Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Przenoszenie Katalogu KCS i forum na inny hosting

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Przenoszenie Katalogu KCS i forum na inny hosting « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 30 Sie 2006, 06:54    Temat postu: Przenoszenie Katalogu KCS i forum na inny hosting Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Na dniach Katalog Ciekawych Stron i forum zostanie przeniesiony na inny hosting. Wybraliśmy już nowe miejsce i pliki są w trakcie przenoszenia.

Ci co chcieli wczoraj dodać nowe strony do KCS, już się o tym dowiedzieli:
Cytat:
WAŻNA INFORMACJA:
W najbliższym czasie Katalog Ciekawych Stron zostanie przeniesiony na nowy serwer hostingowy. Aby nie było różnic w bazie danych - zgłaszanie nowych stron zostało na razie wstrzymane. Zapraszamy do przeglądania stron w zbiorach Katalogu KCS oraz do ponownego odwiedzenia naszego katalogu i zgłoszenia swojej strony - za kilka dni.
Dziękujemy za wyrozumiałość


Baza katalogu jest już przeniesiona + na dniach przeniesione zostaną wszystkie pliki z obecnego hostingu na nowy. Również forum na dniach będzie przeniesione. Stąd coraz miej udzielamy się na forum, aby jak najmniejsze różnice były w przenoszeniu baz. Po całej operacji poinformujemy Was o szczegółach.

Mogą nastapić chwilowe braki w dostępności do forum lub katalogu ze względu na przekierowywanie domeny w DNS na inny serwer. Dziękujemy za wyrozumiałość.

p.s.
W tym okresie bez problemów można zgłaszać swoje interesujące strony do katalogu PKS: Prywatny Katalog Stron. Znasz stronę z branży turystycznej, nie zapomnij zgłosić jej do katalogu: Turystyczny Katalog Stron
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 31 Sie 2006, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Wrcamy do akcji Smile
Udało przenieść się wszystkie bazy oraz plinki na nowy serwer, a przekierowanie domeny przebiegło szybciej niż myśleliśmy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 31 Sie 2006, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

z niecierpliwoscia czekalem nie na kataloog ale na forum Smile witamy mam nadzieje ze juz nie odetniecie mi karanika do forum Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W katalogu KCS brakuje jeszcze kilku funkcjonalności (zostaną dopracowane na spokojnie), ale na poprzednim hostingu mocno nas przycisnęli i musięliśmy bez globalnych testów przekierowywać domenę. Zreszto sami też widzieliście komunikaty o zablokowanym koncie lub przekroczonym limicie. Robili wszystko, żebyśmy zabierali szybciej kataloog.

Nie będę komentował (na razie) poprzedniego hostingu fc.pl, ale nie polecam nikomu ich usług! Evil or Very Mad

Obecnie jesteśmy na www.az.pl chociaż po drodze były również testy na innych hostingach, ale niestety nie wszystko u nich działało np: mod-rewrite, który jest podstawą działania katalogu KCS.

Dzięki Maxxi za ogromny wkład Twojej pracy przy przenoszeniu katalogu i forum.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ja od początku kiedy KCS zaistniał na hostingu fc.pl nie byłem do tej firmy przekonany, chociażby ze względu na ich ceny Shocked

Może jakos pomogę (w małym stopniu) to polecam hosting www.vel.pl Smile Tylko nie wiem czy się zgodzą. A może spróbujecie poprosić o sponsorowanie przez home.pl?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

extendet napisał:
A może spróbujecie poprosić o sponsorowanie przez home.pl

Nigdy więcej sponsorowanych hostingów. Fc.pl nas sponsorował i potraktowali nas jak "13 latków bawiących się w katalogowaniem stron". Jesteśmy poważnymi ludzmi i jeżeli komuś wydaje się inaczej to dziękujemy mu za współpracę. Sponsorowane konta mają wielki minus - nie wiesz kiedy ci podziękują. Stać nas na opłacenie przyzwoitego hostingu, który zapewni nam stabilną pracę katalogu i forum KCS. Fc.pl nie jest takim hostingiem - niestety ich serwery są za "cienkie" i nadają się jedynie pod blogi 13 latek, bo przy katalogu i forum ze sporą oglądalnością wymiękają i nie wytrzymują obciążenia.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Super, że wróciliście bo wczoraj nudziłem się jak widziałem co chwilę brak dostepu do forum i katalogu. Albo mi się zdaje, albo na obecnym hostingu wszystko działa o wiele szybciej?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Wiem ile to pracy, ważne abyście byli zadowoleni z usługi.
Życzę powodzenia i zadowolenia.
Byłem nieco zdezorientowany wczoraj.
Widać nie na bieżąco śledzę forum. Confused

Ja wczoraj skutecznie rozwaliłem system z własnej nie przymuszonej woli.
Dwa dni pracy, aby to wszystko poukładać. Crying or Very sad
PS
Nie mogę jedynie zarejestrować Jurija programu do robienie miniaturek.
Mam ID i Code i po chęci zarejestrowania otrzymuję komunikat Incorrect Registration Code!
Już pisałem do Jurija, może się odezwie.Crying or Very sad
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dobrze ze mowisz martinie ze fc.pl to badziew i ja zaczynam miec problemy z transferem i szukam czegos nowego i myslalem o fc . chociaz jak sie zorientuje to postawie strone w szwecji .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Przetestuj to: http://www.i365.pl/i365/hotserver.php Serwer w Nieczech!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

testowalem i356.pl wlasnie skonczyl mi sie okres testowy . Nie pasuje mi to wogole , chyba za bardzo sie przyzwyczailem do directadmina Smile znalazlem jeszcze cos takiego : http://www.host1.pl/hosting.html
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak się przyzwyczaiłeś do directadmina to polecam ci az.pl Wink
Osobiście przyjemniejszy w obsłudze jest cPanel.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

w az.pl nie maja takiego konta jak dla mnie , albo nie znalazlem Smile poczekam na wasze opinie jesli idzie o az.pl
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

ja od poczatku sceptycznie bylem nastawiony do hostingu fc.pl, tym bardziej jak wiele razy trafilem na pady ich serwera Wink O Az.pl wiele slyszalem, ale byly to sprzeczne opinie: jedni zachwalali, inni odradzali Rolling Eyes W praniu wyjdzie jaki to hosting Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pgt
PostWysłany: 02 Wrz 2006, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 62

Skąd: ?ód?

Ja tam miałem kiedyś złe doświadczenia z az.pl.
Okazało się, że admin blokował adresy IP botów wyszukiwarek i okazało się że ciężko było jakąś stronę zaindeksować, ale mam nadzieje że od tego czasu (1,5 roku temu) wiele na dobre zmieniło się w az.pl i nie będziecie mieli złych doświadczeń.
_________________
:: Przyjazny Katalog Stron

:: Hotele SPA - nowy, lepszy portal SPA

:: Szczurki, Myszy, Chomiki i inne Gryzonie w Katalogu Stron - Szczurki.pl

:: Sale konferencyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Przenoszenie Katalogu KCS i forum na inny hosting
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group