Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] Wortal telekomunikacyjny VOXIM.pl poszukuje redaktorów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ poszukuj? ] Wortal telekomunikacyjny VOXIM.pl poszukuje redaktorów « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
rafal-r
PostWysłany: 05 Sie 2006, 01:40    Temat postu: Wortal telekomunikacyjny VOXIM.pl poszukuje redaktorów Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 16

Skąd: ?om?a

Kim jesteśmy?
VOXIM.PL to lider wśród wortali telekomunikacyjnych w Polsce. Jest on przyjazny tak samo dla amatorów jak i profesjonalistów. U nas znajdziecie takie działy jak: Telefony komórkowe, Simlock, Info GSM, Testy. Ogólnie, nowości ze świata telekomunikacji. Każdy znajdzie coś dla siebie !

== Napewno dodatkowym plusem jest to że nie jesteśmy nowi (tak jak większość stron www - mają zapał ale on bardzo szybko się kończy). Jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalni w naszej branży. ==

Kogo poszukujemy?
Poszukujemy osób które interesują się szeroko pojętą telekomunikacją. Potrzebne są nam osoby z chęcią do wykonywania zadań które zlecimy.

Między innymi potrzebujemy osób które dodawałyby:

- telefony do bazy (robota dość prosta ponieważ taką bazę mamy już przygotowaną-wystarczy wdrożyć ją do naszego systemu)

- pliki do działu download

Co zyskujesz?
Zyskujesz doświadczenie w prestiżowym wortalu oraz satysfakcję, że kilka tys. osób na dobę zobaczy to co stworzyłeś.

KONTAKT
GSM: 0-501-757-664
e-mail: r.rogowski@voxim.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 05 Sie 2006, 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

rafal-r w wolnej chwili się do Ciebie odezwę, oczywiście jeżeli w tej mojej wolnej chwili będzie to dalej aktualne Wink Od jakiegoś czasu w pracy zawodowej zajmuję się telekomunikacją, więc przyda się jakieś obycie z tematem również w Internecie Wink Wstępnie jestem zainteresowany współpracą, ale co do szczegółów to odezwę się wkrótce mailem. Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 05 Sie 2006, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Chętnie bym się "dołączył" bo od czasu do czasu lubię robić coś innego niż zazwyczaj (administracja kilkoma stronami non stop). A to widać prosta robota, tylko wydaje mi się że praktycznie nie oferujecie nic w zamian. Ja jak szukam ludzi to też bardzo często oferuję satysfakcję i doświadczenie, ale nie wątpię, że taki wortal jak Voxim.pl przynosi zyski.

Przemyślę i spróbuję się zgłosić ewentualnie Wink
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
rafal-r
PostWysłany: 29 Sie 2006, 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 16

Skąd: ?om?a

Panowie... jak tam? Jeszcze zainteresowani współpracą? Od ok miesiąca znalezlismy osoby chętne, jednak od przybytku głowa nie boli i im nas więcej tym lepiej Smile

Nawiążę do odpowiedzi Bartka...
Czy nic nie proponujemy... Zapewne chodzi Tobie o $$, więc mamy też cos takiego jak "rozdawanie pieniążków" i Wam możemy to zaproponować jednak jest to zarobek niewielki... 15gr za telefon dodany do bazy... Telefonów do dodanie jest jeszce duuużooo...

Proponowana przez nas kwota jest symboliczna, ale lepsze to niż nic... na batony bęsię uzbiera Smile

Edycja...
Aż edytowałem temat jak zobaczyłem, że Bartek jest z Zambrowa bo my jesteśmy z Łomży Smile - tak tylko... taka ciekawostka Smile hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 29 Sie 2006, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Witam!

Ja akurat jestem nadal zainteresowany współpracą z Voxim.pl. Zarobek jak wspomniałeś jest niewielki, ale sądzę że to nie jest akurat najważniejsze chociaż sprawa istotna.

Od Zambrowa do Łomży blisko jest n Na rowerze można przyjechać Cool Cool

A więć jestem zainteresowany nadal, preferuję teraz kontakt mailowy - bartek[at]zambrow.org

Pozdrawiam
Bartek
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] Wortal telekomunikacyjny VOXIM.pl poszukuje redaktorów
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group