Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Password Length - nie zapamiętuje ustawień

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Password Length - nie zapamiętuje ustawień « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 17 Lip 2006, 23:16    Temat postu: Password Length - nie zapamiętuje ustawień Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Mam jeszcze jeden problem związany z tym hackiem:
Password Length
Zrobiłem wszystko tak jak jest opisane w pliku instalacyjnym lecz w panelu administratora powstało mi tylko coś takiego:

Wiem, że te dwie rubryki odpowiadają za ten hack ale jak wpisuje wartości (8 i 32) to one nie są zapamiętywane. Co tutaj mogłem zrobić źle?
ZApytania SQL wykonałem i wyedytowałem pliki konfiguracyjne więc nie wiem co może być przyczyną czegoś takiego.
Dziękuję z góry za odpowiedź.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 18 Lip 2006, 05:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Mogłeś zainstalować hacka nie do tej wersji phpbb którą posiadasz. Sprawdzaj w pliku instalacyjnym czy też txt do jakiej wersji hack działa
Za wyświetlanie tekstów odpowiedzialne są pliki z katalogu language/lang_xxxxxxx - wpisz wsystkie jakie posiadasz, bo nie zawsze pobierane są z odpowiedniego języka który masz ustawiony


extendet napisał:
Wiem, że te dwie rubryki odpowiadają za ten hack ale jak wpisuje wartości (8 i 32) to one nie są zapamiętywane. Co tutaj mogłem zrobić źle?


Przeanalizuj kod, linijka po linijce, może wkradł się jakiś mały błąd... na przykład brak "," - przecinka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezars
PostWysłany: 18 Lip 2006, 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ok. Udało mi się. Znalazłem błąd który był za to odpowiedzialny Smile Wszedłem na oficjalną stronę tego hacka i pobrałem jesgo najnowszą wersję oznaczoną takim samym numerem jakim jest oznaczona ta na www.phpbb2.pl i wszystko stało sie jasne Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Password Length - nie zapamiętuje ustawień
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group