Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nowy Redaktor Katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Nowy Redaktor Katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 18 Lip 2005, 08:08    Temat postu: Nowy Redaktor Katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dla osób, którzy przeglądają nie tylko forum ale i Katalog ciekawych Stron jest to już znana sprawa. Pojawił się nowy Redaktor Katalogu KCS, który już zaczął działać - jednak na razie w sprawach widocznych dla innych Redkatorów.
Nowa osoba w naszym składzie to Jurij, kontakt do niego jest na stronach Katalogu: http://kataloog.info/kontakt.php
Wiele osób odwiedzających forum zna go z innej strony - teraz będziecie mogli poznać go również od strony redagowania Katalogu.

Wiele osób pisze do nas maile z pytaniami o możliwość przyłączenia się do osób redagujących Katalog KCS. Odpowiem wszystkim przytaczając treść odpowiedzi wysyłanej do osób, które piszą do nas w tej sprawie:
Cytat:
Na obecną chwilę katalog wciąż powstaje - jest zmieniany - moderowany i usprawniany.
Jeżeli w przyszłości Katalog rozrośnie się to będziemy na pewno potrzebowali pomocy. Jak będzie taka sytuacja - to na pewno zostanie umieszczona informacja na stronach Katalogu KCS i Forum w widocznym miejscu.
Na dzień dzisiejszy zapraszamy do przeglądania stron w zbiorach Katalogu - zachęcając swoich znajomych ze stronami WWW (ciekawymi) do zgłaszania nam swoich stron. Oprócz tego zapraszamy do czynnego udziału i udzielania się w życiu forum: http://forum.kataloog.info/
Tam czynnie udzielający się użytkownicy mają szanse zostać Moderatorami.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 03 Sie 2005, 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Z tego co zauważyłam to kolega Jurij coś się chyba nie udziela zarówno w życiu Katalogu jak i Forum - nawet nie ma tutaj swojego konta...chyba, że ukrywa się pod innym loginem. Jak widać najbardziej aktywny jest tutaj Martin (jestem pełna podziwu nad ilością postów - profesjonalizmem wypowiedzi, przyjacielskim podejściem do ludzi - stara się odpowiadać na każde pytanie - gratulacje zarówno pomysłu na katalog ciekawych stron jak i komunikatywność z ludzmi Smile
Maxxi - chyba pozostaje w cieniu i zajmuje się chyba bardziej technicznie sprawami forum - raczej jak na admina nie za dużo się udziela Smile No ale zauważyłam niezłe zdolności graficzne oraz do banerów, które są w Katalogu - podziwiam zdolności graficzne bo ja jestem z tego cienka - gratulacje wiedzy technicznej graficznej Smile

Mam nadzieję, że mnie nie zbanujecie za tego posta Very Happy W końcu to jest forum i każdy ma prawo do kilku słów od siebie Smile OCzywiście wszystko pisane jest od szczerze....

GRATULACJE KATALOGU CIEKAWYCH STRON

Katalog naprawdę się szybko rozwija i coraz więcej stron jest w zbiorach Katalogu. Niektóre strony nawet nie miałam okazji do tej pory zobaczyć - dzięki Katalogowi stało się to możliwe...rewelacja!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 03 Sie 2005, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jurij jest osobą spokojną z natury - kto go zna wie, że taki jest. Przez cały czas Jurij pracuje nad optymalizacją kodu strony, aby wszystko działało szybciej i sprawniej. Redaktor Katalogu to nie zawsze musi być osoba zauważalna Smile najczęściej siedzi się przy komputerze i szpera w kodzie PHP lub modyfikuje się coś w bazie danych np: MySQL - to nie jest widoczne dla Was - jednak ma wpływ na pracę i funkcjonowanie stron które przeglądacie i na których się znajdujecie. Troche pobroniłem Jurija Smile A co do obecności na forum to na razie go tutaj nie ma - jednak jeżeli chcecie znać wszystkich redaktorów to postaram się, żeby się pojawił od czasu do czasu również na tym forum Cool

Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej osoby Smile Faktycznie dużo się udzielam zarówno na forum jak i w Katalogu KCS. Może nie każdy wie, ale pomysł Katalogu narodził się poprzez sugestie, które były wpisywane na mojej prywatnej stronie: www.borkowscy.pl
adres sygestii: http://www.borkowscy.pl/sugestie/index.php
Miał to być domowy Katalog ze stronami, które odwiedzam - jednak przerodziło się to jak widzicie w duży projekt w który zaangażował się też bardzo dużo Maxxi - grafika i banery to wszystko jego zasługa. Nie każdy o tym wie dlatego o tym piszę. Ja przygotowałem kod PHP + bazy danych MySQL i funkcjonowało to na początku pod adresem http://katalog.borkowscy.pl/ w wizualnej postaci podobnej jak sugestie. Maxxi pięknie to oprawił i mamy obecną postać Kataloogu Smile
Tak więc narodziny Katalogu KCS były w zamiarach bardzo skromne - rzeczywistość i rosnąca popularność Katalogu przerosła nasze oczekiwania.

Tak w skrócie to napisałem, nawiązując też do Twoich słów o Maxxi, który naprawdę bardzo dużo robi - forum również zostało postawione przez niego - on ściąga moduły i uwaktualnienia do wzbogacania funkcji forum. To jest naprawdę bardzo dużo pracy, która nie do końca jest widoczna kto co robi Smile Myślę, że troszkę rozjaśniło się co i czym się zajmujemy. Dziekujemy za miłe słowa!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bronti
PostWysłany: 08 Wrz 2005, 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 6

Skąd: Warszawa

Jurij jest OSTOJA SPOKOJU jedyna prawdziwa jaką poznałem;-)

Pozdrawiam
_________________
bo tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 08 Wrz 2005, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zgadza sie Bronti - bardziej spokojnego i opanowanego czlowieka jak Jurij nie poznalem do tej pory Smile
Chcialbym byc taki opanowany jak ON Cool
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lonia
PostWysłany: 08 Wrz 2005, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 570

Skąd: Warszawa

hehe ja nie chcialabym byc w czyjejs skorze jak Jurij sie zdenerwuje i przestanie byc taki opanowany n
_________________
Pozdrawiam
Lonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Horche
PostWysłany: 12 Wrz 2005, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Jurij von MIMEDefang. Laughing Laughing Laughing
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Martin
PostWysłany: 01 Paź 2005, 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

No i wreszcie Redkator Katalogu KCS Jurij pojawił się w naszym gronie na forum Cool

WITAMY Exclamation
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nowy Redaktor Katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group