Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Seo World Championship - globalwarming awareness2007

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Seo World Championship - globalwarming awareness2007 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 29 Sty 2007, 10:39    Temat postu: Seo World Championship - globalwarming awareness2007 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Seo World Championship - KONKURS

Fraza do wypozycjonowania: globalwarming awareness2007

NIEZŁE NAGRODY! Wink

Więcej szczegółów na stronie: http://www.seoworldchampionship.com/
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 29 Sty 2007, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Zasady konkursu:

* Na stronie biorącej udział w konkursie Seo World Championship musi znaleźć się link bądź banner do strony www.seoworldchampionship.com
* Na stronie musi się znaleźć mail kontaktowy
* Domena nie może być zarejestrowana wcześniej niż 15 stycznia 2007
* Nie wolno używać nieetycznych metod pozycjonowania

W dniu 1 maja 2007 zostaną sprawdzone pozycje stron pod hasłem “globalwarming awareness2007″ w trzech wyszukiwarkach i za pozycję w każdej z nich będzie przyznawana odpowiednia ilość punktów. W przypadku remisu kilku stron, decydująca będzie pozycja w Google.com.

Oto obecne wyniki Google, Yahoo i MSN.

Co prawda wystartowałam z lekkim poślizgiem, ale lepiej późno niż wcale Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 30 Sty 2007, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 29 Sty 2007, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Co prawda wystartowałam z lekkim poślizgiem, ale lepiej późno niż wcale

Trzymam kciuki Lexy za jak najwyższą pozycję Twojej strony konkursowej na frazę: globalwarming awareness2007 + mały link ode mnie.

Ja niestety nie mam czasu na takie konkursy, choć nagrody w tym konkursie naprawdę kuszą... Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 30 Sty 2007, 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
Oto obecne wyniki Google,

To co sprawdzasz Lexy to wyniki w polskim Google, a to nie jest polski konkurs. Nikt nie będzie sprawdzał na zakończenie wyników w Google.pl tylko w Google.com - czyli link
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Sty 2007, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


No tak, oczywiście że com Smile pl to już przyzwyczajenie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martyna
PostWysłany: 30 Sty 2007, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Lexy napisał:
pl to już przyzwyczajenie

Też mam przyzwyczajenie do google.pl Wink Powodzenia Lexy w konkursie na najwyższą pozycję pod frazą: globalwarming awareness2007
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Sty 2007, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dziękuję Wam bardzo za pomoc, przede wszystkim Martinowi, który umieścił moją konkursową stronkę w nowej kategorii katalogu Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 13 Lut 2007, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Hmm, szkoda że jednak google.pl się nie liczy Smile Jestem w top 20, a w google.com nie wiem czy doczekam się wysokiej pozycji n Ktoś z Was wystartował w konkursie? Ja prawie nie mam czasu aby pracować nad pozycją Globalwarming awareness2007 ale w końcu mam jeszcze trochę czasu.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 14 Lut 2007, 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Ktoś z Was wystartował w konkursie?

Tak jak już wspominałem we wcześniejszej wypowiedzi -> niestety nie mam czasu na takie konkursy.
Lexy napisał:
Hmm, szkoda że jednak google.pl się nie liczy

Niestety to nie jest polski konkurs, tak więc Google.pl nie ma szans, a wypozycjonować się w Google.com wymaga już sporego doświadczenia i mocnego zaplecza przede wszystkim na stronach zagranicznych.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Seo World Championship - globalwarming awareness2007
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group