Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Serwis LinkiSEO.pl pod młotek!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Serwis LinkiSEO.pl pod młotek! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kameleon
PostWysłany: 17 Lis 2006, 10:26    Temat postu: Serwis LinkiSEO.pl pod młotek! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


LinkiSEO.pl, który świadczy usługę automatycznego, systematycznego dodawania stron do katalogów. Posiada wiele rozbudowanych opcji, które ułatwiają katalogowanie i sprawiają, że jest ono skuteczniejsze.

http://www.allegro.pl/item142894701.html

Skoro serwis przynosi od 4 000 do 5 000 złotych miesięcznie (tak napisali na aukcji) to dlaczego sprzedają dochodowy serwis?

Question Confused Question
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 17 Lis 2006, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Czytałem o tym na PiO. Wyjaśnienia są na forum Linkorn: http://www.linkorn.pl/forum/Sprzedaja-Linkiseopl-and33-t504.html
Cytat:
Powód sprzedaży jest prozaiczny - BRAK CZASU

_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 17 Lis 2006, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

tak? Albo już wydojono krowę i liczba zainteresowanych taką dodawarką spada.. Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 17 Lis 2006, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dokladnie , mogli by zostawic ja i kaske orac. albo to tylko reklama serwisu
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 18 Lis 2006, 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

poza tym dochod 4-5 tysiecy? I rezygnacja z takiego dochodu z powodu braku czasu? gdybym w jakims zakladzie tyrał po 24 godziny na dobe, to tyle nie zarobie, a tu pieniazki same sie robia, a mi pozostaje tylko dogladac ich... Ciekawe Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 18 Lis 2006, 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie do końca wiarygodna wydaje mi się decyzja sprzedaży serwisu z powodu braku czasu. Jeżeli serwis przynosi dochód (4-5tys./mies.) to nikt przy nie pozbywałby się takiego źródła dochodu. Według mnie są inne powody. Może kiedyś je poznamy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 18 Lis 2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie wierze w ten brak czasu i tyle . jakiego on wymaga nakaldu pracy , praktycznie rzadnego a kasa sie robi .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 19 Lis 2006, 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin napisał:
Według mnie są inne powody. Może kiedyś je poznamy.
poznamy, kiedy ktoś kupi Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeJk_SEBA
PostWysłany: 19 Lis 2006, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

Ja tam myślę że to po prostu (jak już to ktoś napisał) jest robione dla reklamy Smile, a to jest duża reklama, a co za tym idzie więcej kasy w portfelu Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
zgred
PostWysłany: 25 Lis 2006, 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

no serwis został sprzedany. nawet mam kontakt z nowym włascicielem. Skąd wiem ? Bo kupiłem u niego link na jednej z jego stron z PR5 i sie pochwalił że kupił ...

no wiec pewnie teraz bedzie przenosił.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 25 Lis 2006, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


zgred napisał:
no serwis został sprzedany

http://www.allegro.pl/item142894701.html napisał:
Oferty wycofane przez Sprzedającego. Powód: Pojawiły się drobne, nieoczekiwane problemy techniczne. Przepraszamy.

Czyżby zapłacił więcej na boku niż kwota licytacji 10 000,00 zł?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szitaka
PostWysłany: 29 Lis 2006, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 4

Skąd: z k?towni

kameleon napisał:
zgred napisał:
no serwis został sprzedany

http://www.allegro.pl/item142894701.html napisał:
Oferty wycofane przez Sprzedającego. Powód: Pojawiły się drobne, nieoczekiwane problemy techniczne. Przepraszamy.

Czyżby zapłacił więcej na boku niż kwota licytacji 10 000,00 zł?


A po co ma płacić prowizję allegro, skoro można ją ominąć...
_________________
Ile bym da?, by zapomnie? wreszcie ci?, z ko?dry pi?kny wale, prosz?, opu?? wreszcie mnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Serwis LinkiSEO.pl pod młotek!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group