Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Blog o SEO, SEM i Usability

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Blog o SEO, SEM i Usability « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 19 Gru 2006, 09:07    Temat postu: Blog o SEO, SEM i Usability Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Tytuł: Blog o SEO, SEM i Usability

Adres: http://www.ittechnology.us/



Opis: Blog poświęcony zagadnieniom marketingu w wyszukiwarkach i w Internecie. Tematy przedstawiane na blogu: usability i użyteczność stron www, SEO, AdWords, kampanie reklamowe w internecie. ItTechnology.us opisuje marketing w internecie.


Poznałem ten blog dzisiaj, akceptując go w Katalogu Ciekawych Stron. Informacje na nim są na tyle ciekawe, że postanowiłem również i Wam polecić ten blog.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Ewa
PostWysłany: 19 Gru 2006, 09:14    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Wiedzy nigdy za dużo. Faktycznie warto poczytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 19 Gru 2006, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Naprawdę ciekawe informacje są na blogu!
Good
Siedzę i czytam....
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 19 Gru 2006, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Blog dodany do ulubionych. Warto czytać takie blogi i informacje na nich!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pozycjoner.org
PostWysłany: 19 Gru 2006, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


Rzeczywiście interesujący blog, jednak wszystkie informacje, jakie dotąd na nim przeczytałem pochodzą tak naprawdę z innych stron, są jedynie nieznacznie przeredagowane.
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 20 Gru 2006, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Po zgłoszeniach w konkursie http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2688
miło wiedzieć, że autor tego bloga udziela się na naszym forum: mariolosek
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariolosek
PostWysłany: 23 Gru 2006, 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Witam serdecznie,

cieszę się, że moja strona www.ittechnology.us zdobyła Wasze uznanie.
Cytat:

Rzeczywiście interesujący blog, jednak wszystkie informacje, jakie dotąd na nim przeczytałem pochodzą tak naprawdę z innych stron, są jedynie nieznacznie przeredagowane.


Zgadzam się - około 80-90% prcent informacji to rzeczy wyszperane na innych blogach, blogach AdSense, AdWords. Szukam wszelkich informacji, które mogą się przydać w SEO, SEM i Usability. Sądzę, że aby się sprawdzoć w biznesie trzeba łączyć te trzy elementy w sobie.
Moją ambicją nie jest jednak wymyslenie czegoś nowego ale porządkować to co juz wiadomo, albo to, co jest dość prowdopodobne

Po prostu sam chcę się uczyć od najlepszych. Na początku przez długi czas ten blog był moim blogiem prywatnym - traktowałem go jako coś w rodzaju notatnika, gdzie zapisywałem najważniejsze rzeczy, które udało mi się znaleźć. Nawet na tym forum jestem przecież po to, aby się uczyć od innych, poznawać najnowsze zachowania wyszukiwarek.

Część informacji bierze się też z mojego doświadczenia - zwłaszcza jeżeli chodzi o SEM.

Dzięki Martin za przyjęcie mojej strony Very Happy Smile
Pozdrawiam wszystkich. Wesołych Świąt!
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 23 Gru 2006, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

mariolosek napisał:
Zgadzam się - około 80-90% prcent informacji to rzeczy wyszperane na innych blogach, blogach AdSense, AdWords. Szukam wszelkich informacji, które mogą się przydać w SEO, SEM i Usability.

Zebrać najważniejsze i najbardziej przydatne informacje też trzeba umieć! Przeglądam kilkanaście blogów o tej tematyce i muszę Ci powiedzieć, że jesteś wśród nich. Wink
mariolosek napisał:
Dzięki Martin za przyjęcie mojej strony

Cała przyjemność po mojej stronie. Jak ją zaakceptowałem, to postanowiłem podzielić się informacją o Twoim blogu na naszym forum. Niech wszyscy korzystają z cennych informacji zebranych przez Ciebie na blogu!
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariolosek
PostWysłany: 23 Gru 2006, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Dzięki bardzo Martin za docenienie mojej pracy Very Happy

Będę się starał, aby mój blog był na na jak najwyzszym poziomie. Dzięki też za Twoje forum. Spora część mojej wiedzy pochodzi również z Niego.
Bardzo mnie cieszy, kiedy ktoś tworzy coś, z czego inni mogą również skorzystać.

Wesołcy Świąt dla wszystkich Smile
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 01 Sie 2007, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ci co śledzą ten blog na pewno o tym już wiedzą, a innych informuję, że Mariusz Gąsiewski ( autor bloga www.ittechnology.us ) rozpoczyna pracę w Google. W Google będzie pracował przy AdWords. GRATULUJĘ!
Good

http://www.ittechnology.us/cos-sie-konczy-cos-sie-zaczyna/

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 02 Sie 2007, 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Nieźle. Pozostaje nam tylko pozazdrościć, bo nie każdy może pochwalić się tym, że pracuje w Google.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weronika
PostWysłany: 02 Sie 2007, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Takiemu to dobrze. Popracuje sobie w Google
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mczaja
PostWysłany: 02 Sie 2007, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

"Każdy jest kowalem swojego losu" Smile
Nie pozostanie nic innego jak tylko życzyć owocnej pracy i powodzenia
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kangurrr
PostWysłany: 30 Paź 2008, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 34


jeden z T10 blogów
_________________
wesele bia?ystok Zorganizuj wesele u nas!
Zapraszamy do Agroturystyka Podlaskie!
wesele - Katalog Firm Weselnych
Bia?a Podlaska serwis miasta. Og?oszenia, firmy, forum, mapa, imprezy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 06 Lis 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Czasem zaglądamy do Siebie na Bloczki Cool pozdrawiam Mariusz i gratuluje.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Blog o SEO, SEM i Usability
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group