Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » dlaczego zablokowany

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 dlaczego zablokowany « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
alias
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:10    Temat postu: dlaczego zablokowany Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 304

Skąd: (chroniczny brak korzeni)

Jestem przeciw zablokowaniu postu Eryka, Pani Moderator. Oczywiscie, moze Pani robic, co sie Pani podoba, ale nie zyjemy w sredniowieczu i a tym bardziej w wolnej Europie. Post nie zawieral tresci niezgodnych z prawem, wiec o co chodzi? O zasciankowe zachowania, chowanie sie za sciana tabu? Anyway zycze powodzenia w życiu z takim podejsciem do tematu.
_________________
"W razie awarii wziac pod jezyk i przeniknac przez drzwi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Horche
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Zgadzam się z przedmówcą czyli z Alias.
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kubazi
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 192


Ja tez jestem przeciw ...
nie wszystko musi byc podporządkowane jednej osobie i nie dla każdego ten post był żenujacyi nie dla każdego wypowiedzi były nie kształtujące czy nie wartosciowe
zreszta jeżeli post byłby niezgodny z regulaminem powinno się go usunąć...
widocznie nie podobał sie tylko Pani i dlatego sostał zablokawany ...

czy Pani teraz bedzie od ustalania temetów tym dziale Question

radze troszkę wiecej luzu
_________________
Pozdrawiam cieplutko
Iza mamusia Julci i Kubusia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone







Powodzenie w życiu mam, dziękuję, dobrze mi się wiedzie.
Powrót do góry
lonia
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 570

Skąd: Warszawa

Co tutaj sie dzieje? To juz normalnie nie mozna porozmawiac bo ktos ma zasciankowe i sredniowieczne poglady!? Tylko po bozemu i cichoooo bo jeszcze sasiedzi uslysza... Evil or Very Mad
_________________
Pozdrawiam
Lonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone







Po pierwsze lonia...nie muszę o tym opowiadać wszem i wobec całemu światu, mam do tego prawo, Ty rób co chcesz, przeciież to Twoja sprawa
a po drugie...nie wiesz jakie mam poglądy więc nie masz prawa tak mówić!!
Powrót do góry
lonia
PostWysłany: 08 Lip 2005, 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 570

Skąd: Warszawa

I bardzo dobrze, nikt tego od Ciebie nie oczekuje, ale nie mozesz wymagac tego samego od innych, ktorzy najwidoczniej roznia sie od Ciebie. Widac uwazasz, ze to co inne od Ciebie jest zle... nie dobrze...

Szczerze mowiac dosc jasno pokazalas swoje poglady...
_________________
Pozdrawiam
Lonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
max
PostWysłany: 08 Lip 2005, 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Jestem ciekaw czy ktoś został obrażony tym że post został zablokowan Question

alias napisał:
Jestem przeciw zablokowaniu postu Eryka, Pani Moderator

Zablokowane na polecenie Administratora Forum KCS

alias napisał:

Oczywiscie, moze Pani robic, co sie Pani podoba, ale nie zyjemy w sredniowieczu i a tym bardziej w wolnej Europie. Post nie zawieral tresci niezgodnych z prawem, wiec o co chodzi?


Post poprostu przekroczył pewne granice dobrewgo smaku... szczególnie po wypowiedzi eryka.
Nie chodzilo o to by każdy opowiadał o tym jak, gdzie, kiedy kto z mim to robił...
A dla tego że żyjemy w wolnej Europie, post został zablokowany, a nie usuniety.

Ronin napisał:
...dla mnie sex to rzecz intymna, łącząca kobietę i mężczyznę, wynikowa wielu rzeczy, w ktorych istotna kwestia jest poznawanie siebie. Dla mnie sex jest coraz ciekawszy w miare poznawania drugiej osoby.


Ja zgadzam sie z wypowiedzią Ronin i powinniśmy swoje podboje miłosne zachować dla siebie... a nie opisywać je ze szczegółami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubazi
PostWysłany: 08 Lip 2005, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 192


Cytat:
Ja zgadzam sie z wypowiedzią Ronin i powinniśmy swoje podboje miłosne zachować dla siebie... a nie opisywać je ze szczegółami...


Ty sie zgadzasz, a ja nie i co z tym zrobimy..
tylko ty masz władze na forum a ja nie wiec nic nie mam do powiedzenia ..

żenada

jakos nie przeszkadzał Ci wątek o pozycjach , a to przecież ten intymne sprawy i intymne szczegóły
_________________
Pozdrawiam cieplutko
Iza mamusia Julci i Kubusia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Horche
PostWysłany: 08 Lip 2005, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Kocie nie kłóć się z Administratorem.
Szef ma zawsze rację podobno.
Very Happy
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lonia
PostWysłany: 08 Lip 2005, 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 570

Skąd: Warszawa

Horche napisał:
Kocie nie kłóć się z Administratorem.
Szef ma zawsze rację podobno.
Very Happy


Horche! jaki szef! o czym Ty mowisz! To Admin ma nam mowic jak myslec... chyba przesada...!
_________________
Pozdrawiam
Lonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubazi
PostWysłany: 08 Lip 2005, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 192


dobra, dobra

szkoda słów
_________________
Pozdrawiam cieplutko
Iza mamusia Julci i Kubusia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alias
PostWysłany: 08 Lip 2005, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 304

Skąd: (chroniczny brak korzeni)

1. kto zmodyfikowal mojego posta? skad ta cenzura?

2. Maxxi - nie widze w wypowiedzi eryka zadnych szczegolow, poza tym nie bylo zadnego ostrzezenia, ze wypowiedz nie bedzie tolerowana przez Wasze forum. Uwazam, ze cos takiego jak ostrzezenie powinno istniec.

3. szkoda, ze temat zostal zablokowany poniewaz jest bardzo ciekawy. Seks bez zobowiazan jest swojego rodzaju "choroba" dwudziestego pierwszego wieku i byloby interesujaco na ten temat podyskutowac a nie ucinac komus jezyk.

4. Maxxi, ladnie z Twojej strony, ze bronisz swoja Pania, ale nie przesadzaj za bardzo, bo tracicie wiarygodnosc.

Pozdrawiam
_________________
"W razie awarii wziac pod jezyk i przeniknac przez drzwi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubazi
PostWysłany: 08 Lip 2005, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 192


Cytat:
4. Maxxi, ladnie z Twojej strony, ze bronisz swoja Pania, ale nie przesadzaj za bardzo, bo tracicie wiarygodnosc.


wyjełaś mi to z ust Very Happy
_________________
Pozdrawiam cieplutko
Iza mamusia Julci i Kubusia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lonia
PostWysłany: 08 Lip 2005, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 570

Skąd: Warszawa

Kubazi napisał:
Cytat:
4. Maxxi, ladnie z Twojej strony, ze bronisz swoja Pania, ale nie przesadzaj za bardzo, bo tracicie wiarygodnosc.


wyjełaś mi to z ust Very Happy


Sama to chcialam powiedziec Very Happy

Zgadzam sie z Alias, pomijajac wszystko, temat przybieral rozne watki, byly osoby, ktore sie zgadzaja z tym i te, ktore nie i moglaby z tego powstac na prawde ciekawa dyskusja, ale... szkoda slow po prostu.
_________________
Pozdrawiam
Lonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » dlaczego zablokowany
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group