Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] PhpScripts2007 Super zestaw 100 skryptów PL

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ sprzedam ] PhpScripts2007 Super zestaw 100 skryptów PL « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
manhattanmaniac
PostWysłany: 04 Sty 2007, 11:17    Temat postu: PhpScripts2007 Super zestaw 100 skryptów PL Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 5


nieaktualne do usuniecia

Ostatnio zmieniony przez manhattanmaniac dnia 08 Maj 2008, 11:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 04 Sty 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Sprzedajesz kolejne rzeczy, a nie dbasz o pozytywny wizerunek. Zerknij na post: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2283 gdzie do tej pory nie ma odpowiedzi na pytanie usera: futro.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dkint
PostWysłany: 04 Sty 2007, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Martin napisał:
Sprzedajesz kolejne rzeczy, a nie dbasz o pozytywny wizerunek. Zerknij na post: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2283 gdzie do tej pory nie ma odpowiedzi na pytanie usera: futro.


Witaj Martinie

Byc może się mylę i powiem szczerze, że chciałbym się mylić ale jakoś dziwnie mi się wydaje, że user futuro to jest manhattanmaniac (lub też jego kolega) ... więc jak można odpowiadać sobie ... Smile

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanmaniac
PostWysłany: 11 Sty 2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 5


User fotro to nie jestem ja czyli manhattanmaniac ani zaden moj kolega wiec panie dkaint prosze zanim pan cos napisze pomyslec 10 razy. A tak na marginesie to nie wiem na jakiej podstawie stwierdzil pan ze
Cytat:
Byc może się mylę i powiem szczerze, że chciałbym się mylić ale jakoś dziwnie mi się wydaje, że user futuro to jest manhattanmaniac (lub też jego kolega) ... więc jak można odpowiadać sobie ...
?? Dziwny sposob na nabijanie sobie postow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 11 Sty 2007, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a ja bym proponowal usuwanie takich smieciowych postów . Wiadomo ze kolega sprzedaje jakies g zebrane po sieci .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dkint
PostWysłany: 11 Sty 2007, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

manhattanmaniac napisał:
User fotro to nie jestem ja czyli manhattanmaniac ani zaden moj kolega wiec panie dkaint prosze zanim pan cos napisze pomyslec 10 razy. A tak na marginesie to nie wiem na jakiej podstawie stwierdzil pan ze
Cytat:
Byc może się mylę i powiem szczerze, że chciałbym się mylić ale jakoś dziwnie mi się wydaje, że user futuro to jest manhattanmaniac (lub też jego kolega) ... więc jak można odpowiadać sobie ...
?? Dziwny sposob na nabijanie sobie postow.


Witam

Ja bym zaczął od nauki czytania ze zrozumieniem, napisałem "być może się mylę ... chciałbym się mylić" więc nie rozmawiajmy tutaj o stwierdzeniach tylko o przypuszczeniach ... jeśli faktycznie użytkownik futro jest ci obcy to przepraszam za moje przypuszczenia, jednak tak jak Martin napisał wypadałoby odpowiedzieć w/w userowi ... co do nabijania postów - jesteś pewnien, że ja je sobie nabijam ??? 52 posty to jest ilość, która świadczy o nabijaniu ???? nie sądzę, gdybym chciał sobie nabijać posty to nie uważasz, że powinienem mieć ich już z 500 ???

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smerfik
PostWysłany: 12 Sty 2007, 17:02    Temat postu: Re: PhpScripts2007 Super zestaw 100 skryptów PL Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 3


Przepraszam, ale zapytam.
Czy jesteś autorem tych skryptów, jeżeli NIE, to czy posiadasz prawa do pobierania opłat za te programy
Cytuję:
manhattanmaniac napisał:
WITAJ
Dziś mam do sprzedania super zestaw skryptów - PhpScripts2007. Jest to wspaniały zestaw dla osób które chcą zaistnieć w sieci. Teraz stoi przed wami wielka szansa. Po zakupieniu skryptów możecie postawić wiele wspaniałych serwisów lub przeglądając kody źródłowe wzbogacić swoją wiedzę programistyczną. Nie będę się zbytnio rozpisywał.
......
......
CENA PACZKI TO JEDYNE 20zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manhattanmaniac
PostWysłany: 16 Sty 2007, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 5


Tak skrypty sa albo mojego autorstwa lub na licencji GNU a wiec mam prawo je rozpowszechniac dalej i pobierac oplate
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 16 Sty 2007, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Masz gdzies demo bo chcialbym je zobaczyc przed zakupem
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smerfik
PostWysłany: 16 Sty 2007, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 3


Licencja GNU dopuszcza tylko pobieranie opłat za fizyczne dostarczenie skryptu, a nie za sam skrypt. Głównym założeniem GNU jest "udostępnianie za darmo". Lepiej zmień treść bo Cie ktoś udupi http://www.gnu.org.pl/text/licencja-gnu.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ sprzedam ] PhpScripts2007 Super zestaw 100 skryptów PL
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group