Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » WordPress darmowy system obsługi blogów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 WordPress darmowy system obsługi blogów « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 02 Gru 2008, 04:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

A może wie ktoś z Was jak sprawić, żeby wtyczka Podobne wpisy nie działała na stronie głównej? Niestety mam taki theme, który to uniemożliwia bo treści na siebie zachodzą. Niestety nie wiem jak to obejść. Nie chcę wyłączać całkiem wtyczki (a tak na razie zrobiłem), bo jest ona przydatna przy szczegółach wpisu.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mariolosek
PostWysłany: 04 Gru 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Ja u siebie wstawiłem <?php wp_related_posts(); ?> tylko do single.php w template. Wówczas podobne wpisy będą pokazują się jedynie na podstronie postu (przykładowy post)
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 09 Gru 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Taj, ale żeby <?php wp_related_posts(); ?> działało musi być aktywna wtyczka "podobne wpisy" a gdy ją aktywuję to automatycznie się włącza na stronie głównej, mimo, że <?php wp_related_posts(); ?> w pliku index.php nie ma:/
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
martyna
PostWysłany: 12 Gru 2008, 20:48    Temat postu: Nowy WordPress i automatyczna aktualizacja Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Bardzo dobre wiadomości dla korzystających z systemu blogowego WordPress. Ukazała się nowa wersja tej aplikacji 2.7, a w raz pojawił się automatyczny system aktualizacji programu, który spowoduje, że użytkownicy nie będą musieli ręcznie dokonywać upgrade'u.

Wystarczy tylko jedno kliknięcie w GUI i WordPress po wydaniu nowszej wersji zostanie zaktualizowany. Połączenie szyfrowane SFTP pozwala na zachowanie bezpieczeństwa przy aktualizacji.

Drugim istotnym elementem, który pojawił się wraz z wersją 2.7 jest nowy pasek administracyjny, który zastąpił pionowe menu do zarządzania systemem. Jak podaje Heise-online ciekawą opcją jest także Sticky Post – narzędzie służące do przyklejania na stronę główną najbardziej wartościowych materiałów.

Więcej informacji w poście WordPress: Version 2.7. http://codex.wordpress.org/Version_2.7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » WordPress darmowy system obsługi blogów
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group