Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » stara domena, nowy serwer...a co z pozycja??

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 stara domena, nowy serwer...a co z pozycja?? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
rfelijak
PostWysłany: 27 Wrz 2006, 12:34    Temat postu: stara domena, nowy serwer...a co z pozycja?? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 2


Witam

Chce przeniesc stronke na inny serwer (z home.pl na nazwa.pl)
i zastanawiam sie jak zmieni sie pozycja mojej strony.
Czy w ogole sie zmieni??

Z gory dzieki za info

Pozdrawiam
RF
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mkr
PostWysłany: 27 Wrz 2006, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 18


Nie zmieni się. Przenosiłem 8 stron nie było zmian w pozycjach. Oczywiście domeny bez zmian.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 28 Wrz 2006, 04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jeśli zmieniasz adres (domenę) to zrób przekierowanie 301, by poinformować roboty wyszukiwarek o zmianie Smile

http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=102
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rfelijak
PostWysłany: 28 Wrz 2006, 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 2


Dzieki wielkie za pomoc

Pozdrawiam
RF
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 28 Wrz 2006, 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Chyba raczej tylko przy zmianach w kodzie strony spada pozycja, bo Google zaczyna reindeksować zaindeksowane strony.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » stara domena, nowy serwer...a co z pozycja??
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group