Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Boost Directory - dodaj stronę

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Boost Directory - dodaj stronę « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
mkr
PostWysłany: 14 Wrz 2006, 17:29    Temat postu: Boost Directory - dodaj stronę Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 18


Zapraszam do jeszcze ciepłego katalogu stron Boost Directory

http://www.pl.boostdirectory.net/

Moderowany, Mod_rewrite, Bez erotyki, Miniaturki, Darmowy dla PR>2, Autorski



Sugestie mile widziane

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 14 Wrz 2006, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Akceptowałem dzisiaj Twój wpis w Katalogu KCS -> Katalog Stron Boost Directory stąd zapoznałem się już z katalogiem i spodobał mi się na tyle, że dałem bardzo wysoką ocenę jak na katalogi stron znajdujące się w KCS. Katalog robi bardzo dobre wrażenie zarówno wizualne jak i funkcjonalne! Boost Directory jest ciekawie wykonany i zastosowałeś sporo interesujących rozwiązań przy zgłaszaniu strony.
Good

Dodałem kilka swoich stron do katalogu, ale tylko w przypadku 2 zgłoszeń otrzymałem maila z linkiem do potwierdzenia. Do pozostałych nie mam informacji (maila).
Cytat:
Strona znajduje się już w katalogu

Przy próbie dodania raz jeszcze mam informację, że wpis jest w katalogu.
Cytat:
Strona została zgłoszona do katalogu boostdirectory. Masz 7 dni na potwierdzenie chęci dodania wpisu.

Jeżeli nie otrzymałem maila do potwierdzenia to jak mam w ciągu 7 dni to potwierdzić?

Jest probem z RSS w Twoim katalogu:
Cytat:
Błąd parsowania XML: nie znaleziono elementu
Obszar: http://www.pl.boostdirectory.net/rss.xml
Numer linii 1, kolumna 1:


Powodzenia w moderowaniu Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 14 Wrz 2006, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

na pio widzilem Smile bardzo udany katalog tylko ten wymagany opis za długi zdziebko
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 02:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

podoba mi sie ten katalog Very Happy nareszcie jakas fajna odmiana po tych wszystkich qlwebach i otwartych mini Wink poprzednim katalogiem, do ktorego dodanie strony sprawilo mi frajde byl KCS i pol roku przyszlo mi czekac na ciekawy, atrakcyjny katalog Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Potwierdzam opinie kolegów - KATALOG WYKONANY NA WYSOKIM POZIOMIE!
Good
p.s. czy jest zrobiony na ajax?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Robi wrażenie katalog pod kątem funkcjonalności. Czym są robione miniaturki w katalogu - automat czy ręcznie jak w KCS?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Super katalog! Miałam własnie takie samo pytanie jak zadał JankesM więc wyedytowałam wpis, żeby nie dublować pytań. Ciekawią mnie miniaturki, bo większość używa z MSN, ale już niedługo może też nie być za free jak alexa. W tym katalogu są lokalne miniaturki, więc albo są ręcznie robione albo generowane online na serwerze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolek
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


Katalog może i OK, ale nie podoba mi się płatność w katalogu i okres jaki strona będzie znajdowała się w katalogu. To znaczy przy opłaceniu pakietu Premium (9 PLN + VAT) wpis dodawany jest natychmiast, ale wielki minus to okresowe utrzymania wpisu w katalogu przy płatności to 24 miesiące. Przy darmowym wpisie okres utrzymania wpisu w katalogu do 12 miesięcy. A po tym okresie co będziesz usuwał wpisy, czy wymagał kolejnej płatności? Nie podoba mi się to, bo skoro ktoś np: zapłaci 10 zł z VAT za wpis to powinien być na stałe. W Katalogu KCS płaci się 2 lub 3 zł i po opłaceniu wpis jest na stałe. Okresowe wpisy są OK, ale przy bazach np: ośrodków turystycznych. Przy stronach internetowych mogę się założyć, że po tym okresie nikt nie będzie więcej płacił za przedłużenie wpisu w katalogu i np: z 5000 wpisów w katalogu będziesz miał 1/3 wpisów i spadniesz z ilością zaindeksowanych podstron. Zrezygnuj z tego okresowego utrzymywania wpisów, bo to według mnie nie zda to egzaminu i nie będzie opłacalne dla obu stron przy zwykłym katalogu stron internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Zgadzam się z opinią Karolka, że terminowość wpisów w katalogu to bardzo złe rozwiązanie. To katalog stron a nie baza wizytówek firm (katalog firm). Firmy stać na płacenie za obecność wpisu co rok czy dwa, ale osoby prywatne nie będą Ci płaciły co 2 lata za przedłużenie obecności strony w Twoim katalogu. Jeżeli już to stały link! Jest zbyt dużo katalogów w polskim internecie i takie terminowe wpisy nie będą miały powodzenia na dłuższą metę.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkr
PostWysłany: 16 Wrz 2006, 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 18


JankesM napisał:
Czym są robione miniaturki w katalogu - automat czy ręcznie jak w KCS?
miniaturki - własny projekt. Miniaturki w 1 - 24 godzin. Narazie na mój użytek i testowo w katalogach SEODiR. Za niewielką opłatą za "transfer" moge kilku osobom udostępnić generowanie miniaturek dowolnych rozmiarów i typów.Cena ~3 PLN = ~200 miniaturek JPG65% 160x120px przy użyciu Cache na swoim serwerze(Udostępniam gotowe funkcje). Ale przy małych stronach można samemu za darmo np: webswoon czy web2image

kameleon napisał:
p.s. czy jest zrobiony na ajax?
Od strony usera narazie nie. Będzie edycja + dodatki na ajax. Od strony administracyjnej tak w 80%.



kameleon napisał:
Terminowość wpisów w katalogu to bardzo złe rozwiązanie.
Pozwala utrzymać katalog w dobrym stanie. Żeby nie był zaśmiecony. Termin to Minimum 24 miesiące. Po tym czasie usuwane będą tylko te wpisy, które znajdują się w "przerośniętych" kategoriach. Oczywiście w pierwszej kolejnosci usunięte zostały by wpisy darmowe. Przerośnięta kategoria to np: Firmy w tym katalogu

koniu napisał:
wymagany opis za długi zdziebko
To dla dobra waszych stron Wink Google lepiej indeksuje strony z 250-500 znaków niż 50 -80 jak mam w swoich qlwebach srednia. Szczególnie ważne dla stron "Premium", które mają własną podstrone (np: Crimson Creation). A niedługo będą mogły stworzyć tam tzw. Presell Page z większą ilością swoich linków.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Boost Directory - dodaj stronę
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group