Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Photoshop - retusz zdjęcia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Photoshop - retusz zdjęcia « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
alaska
PostWysłany: 10 Lip 2007, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 20

Skąd: Warszawa

Dokładnie tak. Poza tym pokolenie reality show i głupiej telewizji. Świat się zmienia, wartości też ulegają zmianie. Niestety człowiek co raz częściej sam sobie szkodzi. Rozwój i postęp mają swoje ciemne oblicze chyba najbardziej w tej ślepocie tłumu. A co do dzieci i nastolatków - to w ogóle temat rzeka. Świat staje na głowie! Jak się widzi co dzieci potrafią zmajstrować....delikatnie mówiąc. Shocked
_________________
.psd najlepszy w Polsce magazyn dla grafików komputerowych
www.psdmag.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 10 Lip 2007, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

mnie ogólnie denerwuje ta cała sztuczna subkultura. Często np. na imprezach pojawiają się cholernie wytapetowane panienki, to wtedy z kumplem (on też na takie upiększanie jest cięty) robimy na głos zakłady: ile pryszczy, piegów i innych cudów ukryła pod pudrem, ile siwych włosów pod farbą, o ile centrymetrów je przedłuzyła, jakiego kleju używa do tipsów itp. Wink Może to brzmieć chamsko, ale ile warta jest sztuczna uroda, kiedy pójdzie się razem pod prysznic albo basen? Wolę mniej hollywoodzką, ale zdrową i naturalną kobietę, niż wymalowaną, wypudrowaną, wychudzoną kukłę.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 10 Lip 2007, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

szuman napisał:
ile warta jest sztuczna uroda, kiedy pójdzie się razem pod prysznic albo basen? Wolę mniej hollywoodzką, ale zdrową i naturalną kobietę, niż wymalowaną, wypudrowaną, wychudzoną kukłę.


Szuman, całkowicie się z tobą zgadzam! Smile
Kolesie bujający się po mieście z takimi laskami nie biorą poprawki na to że za kilkanaście lat nie będzie się dało patrzeć na tę dziewczynę gdy jest bez makijażu. I choćby nie wiem jak często te panienki zmieniali, to w końcu wylądują na starość z jakąś poharataną bruzdami purchawą.

Umiar zdrowa rzecz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 10 Lip 2007, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

haha, przemo85, dokładnie Smile BMW, a w nim wymalowana ozdoba do auta w wieku 17-20 lat i pełen lans na mieście i w modnych miejscach Wink Ale swoją drogą niektórzy goście wcale nie sa lepsi od dziewczyn: mówie o tych, którzy koksują ile wlezie, a w wieku 25-30 lat wątroby dziurawe i stawy się sypią. To efekt lansowanego przez media wizerunku atrakcyjności Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 31 Sie 2007, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Photoshop czyni cuda n

Nic prostszego. Tutaj macie jak zrobić coś podobnego:
Photoshop tutorial - retusz twarzy a'la Glamour

Jeszcze to:
Jak zmienić rysy twarzy w Photoshopie

Po przerobieniu tych dwóch tutoriali, będziecie umieli robić takie cuda na własnym PC.
Stronka nieciekawa, ale tutoriale wręcz przeciwnie Wink

Pozdro.


Ostatnio zmieniony przez voy-tech dnia 04 Paź 2007, 00:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2007, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Efekt jest naprawdę świetny. Po poprawkach widzę bardzo ładną dziewczynę, a przed... zupełnie przeciętną, mimo że to tylko szczegóły.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 31 Sie 2007, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Eh, ostatnio przez cały tydzień musiałem retuszować prawie 20 zdjęć do katalogu z bielizną. 10-12 godzin dziennie. Koledzy z pracy sobie żartowali "stary ty to masz robote" a mi wcale do śmiechu nie było Confused

To naprawdę ciężka praca, tym bardziej jak termin siedzi na karku a do retuszu całe ciała a nie tylko twarz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2007, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Wierzę Wink Na tutorialach wszystko wygląda tak prosto, a nie jest już tak łatwo samemu coś ciekawego zrobić. Dzisiaj kombinowałam z pewnym efektem we flashu i się zacięłam już na początku Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 25 Wrz 2007, 06:13    Temat postu: Re: Photoshop - retusz zdjęcia Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

max napisał:
http://www.campaignforrealbeauty.ca/bblank.asp?id=6895

Bez komentarza


a oto parodia tego: http://uk.youtube.com/watch?v=7-kSZsvBY-A Laughing
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Photoshop - retusz zdjęcia
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group