Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] MegaPaka skryptow ponad 160Mb za tak niewiele!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ sprzedam ] MegaPaka skryptow ponad 160Mb za tak niewiele! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
manhattanmaniac
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 19:40    Temat postu: MegaPaka skryptow ponad 160Mb za tak niewiele! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 5


Nieaktualne prosze admina o usniecie teamtu

Ostatnio zmieniony przez manhattanmaniac dnia 11 Sty 2007, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 21 Wrz 2006, 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

no ciekawe, ciekawe Smile Tyle szukania i testowania z głowy w zamian za marne 15 zł Smile Wspaniała cena Smile Tylko po cholere mi te skrypty? Nie jestem jeszcze az tak pozbawionym zajęć czlowiekiem, aby stawiac jakies sto stron tylko dlatego, ze byla okazja kupic skrypty do ich stworzenia... fajnie, fajnie, ale jak potrzebuje konkretnego skryptu, to go szukam - tak jak ty to zrobiles. I fajnie byloby miec jakis wlasny youtube czy fotosik, tylko kto mi serwer na to oplaci? No, ale mimo wszystko zycze ci chetnych, ktorzy zamiast isc wieczorkiem na piwo beda woleli uruchamiac wlasne google i sprzedawac domeny Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
futro
PostWysłany: 23 Gru 2006, 19:04    Temat postu: odpowiedź Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 1


Kiedy wreście dostane odpowiedź na e-mail hajbert.ekspres@vp.pl lub gg. 4753981 o skryptach gdzie wpłacić itd.??
Czekam już ponad tydzień!!
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] MegaPaka skryptow ponad 160Mb za tak niewiele!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group