Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » zgłoszenie witryny a akceptacja

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 zgłoszenie witryny a akceptacja « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
M.Mijalski
PostWysłany: 03 Lis 2006, 14:00    Temat postu: zgłoszenie witryny a akceptacja Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 8


Witam,

Zgłosiłem już witryne www.terroryzm.com do katalogu pare raze i nie wiem z jakiej przyczyny nie została zaakceptowana lub zgłoszenie nie doszło ponieważ żadnego maila nie otrzymałem.

Pozdrawiam,
Maciej Mijalski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 03 Lis 2006, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

moderator prawdopodobnie ja odzucil !
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M.Mijalski
PostWysłany: 03 Lis 2006, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 8


no dobrze ale na jakiej podstawie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 03 Lis 2006, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

na podstawie własnej oceny i opinii . Spróbuj dodać jeszcze raz . I czekamy na wypowiedz któregoś moderatora Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 03 Lis 2006, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nieczytelna. to taka moja opinia. na takiej stronie posiedzisz z 3 minuty i masz dosyc wpatrywania sie w literki....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M.Mijalski
PostWysłany: 03 Lis 2006, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 8


jak ma sie kiepski monitor to juz nie moja wina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 03 Lis 2006, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

mnie osobiście ona tez sie nie podoba , ale może zaakceptują. widze postawe moje najpiękniejsze i och ach
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M.Mijalski
PostWysłany: 03 Lis 2006, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 8


nie mowie ze moje napiekniejsze i wogole ale nie rozumiem decyzji odsnosnie akceptacji strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 03 Lis 2006, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hmmmm. moze moj monitor nie jest najlepszy... fakt... podobno wyszly juz jakies lepsze, no ale nie bede zmienial przeciez miesiecznego monitora na nowy nie? Wink

stary, piszac nieczytelna mam na mysli iz nie sa zamazane literki albo ze nie zalozylem okularow ze szklami -9 tylko iz szary na czarnym jest malo czytelny. strony powinny byc generalnie jasne jesli ma sie na nich siedziec dluzej niz minute. a czarny jest dobry do galerii i innych takich
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pepej
PostWysłany: 03 Lis 2006, 20:01    Temat postu: Re: zgłoszenie witryny a akceptacja Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

M.Mijalski napisał:
Witam,

Zgłosiłem już witryne www.terroryzm.com do katalogu pare raze i nie wiem z jakiej przyczyny nie została zaakceptowana lub zgłoszenie nie doszło ponieważ żadnego maila nie otrzymałem.

Pozdrawiam,
Maciej Mijalski


a ja się zastanawiam nad jej usunieciem z czytnika RSS www.axv.pl Po pierwsze kanał nie działa od kilku dni, a po drugie w kanale trafiaja sie jakieś dziwne texty z krzakami i spam !!! http://axv.pl/rss,64.html jeśli takie kwiatki (np "Razr Ringtones" - ostatni wczytany news) bedą sie powtarzać to usunę kanał na dobre. Nie tedy droga !!!
_________________
Czytnik RSS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 03 Lis 2006, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

M.Mijalski napisał:
nie mowie ze moje napiekniejsze i wogole ale nie rozumiem decyzji odsnosnie akceptacji strony.


decyzja jest podejmowana przez moderatorów nie przez nas . My jesteśmy cześcia tej społeczności . Jeżeli moderator katalogu uważa ze strona nie jest ciekawa to jej nie doda a kryteria oceny są różne . Martin wspominał o :
- ciekawej zawartości merytorycznej
- braku spamu ect
-ładnym dezajnie

( jak cos martinie popraw moja liste )
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M.Mijalski
PostWysłany: 03 Lis 2006, 21:04    Temat postu: Re: zgłoszenie witryny a akceptacja Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 8


Faktycznie mielismy problem z kanalem RSS od wiadomosci ale to zostalo poprawione i juz nie powinno miec wiecej miejsca

pepej napisał:
M.Mijalski napisał:
Witam,

Zgłosiłem już witryne www.terroryzm.com do katalogu pare raze i nie wiem z jakiej przyczyny nie została zaakceptowana lub zgłoszenie nie doszło ponieważ żadnego maila nie otrzymałem.

Pozdrawiam,
Maciej Mijalski


a ja się zastanawiam nad jej usunieciem z czytnika RSS www.axv.pl Po pierwsze kanał nie działa od kilku dni, a po drugie w kanale trafiaja sie jakieś dziwne texty z krzakami i spam !!! http://axv.pl/rss,64.html jeśli takie kwiatki (np "Razr Ringtones" - ostatni wczytany news) bedą sie powtarzać to usunę kanał na dobre. Nie tedy droga !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurij
PostWysłany: 04 Lis 2006, 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


Wlasnie. Kazdy z moderatorow ocenia inaczej. Prawdopodobnie trafiles na Martina. Jedynie moge zgadywac, czemu strona nie zostala zaakceptowana, Martina chwilowo nie ma, ale ja wroci to zapewnie cos powie na ten temat.

Ale ja bym nie zaakceptowal juz za to
Cytat:
Jesteśmy największym polskim serwisem internetowym poświęconym zagadnieniu międzynarodowego terroryzmu



IMHO, wyglada to nie powaznie Sad
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
M.Mijalski
PostWysłany: 04 Lis 2006, 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 8


Cytat:
Jesteśmy największym polskim serwisem internetowym poświęconym zagadnieniu międzynarodowego terroryzmu


Za to ? Taka jest prawda wspolpracujemy z MSWiA , WP, ŻW i innymi instytucjami państwowymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 04 Lis 2006, 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

System został wyłÂšczony. Proszę uregulować należno�ć w celu otrzymania działajšcego systemu

tak wyglada twa strona obecnie Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » zgłoszenie witryny a akceptacja
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group