Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Katalogowanie stron - wystarczy?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalogowanie stron - wystarczy? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Grosek_2002
PostWysłany: 07 Wrz 2006, 17:46    Temat postu: Katalogowanie stron - wystarczy? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 27

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Groszkowo

Czy same katalogowanie...
Dziennie dodaje do 5 katalogów o PR=3/4/5
starczy aby mieć wysoką pozycje w google?
_________________
:'(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dkint
PostWysłany: 07 Wrz 2006, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Odpowiadając na pytanie moim zdaniem nie, mam kilka zrobionych przeze mnie stron, które są na pierwszej stronie w google a ilość katalogów w jakich sa wynosi 0 (zero, null ...) ... pomyśl nad frazami jakie cię interesują i popracuj nad kodem ... Umieść słowa kluczowe w parametrach alt zdjęcia, tytule strony, w nazwach plików grafik i zdjęć itp ...



pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 08 Wrz 2006, 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

a czy same cegły weystarczą, zeby postawic dom Question Nie Idea sa tylko jednym z najistotniejszych elementow, podobnie jak w przypadku pozycjonowania katalogi SEO Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 08 Wrz 2006, 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Potwierdzam to co napisali inni. Katalogowanie stron, to tylko jeden z elementów pozycjonowania. Same katalogi NIE wystarczą.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 08 Wrz 2006, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


Potwierdzam to co potwierdzil Martin Cool

pozdr
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 08 Wrz 2006, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Grosek_2002, na jakie frazy?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pozycjoner.org
PostWysłany: 09 Wrz 2006, 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


Katalogowanie ma niewiele wspólnego z profesjonalnym SEO. Jest to raczej sposób dla początkujących, którym brak doświadczenia, wiedzy i środków, by profesjonalnie wypozycjonować stronę, więc dodają ją do katalogów, gdyż to zadanie wymaga jedynie znajomości elementarnych podstaw SEO. Przy mało popularnych frazach osiągnięcie wysokich pozycji posiłkując się wyłącznie katalogami (w rozważny i przemyślany sposób) nie jest trudne, niestety przy bardziej obleganych słowach zdobycie i utrzymanie przez dłuższy czas wysokiego miejsca jest praktycznie niemożliwe (w polskich realiach).
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 10 Wrz 2006, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

pozycjoner.org napisales "w poslkich realiach"... Znaczy to, ze Polacy sa liderami w tej dziedzinie? Jesli tak, to juz nie dziwi mnie, dlaczego po wpisaniu np. "Break dance" polskie strony stoją najwyzej. Myslalem, ze to Google dostosowuje wyniki do kraju, z ktorego szukam, mimo, ze wybieram opcje "Szukaj w internecie" Rolling Eyes
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pozycjoner.org
PostWysłany: 10 Wrz 2006, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


szuman napisał:
pozycjoner.org(...) Jesli tak, to juz nie dziwi mnie, dlaczego po wpisaniu np. "Break dance" polskie strony stoją najwyzej. Myslalem, ze to Google dostosowuje wyniki do kraju, z ktorego szukam, mimo, ze wybieram opcje "Szukaj w internecie" Rolling Eyes

Widocznie niewiele wiesz o funkcjonowaniu Google'a. Zauważ, że jeśli zaznaczasz "Szukaj w Internecie" lub nawet korzystasz z Google.com, to i tak dopóki masz polski IP, do polecenia wyszukiwania dodawany jest parametr hl=pl (google.pl/search?hl=pl&c2coff=1&q=break+dance&btnG=Szukaj&lr=), co powoduje wyświelenie na pierwszych miesjcach stron w języku polskim.
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

pozycjoner.org, o tym od dawna wiedzialem, ale chcialem sie upewnic, bo bardziej logiczne wydaje mi sie prezentowanie wynikow szukania w internecie wlasnie bez uwzglednienia kraju, z ktorego pochodzi IP (globalnie to globalnie) Wink Samo przekierowanie z .com na .pl o czyms swiadczy. Fakt, ekspertem od G nie jestem i dlatego wlasnie zapytalem Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


Cytat:
lub nawet korzystasz z Google.com, to i tak dopóki masz polski IP, do polecenia wyszukiwania dodawany jest parametr hl=pl (google.pl/search?hl=pl&c2coff=1&q=break+dance&btnG=Szukaj&lr=), co powoduje wyświelenie na pierwszych miesjcach stron w języku polskim.


z tym sie nie zgodze - sprawdzilem jesli uzywasz google.com i masz ustawiony jezyk angielski to wyniki masz z hl=en bez wzgledu na IP
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grosek_2002
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 27

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Groszkowo

dobra już wiem ADMIN zablokuj ten temat bo już jakieś głupoty tu są pisane żeby sobie tylko nawbijaś postów Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
:'(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie głupoty i wez sie zachowuj ile ty masz lat jak nie widzisz tu nic ciekawego zamknij oczy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grosek_2002
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 27

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Groszkowo

pytałem o samo katlogowanie reszte mam [cenzura].
_________________
:'(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 12 Wrz 2006, 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Said czyli nie po IP, a jezyku systemu Rolling Eyes no, ale zawsze pozostaje link "Google.com in English" ponizej pola wyszukiwania Wink

tylko czy angielski jezyk daje miarodajne wyniki, czy z kolei "faworyzowane" beda strony anglojezyczne? Razz
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Katalogowanie stron - wystarczy?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group