Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Tłumaczenia ang. - webmastering pozycjonowanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wykonam ] Tłumaczenia ang. - webmastering pozycjonowanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 06 Sie 2006, 09:45    Temat postu: Tłumaczenia ang. - webmastering pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Chciałabym zdobyć trochę doświadczenia z tłumaczenia tekstów z wymienionych dziedzin, zapoznać się lepiej ze słownictwem i utrwalić je (za darmo). Czy są jakieś angielskie teksty, którymi możnaby wzbogacić to forum? Czasem przy podaniu rozwiązania problemu dajemy linka do angielskiego artykułu, jednak nie wszyscy są w stanie go zrozumieć. Chętnie spróbuję swoich sił i przetłumaczę artykuł na temat często poruszany na forum bądź na taki, na który ciężko znaleźć polskie opracowanie. Jeśli macie jakieś propozycje, proszę wpisywać razem z linkami, a ja postaram się pomóc.

ps. Nie wiedziałam kompletnie do jakiego działu to wstawić, ale w opisie tego jest m.in. "masz coś do (...) zaoferowania (...) sam chcesz zaoferować?"
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 07 Sie 2006, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Jak coś znajdę i nie będę rozumiał to napiszę tutaj. Fajny pomysł.
Good
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemot
PostWysłany: 25 Sie 2006, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


a czy przetłumaczył byś mi ze 2 wywiady na moją strone?? Smile byłbym bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 25 Sie 2006, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Za reklamę? n Zależy od stopnia trudności. Niestety mój poziom to tylko FCE Neutral
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kemot
PostWysłany: 25 Sie 2006, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


a o czym jest twoja strona? musi się w pewnym stopniu łączyć z break dance
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 25 Sie 2006, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


www.lexy.kom.pl/projekty.html n- moje strony są tutaj, ale z break dance żadna się nie łączy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kemot
PostWysłany: 25 Sie 2006, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


no to chyba będe musiał poszukać innego tłumacza Sad wybacz ale na mojej stronie tylko kataloog.info jest wyjątkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 25 Sie 2006, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jak to jest z tłumaczeniem materiałów i wrzucaniem ich na forum? Wiem, że na stronkach nie wolno tego robić, ale forum jest miejscem wymiany zdań itp. i nie wiem czy mogę spokojnie przetłumaczyć tekst i dać go tutaj z podaniem źródła.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 08 Sty 2007, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Pozwolę sobie odkopać temat, ponieważ w listopadzie 2006 roku rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma znajomymi z sieci. Są to filolodzy bądź na innym kierunku ale pracujące dla osób, z którymi kontaktują się tylko w języku angielskim. Jeśli chodzi o mnie, wspomniałam już o swoim poziomie i na razie głównie tłumaczę na język polski. Jeśli wykonuję tłumaczenie na język angielski, jest one poddawane weryfikacji.

Tłumaczymy teksty specjalistyczne z dziedzin takich jak:
* teksty komputerowe;
* teksty popularno-naukowe;
* teksty geograficzne i astronomiczne;
* prawo (umowy reasekuracyjne, prawo materialne);
* bankowość, finanse (umowy handlowe) i księgowość;
* instrukcje obsługi urządzeń technicznych i sprzętu AGD
* inne.

W celu zapoznania się ze szczegółami, zapraszam na stronę tłumaczenia angielskie.

Nadal aktualna jest oferta z pierwszego posta Smile Jeśli ktoś będzie potrzebował krótkiego tłumaczenia z tematyki, która mnie najbardziej interesuje, czyli SEO, webmastering itp., mogę wykonać takie tłumaczenie za link pozycjonujący.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Tłumaczenia ang. - webmastering pozycjonowanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group