Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pozycjonowanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
pepej
PostWysłany: 09 Lis 2006, 15:30    Temat postu: Pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

Mam dostęp do kilku stronek, które kiedys tworzyłem i zastanawiam sie na wstawieniem na nich ukrytych linków do mojej witryny, Stronki mają PR1 czasami PR2 i praktycznie żadnych linków wychodzacych, a kilka z nich lezy na tym samym serwerze co moja strona . Czy kilka linków wychodzacych ze stron o PR1 jest w stanie podnieść pozycje strony z PR2 ?

Z tego co wyczytalem to google traktuje ukryte linki jako spam, kto na tym ucierpi gdyby google sie dopatrzyło, strona pozycjonowana, czy odsyłajaca ?

czy ten link bedzie uznany jako spam ?
<a href="strona.pl" style="font-size: 0pt;">anchor</a>
_________________
Czytnik RSS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
DeJk_SEBA
PostWysłany: 09 Lis 2006, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

yyy... nie wiem ale nie lepiej ukryć linków w obrazkach?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
pepej
PostWysłany: 09 Lis 2006, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

DeJk_SEBA napisał:
yyy... nie wiem ale nie lepiej ukryć linków w obrazkach?


w zasadzie to moge dać desigin by ... i po kłopocie, nigdy tego raczej nie stosowałem bo nie mialem co pozycjonować, pytanie tylko czy warto mieć linki ze stron o niskim PR tzn cz np 10 linków ze stron o PR1 bedzie w stanie podbić PR strony pozycjonowanej ?[/i]
_________________
Czytnik RSS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 09 Lis 2006, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

najlepiej ich w ogole nie ukrywaj. skoro strony sa twoje to podlinkuj je na zasadzie a bo b, b do c, po co je ukrywac? moze jakies wejscia zalapiesz, a dobry link nie jest zly ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group