Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Darmowa promocja - katalog stron internetowych

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Darmowa promocja - katalog stron internetowych « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
vorn
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 13:09    Temat postu: Darmowa promocja - katalog stron internetowych Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 2


Cześć! Chce wam przedstawić dwa nowe katalogi, które umożliwią łatwe i szybkie pozycjonowanie waszych stron!.

1. katalog stron internetowych
2. katalog SEO

Są to nowe katalogi więc czym wcześniej się wpiszecie tym wyżej będziecie !.

Pozdrawiam i w kontakcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

napewno sie wypozycjonujemy w katalogach o pr n/a zaindexowanych 0 takiego da nam kopa w wynikach ze na sexy wyjdziemy na 1 strone
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Za bardzo się nie postarałeś z tymi katalogami. Zwykłe qlweby bez najmniejszych modyfikacji. Nawet nie ma mod-rewrite.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 12 Wrz 2006, 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

a ja se dodalem i se jutro sprawdze czy bede na pierwszym miejscu n Spieszylem sie przeciez Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 12 Wrz 2006, 06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
a ja se dodalem i se jutro sprawdze czy bede na pierwszym miejscu

Laughing

------------------------------------------------------------------------------

vorn czy podkategorie, które masz w swoich katalogach od kogoś kupiłeś lub przeniosłeś z innego katalogu? Jest sporo podkategorii całkowicie nie pasujących do kategorii głównych.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 12 Wrz 2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Martin napisał:
czy podkategorie, które masz w swoich katalogach od kogoś kupiłeś lub przeniosłeś z innego katalogu

Patrząc po podkategoriach i ilości jaką ma zrobioną w nowym katalogu to pewnie kupił podkategorie na allegro Laughing
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Rolling Eyes po chwili zastanowienia stwierdzam, ze to chodzilo o wyzsza pozycje w katalogu, a nie w Googlach Razz Ale co tam, kilka slow krytyki i przynajmniej mod-rewrite jest Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


szuman napisał:
po chwili zastanowienia stwierdzam, ze to chodzilo o wyzsza pozycje w katalogu, a nie w Googlach

Raczej żeby być w google na pierwszym miejscu to nie wystarczy dodać się do pierwszego katalogu i to nowego katalogu. No ale myślę, że o tym wiesz doskonale Laughing
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

JankesM myslalem tak do momentu przeczytania pierwszego posta w tym temacie Laughing byl taki przekonywujacy... Laughing
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vorn
PostWysłany: 14 Wrz 2006, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 2


Cytat:
Za bardzo się nie postarałeś z tymi katalogami. Zwykłe qlweby bez najmniejszych modyfikacji. Nawet nie ma mod-rewrite.


Najważniejsze w katalogu to:
1) łatwe dodawanie
2) szybka moderacja
3) ilość BL
Wygląd jest potrzeby jeśli posiadasz docelowy target np.: graczy.
Standardowy wygląd umożliwia łatwą i szybką (odruchową) nawigacje.

Cytat:
napewno sie wypozycjonujemy w katalogach o pr n/a zaindexowanych 0 takiego da nam kopa w wynikach ze na sexy wyjdziemy na 1 strone


Jeśli teraz się wpiszesz będzie pierwszy w pod-kategorii. W przyszłości gdy nowy katalog zmieni się w stary będziesz miał moc – proste?.

Cytat:
vorn czy podkategorie, które masz w swoich katalogach od kogoś kupiłeś lub przeniosłeś z innego katalogu? Jest sporo podkategorii całkowicie nie pasujących do kategorii głównych.


Kategorie oraz pod-kategorie są kopią z qlweb.info. Ciągle wprowadzam modyfikacje.. jednak szczerze mówiąc jest tego duża a ja mam mało czasu ;].

Pozdrawiam i w kontakcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 14 Wrz 2006, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


vorn napisał:
Najważniejsze w katalogu to:
1) łatwe dodawanie
2) szybka moderacja
3) ilość BL

Dodatkowo przyjazne linki (mod-rewrite), które lubią roboty i usprawnia to indeksację.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Darmowa promocja - katalog stron internetowych
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group