Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Problem na forum KCS - komunikaty

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Problem na forum KCS - komunikaty « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 04 Sty 2007, 12:15    Temat postu: Problem na forum KCS - komunikaty Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Co jakis czas pod TOPem wyskakuje mi

Cytat:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kataloog/domains/kataloog.info/public_html/phplib/sql.class.php on line 28

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kataloog/domains/kataloog.info/public_html/phplib/sql.class.php on line 36

_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mczaja
PostWysłany: 04 Sty 2007, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Wczoraj coś musiało być na serwerze prawie cały dzień nie działało mi forum n ale dziś już jest ok Smile
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BoDeK
PostWysłany: 04 Sty 2007, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

Nie tylko forum nie działało ale także kataloog (przynajmniej u mnie), ale już na szczęście po problemie Smile
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DeJk_SEBA
PostWysłany: 04 Sty 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

serwer miał przez ok 4h problemy, na nieszczęście także ja mam u ich hosting, i już chcę się przenieść... na początku był super hosting... teraz...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 04 Sty 2007, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Komunikaty jakie Ci się wyświetlały zgred związane były z problemem połączenia z tabelą reklamy, której rekordy wyświetlane są pod każdym pierwszym postem. Teraz wszystko działa i jest OK. Na wszelki wypadek zrobiliśmy full backup baz danych, bo nigdy nie wiadomo kiedy po raz kolejny będzie problem.
DeJk_SEBA napisał:
serwer miał przez ok 4h problemy

Potwierdzam, że na serwerach az.pl były problemy. Szkoda, że trwały aż tyle czasu. Myślałem, że jak hosting jest w pierwszej dziesiątce na TOP100 http://www.top100.pl/ to szybciej naprawiają usterki. Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeJk_SEBA
PostWysłany: 04 Sty 2007, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

Martin napisał:
szkoda, że trwały aż tyle czasu.

Aż za długo. Ja myślę że też powinieneś gadać z nimi o tych free miesiącach. Chyba że gadałeś. Smile

EDIT: Aha i pingi spadły z 1500 na 150 Smile
_________________


Ostatnio zmieniony przez DeJk_SEBA dnia 04 Sty 2007, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 04 Sty 2007, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

DeJk_SEBA napisał:
powinieneś gadać z nimi o tych free miesiącach.

A gdzie masz informację o free miesiącach? Znalazłem w regulaminie jedynie punkt:
http://www.az.pl/regulations.action napisał:
65. W razie zawinionego braku ciągłości w dostarczaniu Usług, trwającego ponad 24 godziny, Az.pl zobowiązuje się do rekompensaty w postaci przedłużenia okresu abonamentowego Usługi Operatora o 30 dni za każde rozpoczęte 24 godzin przerwy ponad okres jednego dnia.

Przerwa w działaniu nie przekroczyła 24h, tak więc o jakiej rekompensacie piszesz? Nie miałem teraz czasu na dokładne czytanie regulaminu, tak więc jeżeli jest punkt na podstawie którego rozmawiasz z nimi o free okresie, to napisz (zacytuj)?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeJk_SEBA
PostWysłany: 04 Sty 2007, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

Martin napisał:
A gdzie masz informację o free miesiącach?
To będę musiał ich przeprosić za moje niedoczytanie, ale dał bym głowę uciąć że było kiedyś że za 1h Sad Ale i tak teraz jest lepiej jak pingi spadły z 1500 nawet do 50 Smile
ED: uż wysłałem sprostowanie z przeprosinami Smile
ED: JAK ZWYKLE COŚ ODWALĘ Sad Embarassed Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
szuman
PostWysłany: 19 Sty 2007, 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

teraz nawet hostingom bedacym w top 25 ciezko ufac. A błędy nadal wywalaja sie... Wracajac do spadajacego poziomu uslugm hostingowych proponuję zrobic liste chetnych i kupimy sobie na spółke jakiegos resellera i po kłopocie Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Sty 2007, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
błędy nadal wywalaja sie...

Uszkodziła się jedna tabela bazy danych. Jedna posta komenda SQL i tabela została naprawiona. Działa już OK i nie ma komunikatów.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Problem na forum KCS - komunikaty
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group