Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog Stron - Seopl.info

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Katalog Stron - Seopl.info « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 12 Cze 2006, 15:10    Temat postu: Katalog Stron - Seopl.info Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

W dzisiejszym powstał nowy katalog internetowy - http://seopl.info Wink

Baza stron jakie są w katalogu oraz design należą do UnitĂŠ i jego poprzedniego serwisu Katalog.Networker.pl Wink Postanowiłem delikatnie zmodyfikować ten katalog i przywrócić ponownie "do Internetu" bo uznałem że tak dobra grafika nie może się marnować leżąc po prostu na dysku.

Katalog moderowany, mod rewrite zastosowane w serwisie, oparty o darmowy skrypt CNCAT. Domena ma PR=0, mimo wszystko nie stosujemy żadnych sztuczek typu "nofollow" i zapraszam do dodawania stron do katalogu!

Wiem, że link w katalogu PR=0 nie wygląda jakoś strasznie konkurencyjnie - każdy jakoś zaczynał Wink

Pozdrawiam, czekam na oceny
Bartek

[edit]
Chciałem jeszcze dodać, że za chwilę zmienię oczywiście topa bo jest nieaktualny Wink
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zdróweczko
PostWysłany: 12 Cze 2006, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Ładny katalog, bardzo mi się podoba, estetyczny. Mógłbyś pomyśleć o zautomatyzowaniu procesu pobierania meta. Ocena moja oczywiście pozytyw. Cool
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 12 Cze 2006, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak to wygląda przy katalogach opartych na CNCat to brakuje mi właśnie pobieranie opisów z META (wspomniał już o tym zdróweczko). Nie zapomnij o dość ważnym dodatku do katalogu jakim jest wyszukiwarka. Masz sporo stron w katalogu i jeżeli ktoś chce sprawdzić czy już jego strona jest w katalogu to nie będzie tego robił ręcznie. Wyszukiwarka jest niezbędna - chociaż po adresie url strony.
Katalog jest przejrzysty i jak najbardziej OK Good

p.s. a jednak domenę wykorzystałeś na katalog Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 12 Cze 2006, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Martin napisał:
p.s. a jednak domenę wykorzystałeś na katalog

Tak, domena została wykorzysta pod katalog stron internetowych.

Pobieranie wpisów z META? Nie wiem czy będzie z tym jakiś problem ale wezmę to pod uwagę. Jak widzicie topa jeszcze nie zmieniłem bo Photoshop mi siadł, zrobię to jutro bo mam wolne. Wyszukiwarka jest dostępna pod adresem http://seopl.info/search.php -> dodam link do wyszukiwarki w widocznym miejscu pewnie też jutro Wink

Plany:
- pobieranie opisów META strony
- poprawię logo (właściwie adres w logo)
- dodam w widocznym miejscu wyszukiwarkę
- dodam w widocznym miejscu link do podstrony katalogu ze spisem innych katalogów, gdzie ktoś może dodac swoją stronę
- prawdopodobnie podejmiemy współpracę z pewnym hostem i wstawimy ich reklamy
- podam link do katalogu na innych forach itd.

Życzcie szczęścia! Ja wykonuję prostszą część roboty, samo odpalenie katalogu to pesta. Męczyłem się 2 godziny z wrzuceniem 4 megabajtowej bazy danych do PMA, z moim łączem wszystko może być możliwe Wink
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 12 Cze 2006, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Co do pobierania opisów z META i katalogu opartego na CNCat, to już kiedyś było pytanie o usprawnienie tego etapu zgłaszania stron - patrz post: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1288
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 12 Cze 2006, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Dzięki, skorzystam już jutro! Katalog będzie lepszy!
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zdróweczko
PostWysłany: 12 Cze 2006, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Powodzenie Bartek sprawdzimy efekty. Smile
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Buk?ak
PostWysłany: 13 Cze 2006, 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Wyszukiwarka gotowa, link jest i można z niej korzystać Wink Nie wiem do końca jak zrobić te automatycznie pobieranie META, ale dzisiaj zobaczę jak to tam napisane jest - jednak idę do szkoły i wszystko będzie po południu ;/
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 13 Cze 2006, 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jeżeli chodzi o wyszukiwarkę to może dodaj jeszcze w wolnej chwili informację przy wyniku wyszukiwania, w jakiej kategorii i podkateogorii w Twoim katalogu znajduje się wyszukiwana strona (przydaje się taka informacja).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 21 Cze 2006, 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Zobaczcie teraz: nowy top oraz nowe menu. Jest lepiej? Czy to jeszcze poprawić? Dzisiaj mam ognisko z kumplami, wiec wrócę 'trochę' późno i nici z modyfikacji dzisiejszych Wink

W planach:
- automatyczne pobieranie meta-tagów
- dodanie spisu katalogów seo (chociaż nie wiem czy to wyjdzie)

Martin napisał:
Jeżeli chodzi o wyszukiwarkę to może dodaj jeszcze w wolnej chwili informację przy wyniku wyszukiwania, w jakiej kategorii i podkateogorii w Twoim katalogu znajduje się wyszukiwana strona (przydaje się taka informacja).

Nie wiem do końca jak to zrobić, ale niedługo wakacje i będzie dużooo czasu na takie modyfikacje.


Pozdrawiam
Bartek
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 21 Cze 2006, 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bardzo dziwne są wyniki wyszukiwania w Twoim katalogu. Sprawdzałem np: wpis kataloog.info:
http://seopl.info/search.php?q=kataloog
i pokazuje się dziwny wynik wyszukiwania:


Podlinkuj TOP katalogu na stronę główną katalogu. Domyślnie większość klika na logo lub top aby powrócić do strony głównej i u Ciebie mi tego brakuje.

W podkategoriach, gdzie są wpisy stron podlinkuj nie tylko tytuł wpisu ale również adres url strony. Adresy stron są przy wpisach, ale niestety nie są podlinkowane.

Na razie tyle z moich uwag i sugestii. Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 29 Cze 2006, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Sprawdź teraz odnośnie tych wyników wyszukiwania:
http://seopl.info/search.html?q=kataloog

Ten facet na Saharze został podlinkowany, lewa strona niestety narazie niepodlinkowna.

Dodałem na stronie głównej takie "powitanie" bo na stronę nie mam pomysłu co wrzucić, aby nie była taka monotonna. Minus: wrzuciłem reklamę AdSense żeby było bardziej kolorowo Very Happy Very Happy Oferta współpracy i kod naszego linka Smile

Wymieniłem się troszkę linkami Wink Wcześniej zapomniałem zmienić, wiec zmieniłem teraz:
http://seopl.info/index.html z index.php
http://seopl.info/add.html z add.php
I inne linki w menu i nie tylko zmienione na takowe - moim zdaniem bardziej przyjazne dla szukarek.

Dodano regulamin katalogu na oddzielnej podstronie, jaki przy dodawaniu nowej strony.

Będę poprawiał jeszcze wyszukiwarkę pod względem tego co powiedział Martin i na dodatek zauważyłem jeden bug. A mianowicie wpisujesz jakąś frazę do wyszukiwarki i jeżeli dany wpis ma tą frazę w tytule to źle wyświetla tittle.

Można zobaczyć np. http://seopl.info/search.html?q=katalog

http://seopl.info/reklama.html - dodalem nasz kod linka bo kilka osób pytało oto. Na jakimś forum zarzucono mi, że ma być formularz kontaktowy, ale go nie ma - więć jest
http://seopl.info/kontakt.html

Planowane:
- poprawki wyszukiwarki związane z złym wyświetlaniem title
- być może sugestie Martina
- automatyczne pobieranie meta tagów (najprawdopodobniej)
- uruchomienie małego forum (mam powiedzmy 30%)

Wydaje mi się, że jest lepiej

Bartek.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 30 Cze 2006, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Przydałoby się to pobieranie z META bo przy ręcznym wpisywaniu to aż się człowiekowi nie chce dodawać stron. Przyzwyczaiłem się już do qlwebów i otwartych.pl mini w których to standard.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Unit?Š
PostWysłany: 03 Paź 2006, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 12


Witam,
pozwolę sobie odkopać temat, ponieważ postanowiłem reaktywować katalog stron - jako, że jestem pierwotnym właścicielem katalogu.

Nową wersje starego katalogu możecie obejrzeć pod adresem www.webnoise.pl/katalog/ - niestety podstrony katalogu nie są jeszcze zaindeksowane i nie posiadają Page Ranku, ale jest to kwestią tygodni (z wyjątkiem PR).

Pozdrawiam i zapraszam: www.webnoise.pl/katalog/
_________________
Zapraszam ››› Katalog stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 03 Paź 2006, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Dodaj automatyczne pobieranie meta-tagów przy zgłaszaniu strony i będzie OK Wink
Może przyda ci się wskazówka na forum KCS: jak pobrać META TAGI przy zgłaszaniu strony
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog Stron - Seopl.info
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group