce w wynikch... oczywiscie mozliwe jest ze konkurencja zaczela pilniej pracowac, no ale mozna zastanowic sie ile daja linki z forum. niby kazdy post to to samo ip, no ale.......

ps. opuscilem kilka for tylko dlatego iz nie mozna bylo dawac linkow albo byly maskowane. w koncu jak juz sie czlowiek produkuje to fajnie jak ma choc malutka nagrode w postaci linki do swojej skromnej stronki ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 31 Maj 2006, 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ja osobiście w statystykach stat.pl mam bardzo dużo wejść na strony w podpisie na tym forum, może dlatego że często się udzielam i widać mnie w prawie każdym poście. Stąd nawet gość wchodząc na forum KCS i czytając posty, jest zaciekawiony co też mam na stronach w podpisie. To typowy i nieświadomy marketing stron z podpisu. Jesteś zauważalny i ludzie wchodzą na strony w podpisie. Chociaż moje linki mają bardziej cel pozycjonowania niż zwiększenia odwiedzalności.

Fora dyskusyjne są specyficzne. Google lubi indeksować fora, bo cały czas się coś na nich dzieje i pojawiają się nowe informacje do zaindeksowania. Stąd często odwiedza fora. Nie każde forum jest również tak samo oceniane przez Google i na pewno link z podpisu ma zdecydowanie mniejszą moc od linku na stronie głównej strony z PR=4 lub 5.

Odbiegamy od tematu postu więc już STOP.
Jak ktoś chce pomóc Bartkowi przed Mistrzostwami Świata w piłce nożej to niech pisze.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] Pomóż w pozycjonowaniu serwisu mistrzostwa-swiata.net
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group