Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Sekrety pozycjonowania w Google - książka

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Sekrety pozycjonowania w Google - książka « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 19 Lis 2006, 18:37    Temat postu: Sekrety pozycjonowania w Google - książka Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Sekrety pozycjonowania w Google
autorzy: Łukasz Sosna, Robert Nowaczyk




Z książki „Sekrety pozycjonowania w Google” dowiesz się m.in. jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe, zoptymalizować swoją stronę oraz najlepiej ją wypozycjonować. Książka przedstawia również różne aspekty systemów wymian linków, szczegółowo opisuje algorytm Google PageRank oraz radzi jak tworzyć strony internetowe, które mogą pomóc podnieść ranking strony pozycjonowanej. Ciekawsze informacje Autorzy przedstawili w formie obrazków, aby poruszyć wyobraźnię czytelników. (źródło: zapowiedzi książki)

spis treści: http://darbet.webd.pl/spis_tresci.pdf
Cena: 19.90 PLN

Książka jest w zapowiedziach na grudzień 2006: ZAPOWIEDZI 2006/2007

Gorąca rozmowa z autorem książki na forum PiO: link

------------------------------------------------------------

Informuję o książce, bo może kogoś zainteresuję i skusi się na zakup. WAŻNE: nie polecam w tym poście, a jedynie informuję o zapowiedzi wydawniczej z tematyki pozycjonowania. Mało jest polskich pozycji w tej tematyce.

Nie wypowiadam się na temat książki, bo ciężko coś napisać po obejrzeniu okładki... Napiszę coś o niej jak ją kupię i przeczytam... Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 20 Lis 2006, 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Okładka i spis treści zapowiada się ciekawie. 20 PLN to w końcu nie takie duże pieniądze, więc może kupię ją sobie. Mało jest pozycji o tym w wersji PL.
Good
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 20 Lis 2006, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Książka zapowiada się ciekawie. Mam nadzieje, że będzie w niej coś ciekawego również dla osób bardziej zaawansowanych w tematyce pozycjonowania. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 20 Lis 2006, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Książka jest w zapowiedziach. Wie ktoś, czy można ją już kupować?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 20 Lis 2006, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Autor książki na forum PiO napisał:
fhc napisał:
To jest tylko rezerwacja i jak tylko książka zostanie wydana (początek grudnia) to zostanie ona rozesłana do ludzi który zamówili. Pod koniec listopada / początek grudnia ma być już w sklepach.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MacPain
PostWysłany: 20 Lis 2006, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Hahaha no nie wierze facet mojej kuzynki wkoncu skanczyl ta ksiazke. Jak tu bywa to mu GRATULUJE.
_________________
http://portfolio.katalogfirm.org.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 20 Lis 2006, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

zobaczymy jak wyjdzie , przeczytamy ocenimy . Mam nadzieje ze bedzie to cos wartego przeczytania Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 21 Lis 2006, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Martin napisał:
Autor książki na forum PiO napisał

Dzięki za informację. Nie czytałem tamtego forum Wink

Chyba poczekam, aż wyjdzie książka i pojawią się pierwsze opinie o książce. Jeżeli będą pozytywne to zainwestuję.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 22 Lis 2006, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


kameleon napisał:
Chyba poczekam, aż wyjdzie książka i pojawią się pierwsze opinie o książce.

Ja sobie już zamówiłem. A co tam 20 PLN to nie majątek Smile
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lech
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 13


Planuję trochę popracować nad swoją stroną, tak więc inwestycja w książkę mam nadzieję mi się przyda. Kupię sobie, a co... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 29 Lis 2006, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Na stronie wydawnictwa pojawiła się informacja, że premiera książki: Sekrety pozycjonowania w Google to 6 grudnia 2006 r.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 30 Lis 2006, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja już zamówiłam, chociaż po przeczytaniu rozmowy z autorem tej książki jestem do niej trochę gorzej nastawiona. Ale wybrzydzać będę dopiero jak wybór książek o pozycjonowaniu będzie większy Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 01 Gru 2006, 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
po przeczytaniu rozmowy z autorem tej książki jestem do niej trochę gorzej nastawiona

Również jestem źle nastawiony na tą książkę, a przede wszystkim na jej wartość merytoryczną, jak poczytałem wypowiedzi autora książki na forum PiO. Mam nadzieję, że ta druga osoba (współautor książki) trochę nadrobił wartością merytoryczną książki, bo jak nie to raczej będzie to poradnik tylko dla początkujących...
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 01 Gru 2006, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jak tylko ją dostanę, od razu przeczytam aby jak najszybciej podzielić się opiniami.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 01 Gru 2006, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Zainwestowałem w tą książkę 20 PLN, tak więc jak ją dostanę i przeczytam, to też postaram się coś napisać od siebie Smile
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Sekrety pozycjonowania w Google - książka
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group