Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » 1-2 miejsce bez linkowania i katalogowania

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 1-2 miejsce bez linkowania i katalogowania « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
webworker
PostWysłany: 12 Sty 2007, 11:11    Temat postu: 1-2 miejsce bez linkowania i katalogowania Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Ostatnio przypomniałem sobie o dość marnej stronce którą wykonałem ponad 1,5 roku temu dla pewnej firmy. Z góry proszę o nielinczowanie mnie za spam-chodzi o to że firmie zależało na wysokiej pozycji w google a jeszcze niemiałem pojęcia o pozycjonowaniu i myśląc, że jest to "legalny" i dobry sposób użyłem cloackingu. Dziś juz niemam dostępu do strony także niemogę nic zmienić-ale koniec spowiedzi... Embarassed
Strona była "pozycjonowana" pod hasłem "nieruchomości lubin". Jest totalnie brzydka i niezgodna ze wszystkimi zasadami pozycjonowania-oparta na ramkach, przesycona słowami kluczowymi i zawiera cloacking-podejżyjcie sami źródło-no masakra-nawet nigdzie niedodałem do niej linka!!! Ot szybka strona - szybka kasa...
Pomimo tego od 1,5 roku utrzymuje sie na 1-2 pozycji w google pod hasłem "nieruchmosci lubin" przy 388 000 wynikach konkurencji...
Czy kogoś to niedziwi?
Kod:
nieruchomosci.okey.pl

_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Waldek
PostWysłany: 12 Sty 2007, 11:55    Temat postu: Re: 1-2 miejsce bez linkowania Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

webworker napisał:

Pomimo tego od 1,5 roku utrzymuje sie na 1-2 pozycji w google pod hasłem "nieruchmosci lubin" przy 388 000 wynikach konkurencji...
Czy kogoś to niedziwi?
Kod:
nieruchomosci.okey.pl

Mnie nie. Smile
Nie pozycjonowałem swojej strony o rafie, w dosłownym i zgodnym ze sztuką znaczeniu i na hasła rafa na ponad 7 milionów Exclamation następnie rafa koralowa jest na pierwszym miejscu od także około półtora roku. Jeszcze wiele innych fraz.
Na pierwszym i kropka. Smile
Są słowa kluczowe mniej oblegane.
Spróbuj wypozycjonować na Arrow katalog stron – tu dopiero jest fajna konkurencja.
Zabawa aż miło
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 12 Sty 2007, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jak się używa takich spamerskich metod jak:
Kod:
.lubin {
   Z-INDEX: 6; LEFT: 0px; WIDTH: 500px; POSITION: absolute; TOP: -800px; HEIGHT: 200px
}
.nieruchomosci {
   FONT-WEIGHT: normal; FONT-SIZE: 8px; Z-INDEX: 6; LEFT: 0px; WIDTH: 500px; COLOR: #f7f7f7; POSITION: absolute; TOP: -2800px; HEIGHT: 200px
}

a w kodzie:
Kod:
<DIV class=lubin> and <SPAN
class=nieruchomosci>

To nie ma się co dziwić, że jest wysoko Wink Strona paskudna.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 12 Sty 2007, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

webworker napisał:
Czy kogoś to niedziwi?

Strona, która jest zaspamowana a nie zoptymalizowana nie powinna długo trzymać się na pierwszych pozycjach. Nasuwa mi się jedna odpowiedz: po prostu firmy konkurencyjne nie korzystają z usług pozycjonerów (zrobiliby porządek z tą zaspamowaną stronę) i nikt nie atakuje tych pierwszych pozycji - na tą frazę. Konkurencja po prostu śpi.
Waldek napisał:
Spróbuj wypozycjonować na katalog stron – tu dopiero jest fajna konkurencja. Zabawa aż miło

Przy frazie: katalog stron o której wspomniałeś Waldku, jest całkiem inaczej, bo to przede wszystkim pozycjonerzy i osoby katalogujące strony, mają swoje zaplecza na katalogach. Tak więc jest tutaj całkiem odwrotne zjawisko, niż przy stronie opisanej przez webworker. Konkurencja, na tą frazę jest ogromna i na pewno nie śpi.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 12 Sty 2007, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Faktycznie konkurencji niema patrzyłem się tylko na ilość wyników-ale że google niewykrywa takiego spamu? myślałem że "czyta" CSS i wykryje
Kod:
TOP: -800px;

Pozatym strasznie jest przesycona słowami kluczowymi za co niby źle wpływa na pozycjonowanie.

JankesM napisał:
Jak się używa takich spamerskich metod

Wtedy nawet nie miałem neta a to była chyba moja druga strona także na spam to jeszcze papu mówiłem i niemiałem pojęcia że to coś złego... Embarassed
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 12 Sty 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

akurat moge sie wypowiedziec w tematyce bo ta fraza nie jest trudna do zrobienia , pytanie czy jest sens bycia na tej pozycji ile da ona wejsc dziennie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 12 Sty 2007, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Pomimo tego od 1,5 roku utrzymuje sie na 1-2 pozycji w google pod hasłem "nieruchmosci lubin" przy 388 000 wynikach konkurencji

Ale co Ci z tego wyniku skoro ta fraza jest napisana z literówką?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 12 Sty 2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

pod nieruchomości jest tak samo ale niechodzi mi o to że się chwalę wynikiem, tylko chciałem zwrócić uwage jak wysoko może znaleźć się tak marna strona - najbardziej mnie dziwi ze google tak prostego spamu niewidzi...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 12 Sty 2007, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Niestety ciężko przewidzieć kiedy i w jaki sposób Google go wykrywa. A co do pozycji to sam widzisz, że konkurencji zbytniej tam nie masz Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 12 Sty 2007, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Ja się tą stroną niezajmuje od 1,5 roku także wisimi jej pozycja - w sumie to do konkursu "Perła internetu" raczej niema co zgłaszać...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 12 Sty 2007, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

webworker napisał:
Ja się tą stroną niezajmuje od 1,5 roku także wisimi jej pozycja - w sumie to do konkursu "Perła internetu" raczej niema co zgłaszać...

Nie irytuj się. Jakbym pokazał swoje strony sprzed trzech lat to......
Na tym forum nie zauważyłem złośliwych ludzi i jeśli cokolwiek napiszą to raczej z przekonania a nie dla zasady nie bo nie.
Spoko Smile
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Canari
PostWysłany: 13 Sty 2007, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6


Lexy napisał:
ciężko przewidzieć kiedy i w jaki sposób Google go wykrywa

Taki spam zgłaszają osoby z konkurencji. Jeżeli byłaby to fraza konkurencyjna i ktoś z konkurencji chciałby przebić się wyżej, to na pewno pozycjoner zgłosiłby ten spam do Google Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
webworker
PostWysłany: 15 Sty 2007, 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

ok ale czy samo przesycenie słowami kluczowymi niepowinno zostać automatycznie uznane za spam? jest to jesdna z podstawowych zasad pozycjonowania aby nie przesycać strony słowami kluczowymi-głównie mi chodziło właśnie żeby podważyć prawdziwość tej zasady...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » 1-2 miejsce bez linkowania i katalogowania
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group