Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » RSS 10 ostatnich wpisów w otwarty.pl mini

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 RSS 10 ostatnich wpisów w otwarty.pl mini « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
pgt
PostWysłany: 10 Gru 2006, 14:18    Temat postu: RSS 10 ostatnich wpisów w otwarty.pl mini Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 62

Skąd: ?ód?

Kolejny dodatek do katalogu otwarty.pl mini.
RSS - 10 ostatnich wpisów


instrukcja i pliki
przykład działania
_________________
:: Przyjazny Katalog Stron

:: Hotele SPA - nowy, lepszy portal SPA

:: Szczurki, Myszy, Chomiki i inne Gryzonie w Katalogu Stron - Szczurki.pl

:: Sale konferencyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 10 Gru 2006, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Od dawna mam w swoich katalogach kanał RSS
Good
Kolejna przydatna wskazówka dla właścicieli katalogów i nie tylko.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pgt
PostWysłany: 10 Gru 2006, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 62

Skąd: ?ód?

Ty masz, ja też....ale na większości katalogów tego nie widziałem...a teraz może się pojawi ;]
_________________
:: Przyjazny Katalog Stron

:: Hotele SPA - nowy, lepszy portal SPA

:: Szczurki, Myszy, Chomiki i inne Gryzonie w Katalogu Stron - Szczurki.pl

:: Sale konferencyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 10 Gru 2006, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Na pewno się pojawi. Chociaż domyślam się, że wielu właścicieli katalogów nie będzie potrafiło wykorzystać możliwości jakie daje kanał RSS (obym się mylił).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 10 Gru 2006, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dzieki za udostępnienie rss Smile juz zrobiłem w swoim mini Smile teraz bedzie obowiązkowo w kolejnych Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pgt
PostWysłany: 10 Gru 2006, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 62

Skąd: ?ód?

Ups, poprzednia wersja zawierała błąd, tzn lik do szczegółu. Teraz jest poprawny i format linku pobiera z bazy, tak jak ustawione mamy w Panelu Administracyjnym.
_________________
:: Przyjazny Katalog Stron

:: Hotele SPA - nowy, lepszy portal SPA

:: Szczurki, Myszy, Chomiki i inne Gryzonie w Katalogu Stron - Szczurki.pl

:: Sale konferencyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JankesM
PostWysłany: 11 Gru 2006, 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Martin napisał:
Chociaż domyślam się, że wielu właścicieli katalogów nie będzie potrafiło wykorzystać możliwości jakie daje kanał RSS

Zgadzam się z Tobą Martin! Znam sporą liczbę osób, która ma katalogi stron i taki kanał RSS będzie jedynie bezużytecznym dodatkiem do katalogu. Większość osób katalogi stron stawia pod swoje zaplecze do pozycjonowania i interesują ich tylko ich strony.

Dzięki kanałom można przyśpieszyć indeksację nowych stron w katalogu, ale mało kto z właścicieli katalogów myśli o promocji stron jak jest to robione w katalogu KCS, PKS, a także partnerskim katalogu KCS elitarnym. Tylko z tych katalogów widzę bardzo dobrą promocję nowo dodawanych stron do katalogu. Pozostali właściciele nie wykorzystają możliwości jakie daje RSS, bo przyświeca im inny cel.



Opisany RSS pgt jest OK i Twoja wskazówka jest na pewno bardzo przydatna!
Good
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 18 Gru 2006, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Martin napisał:
Chociaż domyślam się, że wielu właścicieli katalogów nie będzie potrafiło wykorzystać możliwości jakie daje kanał RSS (obym się mylił).

Nie myliłeś się Martin, ze swoimi domysłami możesz być prorokiem. Dzisiaj przeglądałem posty na forum PiO i wpadłem na podobny post pgt na tamtym forum (link).

Jak go przeczytałem to spadłem z krzesła. Ludzie nie mają zielonego pojęcia do czego służy RSS. To taka moda: on ma RSS w katalogu to i ja wstawię. Ludzie opamiętajcie się i jeżeli nie potraficie wykorzystać czegoś, to tego nie umieszczajcie w swoim katalogu.

Jurij kiedyś udostępnił za free skrypt do monitorowania odwiedzin robotów [odwiedziny robotów polskich i zagranicznych] i stało się to teraz standardem w każdym katalogu stron. Ludzie naprawdę nie potrafią niczego samemu wymyśleć i jak tylko pojawia się coś udostępnionego za free, to pakują to do siebie, żeby mieć cool katalog. Szok. Confused
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
holee
PostWysłany: 19 Gru 2006, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 13


A co w tym zlego ze ktos sobie umiesci ten kanal RSS ? Zaboli Ciebie to ? No ok, moze i nie wiem do czego moze byc wykorzystany RSS z katalogu, ale to nie znaczy ze nie wiem co to jest RSS.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 19 Gru 2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


holee napisał:
No ok, moze i nie wiem do czego moze byc wykorzystany RSS z katalogu

I o to właśnie mi chodziło. Po co dodajesz do katalogu coś czego nie potrafisz użyć Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
holee
PostWysłany: 19 Gru 2006, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 13


Heh, jak pisalem posta to jeszcze tego nie mialem Wink No to moze mi wytlumaczysz ? A zreszta moze sie naucze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 19 Gru 2006, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


holee napisał:
moze sie naucze

Ucz się ucz Wink

Wskazówka: czytaj uważnie wszystkie informacje w postach, a szczególnie warto czytać między wierszami.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 19 Gru 2006, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

JankesM napisał:
Nie myliłeś się Martin, ze swoimi domysłami możesz być prorokiem.

Swoje domysły napisałem na podstawie wypowiedzi ludzi na wielu forach dyskusyjnych na których się udzielam, którzy niestety nie zwracają uwagi na możliwości jakie daje RSS.
JankesM napisał:
Większość osób katalogi stron stawia pod swoje zaplecze do pozycjonowania i interesują ich tylko ich strony.

Dokładnie jest tak jak napisałeś. Duża ilość katalogów to tylko i wyłącznie zaplecze i ludzie nie promują stron znajdujących się w katalogach.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna
PostWysłany: 20 Gru 2006, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

holee napisał:
No to moze mi wytlumaczysz?

Przecież JankesM już o tym pisał w tym poście. Wystarczy przeczytać:
JankesM napisał:
Dzięki kanałom można przyśpieszyć indeksację nowych stron w katalogu, ale mało kto z właścicieli katalogów myśli o promocji stron jak jest to robione w katalogu KCS, PKS, a także partnerskim katalogu KCS elitarnym. Tylko z tych katalogów widzę bardzo dobrą promocję nowo dodawanych stron do katalogu. Pozostali właściciele nie wykorzystają możliwości jakie daje RSS, bo przyświeca im inny cel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lech
PostWysłany: 20 Gru 2006, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 13


JankesM napisał:
Dzięki kanałom można przyśpieszyć indeksację nowych stron w katalogu

W jaki sposób można przyśpieszyć indeksację nowych stron przy pomocy kanału RSS?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » RSS 10 ostatnich wpisów w otwarty.pl mini
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group